0

Barcelona z małej litery jakbyś szacunku do tego klubu nie miał.

0

Nie z mistrzem Hiszpanii tylko świata

0

Jak nie ma sergi roberto!

0

Tak wybiera sie

3

Nie mogli zrobić formacji 4-2-2 gdzie griezmann i suarez byli by napastnikami, ronaldo lewe skrzydło a messi prawe?

3

No to teraz czas na dziesiąty

0

Tu nie ma na co czekać liczą się 3 punkty a nie danie szansy munirowi ktory pewnie jej nie wykorzysta

1

Wszyscy są z ligi angielskiej pozatym po co azpilicueta jak mamy albe

0

Real jest osłabiony więc 3-2

0

Ten gościu ma pecha.

0

Może i umie strzelać z dystansu ale mamy roberto, inieste,busiego,rakiticia do tego dochodzi jeszcze rafinha a za rok moze 2 halinovic

1

po 1.Chińczycy chcą dać 100mln za arde to to ma nam wystarczyć na 3 zawodników sam pogba będzie kosztował sto laporte 50 bellerin 20mln po 2.arda nie poto czekał 6 miesięcy żebyśmy teraz go sprzedali

0

Hejter się znalazł pewnie nadal nie umiesz liczyc

0

Mam 25 lat diecko

0

No pokazała 0-1 dla nich

0

Jes=śli barca teraz niestrzeli to jestesmy w dupie bo atletico bedzie mialo tyle samo punktuw co my

0

Jeśli będziemy mieli hajs to jak Bravo odejdzie to kupmy Courtoisa

0

Szkoda?Właśnie dobrze są większe szanse, że przejdzie do Barcelony.

2

Dobrze, że wróci na mecz z realem bo się przyda

0

Mi też nie jestes sam

0

Marquinhos, Laporte albo Stones

0

Tak jak w tamtym roku prowokuje a potem dostają baty

0

Komentarz usunięty

0

Czego alba nie gra już lepszy od Mathieu jest Adriano

0

Ja wiedziałem że tak będzie po prostu geniusz.

0

Zwycięstwo Atleti albo remis.

1

Po meczu a chyba nawet dwu meczu tylko utrzymac albo jeszcze strzelić i dalej

0

wkoncu juz sie balem

0

Spokojnie jeszcze druga połowa.Widziałeś co się stało w drugiej połowie z celtą lub bilbao?

1

Nie jesteś sam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?