16 września 2015, 22:34
0
dzięki, to dobrze, że wspierasz mnie i masz podobną opinię.
16 września 2015, 22:31
Ale mnie to denerwuje. Szkoda straty punktów ale przynajmniej jest się z czego pośmiać bo CR11 nie będzie miał złotej piłki tylko Messi.
16 września 2015, 22:27
1
U siebie ich pociśniemy aż miło będzie oglądać. Messi wsadzi 3 bramki ale nie z karnego xD
16 września 2015, 22:22
4
Ale ta Roma ma farta ale i tak grają lepiej niż Szachtar. CR11 by się nam przydał to sędzia gwizdnąłby karnego i 3 punkty w kieszeni.
12 września 2015, 21:43
Leo trzeba oszczędzać, teraz trzeba dograć to z remisem i potem jazda.
26 kwietnia 2015, 15:13
28
26 kwietnia 2015, 15:09
7
26 kwietnia 2015, 16:01
No nie wiem. Simeone nie pozwoli na odpuszczenie meczu. Ten gość ma mentalność zwycięzcy i coś czuję, że będą walczyć na całego.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
dzięki, to dobrze, że wspierasz mnie i masz podobną opinię.
0
Ale mnie to denerwuje. Szkoda straty punktów ale przynajmniej jest się z czego pośmiać bo CR11 nie będzie miał złotej piłki tylko Messi.
1
U siebie ich pociśniemy aż miło będzie oglądać. Messi wsadzi 3 bramki ale nie z karnego xD
4
Ale ta Roma ma farta ale i tak grają lepiej niż Szachtar. CR11 by się nam przydał to sędzia gwizdnąłby karnego i 3 punkty w kieszeni.
0
Leo trzeba oszczędzać, teraz trzeba dograć to z remisem i potem jazda.
28
7
4
Ale ta Roma ma farta ale i tak grają lepiej niż Szachtar. CR11 by się nam przydał to sędzia gwizdnąłby karnego i 3 punkty w kieszeni.
1
No nie wiem. Simeone nie pozwoli na odpuszczenie meczu. Ten gość ma mentalność zwycięzcy i coś czuję, że będą walczyć na całego.
1
U siebie ich pociśniemy aż miło będzie oglądać. Messi wsadzi 3 bramki ale nie z karnego xD