Co prawda Messi jest dla mnie genialny ale niestety chciałbym też powiedzieć ,że C.Ronaldo karne jednak wykorzystuje czego niestety nie do końca można powiedzieć o Messim gdzie te karne były przeważnie na wagę zwycięstwa... Ale co nie zmienia faktu ,że Messi jest najlepszym (dla mnie) piłkarzem na świecie. Visca El barca
,,ale ponadto ustrzelił jednego pokera (cztery gole) oraz jednorazowo popisał się pięcioma i siedmioma golami w jednym meczu." w jakim meczu Messi strzelił 7 goli ??
,,ale ponadto ustrzelił jednego pokera (cztery gole) oraz jednorazowo popisał się pięcioma i siedmioma golami w jednym meczu." w jakim meczu Messi strzelił 7 goli ??
Co prawda Messi jest dla mnie genialny ale niestety chciałbym też powiedzieć ,że C.Ronaldo karne jednak wykorzystuje czego niestety nie do końca można powiedzieć o Messim gdzie te karne były przeważnie na wagę zwycięstwa... Ale co nie zmienia faktu ,że Messi jest najlepszym (dla mnie) piłkarzem na świecie. Visca El barca
Komentarze
0
Tym bardziej ,że moim zdaniem Pinto jest bardzo dobrym bramkarzem i radzi sobie w pucharze
0
Nie wiecie kto jest powołany na mecz ? Bo tak się zastanawiam czy Pep weźmie afellaya na ławkę... wie ktoś może ?
0
Co prawda Messi jest dla mnie genialny ale niestety chciałbym też powiedzieć ,że C.Ronaldo karne jednak wykorzystuje czego niestety nie do końca można powiedzieć o Messim gdzie te karne były przeważnie na wagę zwycięstwa... Ale co nie zmienia faktu ,że Messi jest najlepszym (dla mnie) piłkarzem na świecie. Visca El barca
0
,,ale ponadto ustrzelił jednego pokera (cztery gole) oraz jednorazowo popisał się pięcioma i siedmioma golami w jednym meczu." w jakim meczu Messi strzelił 7 goli ??
0
No i sprawiedliwie :)
0
wie ktoś może czy mecz będzie na którymś z kanałów z tv n ?
0
,,ale ponadto ustrzelił jednego pokera (cztery gole) oraz jednorazowo popisał się pięcioma i siedmioma golami w jednym meczu." w jakim meczu Messi strzelił 7 goli ??
0
Co prawda Messi jest dla mnie genialny ale niestety chciałbym też powiedzieć ,że C.Ronaldo karne jednak wykorzystuje czego niestety nie do końca można powiedzieć o Messim gdzie te karne były przeważnie na wagę zwycięstwa... Ale co nie zmienia faktu ,że Messi jest najlepszym (dla mnie) piłkarzem na świecie. Visca El barca
0
Nie wiecie kto jest powołany na mecz ? Bo tak się zastanawiam czy Pep weźmie afellaya na ławkę... wie ktoś może ?
0
Tym bardziej ,że moim zdaniem Pinto jest bardzo dobrym bramkarzem i radzi sobie w pucharze