0

A jeśli i to wam nie wystarczy zobaczcie i ile bramek stracił Bayern w tym roku a ile Barcelona i Real, zwłaszcza że Francuz był bardzo zaangażowany w grę obronną swojego zespołu

0

Opamiętajcię się co po niektórzy. Dla tych co twierdzą że "Messi jest o klasę lepszy od Riberiego" radzę obejrzeć powtórkę meczu Bayern Barcelona i prześledzić pojedynki obu panów w których Riberi odbierał Messiemu piłkę jak juniorowi. Jeśli bd bronić go kontuzjami to dajecię kolejny powód, że w tym roku był gorszy i nie zasłużył na to trofeum. Ponadto Riberi miał udział przy 80 procent bramkach Bayernu w tym sezonie w tym w finale lm asysta i półasysta, w półfinale 2 asysty , 4 pół asysty. Na deser dołożymy 4 trofea w roku kalendarzowym. Dodatkowo jak wspomniałem Messi przegrał w pojedynku bez pośrednim, Ronaldo nie zdobył nic kompletnie. Mówicie Robben. Owszem wielki sezon rozgrywa teraz, miał genialna końcówkę poprzedniego sezonu, ale zaczął grać dopiero w kwietniu po za paroma epizodami wcześniej, nie neguje tego co zrobił ale bez Riberiego nie było by akcji Robbena, strzelcowi sytuację również trzeba wypracować. W tym roku, powtarzam w tym roku żaden piłkarz tak nie przyczynił się do triumfu swojej drużyny jak Francuz, w dodatku do drużyny która zdobyła wszystko więc był w tym roku najlepszy co potwierdza również głosowanie na piłkarza Europy. Pozdro dla myślących a nie zaślepionych

0

Ten pan chyba nie oglądał Bayernu z poprzedniego sezonu, w którym Bayern grał podobnie, m.in. wspomniane wejścia ze skrzydła Riberiego i Alaby po których gole w pamiętnym półfinale strzelili Muller i Pique... Każdy obiektywny kibic piłki nożnej wie że Bayern ma gra co innego i Barcelona grała co innego, a jest to zależne od wielu czynników (mentalności, innego systemu szkolenia piłkarzy, każdy zawodnik ma inny styl gry). Jedyne w czym Bayern przypomina tamtą Barcelone to posiadanie piłki i pressing. W pozostałych aspektach gry gra Bayernu różni się kolosalnie, śmiem twierdzić że dążą do doskonałości która przebije poziom Barcy sprzed 4 lat ale do tego jeszcze trochę im brakuje. Po za tym Bayern szybko zdał sobie sprawę że nie potrzebuje grać z fałszywym napastnikiem (zagrali tak tylko 2 mecze) i Mandzukic pojawia się regularnie na boisku. W grze głową jest rewelacyjny, Bayern często stara się piłki dorzucac w pole karne właśnie na niego czego u Barcy Pepa nie zawsze miało miejsce. Jeśli jesteście odmiennego zdania obejrzyjcie mecze Bayernu zanim zacznięcie mnie hejtować nie mając argumentów

0

Nie ma co się oszukiwać, jeśli w tym roku nie wygra Heynckes i Ribery to będzie to nie sprawiedliwe. Bayern w zeszłym sezonie odjechał wszystkim a głównym motorem napędowym był właśnie Francuz. W tym sezonie też grają kosmicznie, przynajmniej w lidze mistrzów. Franck może nie strzela tyle co Messi i Ronaldo, oraz razem z asystami się do nich nie zbliża, ale notuje wiele asyst pośrednich, po których potem padają bramki, dodatkowo w każdym wielkim meczu Bayernu daje o sobie przypomnieć, genialne mecze z Juventusem, Barcelona i przedewszystkim genialna asysta w finale z Borussia, wspaniały mecz o Superpuchar z Chelsea, rewelacyjny mecz z City. W każdym z tych meczy było widać ta pasję u niego. Możemy lubić naszych zawodników, ale to właśnie Francuz był jednym z tych graczy którzy przyćmili nasza drużynę w półfinale.

0

ale były mniejsze przychody więc suma sumarów mógłby być to nawet większe kwoty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?