0

Finałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Ter broni o 100000000000000000000000000000000000 razy lepiej od Neuera.

0

Cwaniakuje, że wygrał z Niemcami mundial.

0

Bayern może strzelić 4 gole, ale nie Barcelonie.

0

W końcu Andres ma asystę.

0

Obstawiam 5-0 dla Barcy.

0

Po pierwsze Nike robi lepsze stroje od Adidas, a po drugie nie chce mieć koszulek takiej samej firmy co real.

1

Wole żeby Juventus grał w finale z Barceloną

0

Oby z lewym nie było nic poważnego, ale dla Barcy lepiej żeby nie grał.

0

Chciałbym żeby taki był.

0

Lepiej żeby jak najwięcej.

0

Mój skład:Claudio Bravo, Martin Montoya, Gerard Pique, Marc Bartra, Jordi Alba, Sergio Busquets, Sergi Roberto, Xavi Hernandez, Neymar JR, Luis Suarez i oczywiście Lionel Messi.

0

Messi zagrał ładną piłkę do Jordiego Alby.

0

Komentarz usunięty

0

Realowcem jesteś czy co?

0

Strzelił sobie na pustą i myśli, że jest mistrzem świata.

0

Neymar koks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zamiast Buffona powinien być Courtois.

0

Zgadzam się z Bartomeu, ale jak pod koniec kariery ma odejść to gdzieś do ligi argentyńskiej.

0

Komentarz usunięty

0

Ty jesteś słaby.

0

Po prostu ma słabą formę.Jak zacznie dobrze grać to będziesz liczyć na to, że Barca go nie sprzeda.I bardzo Cię pogieło.

0

Według mnie za Alvesa powinien grać Montoya.

0

Moim zdaniem to Pedro powinni sprzedać a nie Sancheza.

0

Pogieło Cię Iniesta to legenda Barcelony, a jak już to na wypożyczenie.

0

Ciekawe co zrobi trener Manchesteru jak De gea przejdzie do relu.

0

Messi rozwali ronaldo.

0

Suarez strzelił bramkę z przewrotki.

0

Mój skład: Ter Stegen Montoya Bartra Mascherano Adriano Busquets Rafinha Rakitić Suarez Neymar i Messi oczywiście i zdrowia Andresowi.

2

Przeczytaj artykuł i będziesz wiedział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?