bejlos
Dołączył/a: styczeń 2015
Puławy
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Adriano gra na lewej obronie.
0
Myślę że Barca wygra spokojnie 5-0 a nawet 7-0
0
Jak to twoje zdanie to poco je piszesz?Dla hejtu
0
popieram koke jest słby a o Reusie i Pogbie możemy sobie pomażyć bo oni wolą real choć przydali by się.
0
Pjanic jest słaby lepiej kupić Pogbe.
0
jak reus ma do realu iśc
0
Barca powinna przedłużyć kontrakt Alvesowi ale powinni też kupić jakiegoś prawego obrońcę bo jak skończy karierę Montoya i Duglas nie będą cały czas grać.
0
Dobrze że real przegrywa Barcelona będzie miała z nimi łatwiej.
0
może wolny jest ale cienki nie
0
liczę na to że trio zrobi taką świetną akcje jak w meczu z Atletico.
0
rafinha może wejśc ale mascherano nie ponieważ jest w słabej formie.
0
a ja bym zostawił xaviego.