O sobie
- Zainteresowania piłka nożna gry komputerowe
- Ulubiony zawodnik cała Barca, hazard, reus, bale, sanchez
- Ulubione zespoły oczywiscie barca jeszcze bayern munachen i chelsea
- Barcelonie kibicuję od mojego początku
Statystyki
- Dni w serwisie 4171
- Liczba komentarzy 132
- Polecenia 52
Komentarze
0
Barcelona z małej litery jakbyś szacunku do tego klubu nie miał.
0
Nie z mistrzem Hiszpanii tylko świata
0
Jak nie ma sergi roberto!
0
Tak wybiera sie
3
Nie mogli zrobić formacji 4-2-2 gdzie griezmann i suarez byli by napastnikami, ronaldo lewe skrzydło a messi prawe?
14
Myślę, że słaba gra jest spowodowana tym, że ktoś 3 dni po Superpucharze Europy robi Superpuchar Hiszpanii.
4
Na Camp Nou wygramy 5-0.
4
Mają Depaya.To po co im Neymar
3
No to teraz czas na dziesiąty
3
Ter broni o 100000000000000000000000000000000000 razy lepiej od Neuera.