0

Tym bardziej ,że moim zdaniem Pinto jest bardzo dobrym bramkarzem i radzi sobie w pucharze

0

Nie wiecie kto jest powołany na mecz ? Bo tak się zastanawiam czy Pep weźmie afellaya na ławkę... wie ktoś może ?

0

Co prawda Messi jest dla mnie genialny ale niestety chciałbym też powiedzieć ,że C.Ronaldo karne jednak wykorzystuje czego niestety nie do końca można powiedzieć o Messim gdzie te karne były przeważnie na wagę zwycięstwa... Ale co nie zmienia faktu ,że Messi jest najlepszym (dla mnie) piłkarzem na świecie. Visca El barca

0

,,ale ponadto ustrzelił jednego pokera (cztery gole) oraz jednorazowo popisał się pięcioma i siedmioma golami w jednym meczu." w jakim meczu Messi strzelił 7 goli ??

0

No i sprawiedliwie :)

0

Chyba 90...

0

a nie wiecie przypadkiem czy jest w tv TOYA (mam pakiet n i canal+) jak wiecie to na którym kanale ? z góry dziękuję za odpowiedź :)

0

Będzie transmisja na tv N ?

0

wie ktoś może czy mecz będzie na którymś z kanałów z tv n ?

0

Nie wiecie przypadkiem czy mecz będzie pokazywany na N-ce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?