O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna gry komputerowe
  • Ulubiony zawodnik cała Barca, hazard, reus, bale, sanchez
  • Ulubione zespoły oczywiscie barca jeszcze bayern munachen i chelsea
  • Barcelonie kibicuję od mojego początku

Statystyki

  • Dni w serwisie 4171
  • Liczba komentarzy 132
  • Polecenia 52

Komentarze

0

Barcelona z małej litery jakbyś szacunku do tego klubu nie miał.

0

Nie z mistrzem Hiszpanii tylko świata

0

Jak nie ma sergi roberto!

0

Tak wybiera sie

3

Nie mogli zrobić formacji 4-2-2 gdzie griezmann i suarez byli by napastnikami, ronaldo lewe skrzydło a messi prawe?

Zobacz wszystkie

14

Myślę, że słaba gra jest spowodowana tym, że ktoś 3 dni po Superpucharze Europy robi Superpuchar Hiszpanii.

4

Na Camp Nou wygramy 5-0.

4

Mają Depaya.To po co im Neymar

3

No to teraz czas na dziesiąty

3

Ter broni o 100000000000000000000000000000000000 razy lepiej od Neuera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?