O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2008r

Statystyki

  • Dni w serwisie 5382
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 0

Komentarze

0

no i dobrze ;)

0

podaj ktos link , bo "Danio66" trzeba placic ;)

0

a napisze ktos transmisje meczu hiszpania?

0

niesamowite spotkanie , a bramki po prostu palce lizać :) to co robił Figo i Ronaldo to było niesamowite :)

0

Podobnie wypowiada sie jak Guardiola , z szacunkiem do każdego rywala.

Zobacz wszystkie

0

wydaje mi sie ze postanowil sobie tak , ze jesli strzeli gola to zgoli brode :D

0

Joe Black , uspokój się ! przecieżjest Rzeszów i jest transmisja ! ostatnio z Milanem tez byla wiec w czym problem ?!

0

22 strony komenatarzy po kilku minutach :D whoa :P

0

Kluivert , Luis Enrique ;)

0

mogli ich "wykartkować" wczesniej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?