0

Nie przed chwilą sprawdzałem

0

Ja bym wolał Alvesa

2

Zemsta jest słodka

0

Zajmijmy się ofensywą a nie defensywą

0

A Adriano może wbiegnie

0

Niech wejdzie Munir on coś strzeli

0

Komentarz usunięty

4

Mają Depaya.To po co im Neymar

0

Sprzedaj jeszcze do Sevilli.

0

Pique wyzywał sędziów i pewnie dlatego go nie ma.A wogule znajdziesz lepszego prawego obrońcę niż Alves?

0

Ma jeden słaby mecz i już go sprzedać?!

0

Piękna akcja Neymara i Messiego!!!!

0

Jacie jak się przestraszyłem

0

Oby Messi bez kontuzji

0

co to jest?!????????????!!!!!!!!!!!!11

0

Munir taki sam jak i Sandro

1

Pozdro dla hejterów.

0

Jezu Sandro.................

2

Golllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Jakby Suarez wszedł to by im pokazał

0

No chyba za bardzo pewnie się poczuliśmy

0

Bramka piękna a asysta jeszcze lepsza.

0

Czego zazdrości słabej formy i przegranych meczy?!A wogule niech zamknie ryj bo Pique strzeli im na Camp Nou!!

0

Według mnie Lucho wystawił bardzo dobry skład.Dał zagrać rezerwowym, ponieważ i tak awansujemy.Dobrze też, że Messi gra bo miał kontuzje i teraz musi nabrać ruchu.Jakbyśmy remisowali czy coś w tym stylu niech wejdzie Suarez albo Neymar bo chciałbym 3 punkty.I VaaamosBarca!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Chciałbyś grać z Pedro??

0

Ja typuje 4-0 albo 5-1.

0

Czego przegrali?????Czy coś Pepe odwalił.xD

0

Co zazdrość zrzera bo realu tam nie ma

0

Raczej bez Suareza noł fakin łej.

2

A Suarez?Zasłużył na to bardziej niż ci wszyscy zawodnicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?