0

no i dobrze ;)

0

podaj ktos link , bo "Danio66" trzeba placic ;)

0

a napisze ktos transmisje meczu hiszpania?

0

niesamowite spotkanie , a bramki po prostu palce lizać :) to co robił Figo i Ronaldo to było niesamowite :)

0

Podobnie wypowiada sie jak Guardiola , z szacunkiem do każdego rywala.

0

wiekszosc osob chce zeby odszedł , ale tak na prawde nie miał jak się wykazac , bo meczyły go kontuzje jedynei zagrał pare meczy pod koniec sezonu .

0

MARAVILLA !

0

ma ktos transmisje ??

0

ma ktos moze link jak to skandowali??

0

ja pierd*** , przecież przeprosili to co jeszcze od nich chca ?! maja klęknąć przed wielkim RAYO ?

0

Joe Black , uspokój się ! przecieżjest Rzeszów i jest transmisja ! ostatnio z Milanem tez byla wiec w czym problem ?!

0

ja tez chce grac i co z tego :)

0

mogli ich "wykartkować" wczesniej :)

0

,,popił rekord Césara Rodrígueza" ???:)

0

popił ???:D

0

Kluivert , Luis Enrique ;)

0

grozisz mi ?!

0

zastanawiam się o co chodzi z "barkiem" Messiego ...;)

0

@juliancarax, jaki ty mecz oglądałeś , ze mówisz o Sanchezie jako o najgorszym zawodniku?! widziałeś jego drybling w tym meczu ?? bo jesli nie to wydaje mi sie ze powinienes jeszcze raz obejrzec ten mecz !

0

0

juz kibice z realu zwalają wine na Valencje , ze slabo grała , a prawda jest taka ze Barca rozjebała system !:) VeB :)

0

mam pomysł :) zbierzmy kase i powiedzmy zawodnikom Levante ze jesli wygrają to dostaną tą kase :D

0

jeszcze zobaczycie , wygramy ligę ! VEB !

0

wydaje mi sie ze postanowil sobie tak , ze jesli strzeli gola to zgoli brode :D

0

przypadek to był jak się urodził ...

0

22 strony komenatarzy po kilku minutach :D whoa :P

0

RealnyFan77 "żuci"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?