bejlos
Dołączył/a: styczeń 2015
Puławy
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przed chwilą sprawdzałem
0
Ja bym wolał Alvesa
2
Zemsta jest słodka
0
Zajmijmy się ofensywą a nie defensywą
0
A Adriano może wbiegnie
0
Niech wejdzie Munir on coś strzeli
0
Komentarz usunięty
4
Mają Depaya.To po co im Neymar
0
Sprzedaj jeszcze do Sevilli.
0
Pique wyzywał sędziów i pewnie dlatego go nie ma.A wogule znajdziesz lepszego prawego obrońcę niż Alves?
0
Ma jeden słaby mecz i już go sprzedać?!
0
Piękna akcja Neymara i Messiego!!!!
0
Jacie jak się przestraszyłem
0
Oby Messi bez kontuzji
0
co to jest?!????????????!!!!!!!!!!!!11
0
Munir taki sam jak i Sandro
1
Pozdro dla hejterów.
0
Jezu Sandro.................
2
Golllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jakby Suarez wszedł to by im pokazał
0
No chyba za bardzo pewnie się poczuliśmy
0
Bramka piękna a asysta jeszcze lepsza.
0
Czego zazdrości słabej formy i przegranych meczy?!A wogule niech zamknie ryj bo Pique strzeli im na Camp Nou!!
0
Według mnie Lucho wystawił bardzo dobry skład.Dał zagrać rezerwowym, ponieważ i tak awansujemy.Dobrze też, że Messi gra bo miał kontuzje i teraz musi nabrać ruchu.Jakbyśmy remisowali czy coś w tym stylu niech wejdzie Suarez albo Neymar bo chciałbym 3 punkty.I VaaamosBarca!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Chciałbyś grać z Pedro??
0
Ja typuje 4-0 albo 5-1.
0
Czego przegrali?????Czy coś Pepe odwalił.xD
0
Co zazdrość zrzera bo realu tam nie ma
0
Raczej bez Suareza noł fakin łej.
2
A Suarez?Zasłużył na to bardziej niż ci wszyscy zawodnicy.