benus245
Dołączył/a: wrzesień 2011
Radomsko
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tym bardziej ,że moim zdaniem Pinto jest bardzo dobrym bramkarzem i radzi sobie w pucharze
0
Nie wiecie kto jest powołany na mecz ? Bo tak się zastanawiam czy Pep weźmie afellaya na ławkę... wie ktoś może ?
0
Co prawda Messi jest dla mnie genialny ale niestety chciałbym też powiedzieć ,że C.Ronaldo karne jednak wykorzystuje czego niestety nie do końca można powiedzieć o Messim gdzie te karne były przeważnie na wagę zwycięstwa... Ale co nie zmienia faktu ,że Messi jest najlepszym (dla mnie) piłkarzem na świecie. Visca El barca
0
,,ale ponadto ustrzelił jednego pokera (cztery gole) oraz jednorazowo popisał się pięcioma i siedmioma golami w jednym meczu." w jakim meczu Messi strzelił 7 goli ??
0
No i sprawiedliwie :)
0
Chyba 90...
0
a nie wiecie przypadkiem czy jest w tv TOYA (mam pakiet n i canal+) jak wiecie to na którym kanale ? z góry dziękuję za odpowiedź :)
0
Będzie transmisja na tv N ?
0
wie ktoś może czy mecz będzie na którymś z kanałów z tv n ?
0
Nie wiecie przypadkiem czy mecz będzie pokazywany na N-ce?