0

Adriano gra na lewej obronie.

0

Myślę że Barca wygra spokojnie 5-0 a nawet 7-0

0

Jak to twoje zdanie to poco je piszesz?Dla hejtu

0

popieram koke jest słby a o Reusie i Pogbie możemy sobie pomażyć bo oni wolą real choć przydali by się.

0

Pjanic jest słaby lepiej kupić Pogbe.

0

jak reus ma do realu iśc

0

Barca powinna przedłużyć kontrakt Alvesowi ale powinni też kupić jakiegoś prawego obrońcę bo jak skończy karierę Montoya i Duglas nie będą cały czas grać.

0

Dobrze że real przegrywa Barcelona będzie miała z nimi łatwiej.

0

może wolny jest ale cienki nie

0

liczę na to że trio zrobi taką świetną akcje jak w meczu z Atletico.

0

rafinha może wejśc ale mascherano nie ponieważ jest w słabej formie.

0

a ja bym zostawił xaviego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?