bekazCR11
Dołączył/a: kwiecień 2015
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzięki, to dobrze, że wspierasz mnie i masz podobną opinię.
0
Ale mnie to denerwuje. Szkoda straty punktów ale przynajmniej jest się z czego pośmiać bo CR11 nie będzie miał złotej piłki tylko Messi.
1
U siebie ich pociśniemy aż miło będzie oglądać. Messi wsadzi 3 bramki ale nie z karnego xD
4
Ale ta Roma ma farta ale i tak grają lepiej niż Szachtar. CR11 by się nam przydał to sędzia gwizdnąłby karnego i 3 punkty w kieszeni.
0
Leo trzeba oszczędzać, teraz trzeba dograć to z remisem i potem jazda.
0
Teraz utrzymać !!!
0
Mecz na remis się szykuje. I dobrze.
0
Karol ? To Ty ?
0
Komentarz usunięty
0
Nurkowanie w polu karnym jest wkurzające ale nie bądźmy hipokrytami :)
1
No nie wiem. Simeone nie pozwoli na odpuszczenie meczu. Ten gość ma mentalność zwycięzcy i coś czuję, że będą walczyć na całego.
0
Arda wyleciał słusznie. Trochę obiektywizmu.
0
Komentarz poniżej jakiegokolwiek poziomu.
28
Komentarz usunięty
7