bemik3
Dołączył/a: październik 2011
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i dobrze ;)
0
podaj ktos link , bo "Danio66" trzeba placic ;)
0
a napisze ktos transmisje meczu hiszpania?
0
niesamowite spotkanie , a bramki po prostu palce lizać :) to co robił Figo i Ronaldo to było niesamowite :)
0
Podobnie wypowiada sie jak Guardiola , z szacunkiem do każdego rywala.
0
wiekszosc osob chce zeby odszedł , ale tak na prawde nie miał jak się wykazac , bo meczyły go kontuzje jedynei zagrał pare meczy pod koniec sezonu .
0
MARAVILLA !
0
ma ktos transmisje ??
0
ma ktos moze link jak to skandowali??
0
ja pierd*** , przecież przeprosili to co jeszcze od nich chca ?! maja klęknąć przed wielkim RAYO ?
0
Joe Black , uspokój się ! przecieżjest Rzeszów i jest transmisja ! ostatnio z Milanem tez byla wiec w czym problem ?!
0
ja tez chce grac i co z tego :)
0
mogli ich "wykartkować" wczesniej :)
0
,,popił rekord Césara Rodrígueza" ???:)
0
popił ???:D
0
Kluivert , Luis Enrique ;)
0
grozisz mi ?!
0
zastanawiam się o co chodzi z "barkiem" Messiego ...;)
0
@juliancarax, jaki ty mecz oglądałeś , ze mówisz o Sanchezie jako o najgorszym zawodniku?! widziałeś jego drybling w tym meczu ?? bo jesli nie to wydaje mi sie ze powinienes jeszcze raz obejrzec ten mecz !
0
http://jebzdzidy.pl/obrazek/9287/real,amatorzy.html myslalem ze padne :D
0
juz kibice z realu zwalają wine na Valencje , ze slabo grała , a prawda jest taka ze Barca rozjebała system !:) VeB :)
0
mam pomysł :) zbierzmy kase i powiedzmy zawodnikom Levante ze jesli wygrają to dostaną tą kase :D
0
jeszcze zobaczycie , wygramy ligę ! VEB !
0
wydaje mi sie ze postanowil sobie tak , ze jesli strzeli gola to zgoli brode :D
0
przypadek to był jak się urodził ...
0
22 strony komenatarzy po kilku minutach :D whoa :P
0
RealnyFan77 "żuci"?