bejlos
Dołączył/a: styczeń 2015
Puławy
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona z małej litery jakbyś szacunku do tego klubu nie miał.
0
Nie z mistrzem Hiszpanii tylko świata
0
Jak nie ma sergi roberto!
0
Tak wybiera sie
3
Nie mogli zrobić formacji 4-2-2 gdzie griezmann i suarez byli by napastnikami, ronaldo lewe skrzydło a messi prawe?
3
No to teraz czas na dziesiąty
0
Tu nie ma na co czekać liczą się 3 punkty a nie danie szansy munirowi ktory pewnie jej nie wykorzysta
1
Wszyscy są z ligi angielskiej pozatym po co azpilicueta jak mamy albe
0
Real jest osłabiony więc 3-2
0
Ten gościu ma pecha.
0
Może i umie strzelać z dystansu ale mamy roberto, inieste,busiego,rakiticia do tego dochodzi jeszcze rafinha a za rok moze 2 halinovic
1
po 1.Chińczycy chcą dać 100mln za arde to to ma nam wystarczyć na 3 zawodników sam pogba będzie kosztował sto laporte 50 bellerin 20mln po 2.arda nie poto czekał 6 miesięcy żebyśmy teraz go sprzedali
0
Hejter się znalazł pewnie nadal nie umiesz liczyc
0
Mam 25 lat diecko
0
No pokazała 0-1 dla nich
0
Jes=śli barca teraz niestrzeli to jestesmy w dupie bo atletico bedzie mialo tyle samo punktuw co my
0
Jeśli będziemy mieli hajs to jak Bravo odejdzie to kupmy Courtoisa
0
Szkoda?Właśnie dobrze są większe szanse, że przejdzie do Barcelony.
2
Dobrze, że wróci na mecz z realem bo się przyda
0
Mi też nie jestes sam
0
Marquinhos, Laporte albo Stones
0
Tak jak w tamtym roku prowokuje a potem dostają baty
0
Komentarz usunięty
0
Czego alba nie gra już lepszy od Mathieu jest Adriano
0
Ja wiedziałem że tak będzie po prostu geniusz.
0
Zwycięstwo Atleti albo remis.
1
Po meczu a chyba nawet dwu meczu tylko utrzymac albo jeszcze strzelić i dalej
0
wkoncu juz sie balem
0
Spokojnie jeszcze druga połowa.Widziałeś co się stało w drugiej połowie z celtą lub bilbao?
1
Nie jesteś sam