0

4-0, Robert Lewandowski

6

szybki wpierd*l i do domu, nie dojdą nawet do 1/4

0

2-1 dla Barcy :)

0

czegokolwiek nie zrobią, Barca nie powinna w 1. meczu zagrać tak jak zagrała, bo to przesądziło o braku trofeum, jak sądzę, że tak będzie

0

0

jedyne co mógł zrobić to chyba wpuścić Xaviego za Iniestę od początku meczu. Blada twarz nie dość że świeżo po kontuzji, to jest cieniem samego siebie z ostatnich lat, dlatego nie wiem czemu wpuścił go od początku w tym meczu

0

jest chłopak w gazie, mam nadzieję że utrzyma swoją obecną formę i wraz z Messim (i Suarezem, kiedy się odblokuje) poprowadzą Barcelonę w tym sezonie do zwycięstwa w lidze, a może i nawet w LM. poza tym, w takim tempie rozwoju jaki zaprezentował przez ostatni rok, nie zdziwię się jak za 3-4 lata będzie o nim mówiono jak teraz o Messim i Ronaldo :) życzę mu tego, Visca el Barca!

2

Ronaldo powinien wygrać i nie ma co tu dużo gadać, a redakcja takim artykułem tylko się pogrąża :P

0

BAN

0

Fabregas ma we krwi Barce i lekko by się zaklimatyzowal jak Alves.

0

jak barca nie kupi Cesca to bedzie glupia jak but. jestem fanem barcelony, ale nie popieram teraz tego co chca zrobic ://

0

Vanos

0

Vamos Pedro!!

0

Mi sie zaciął Iraqgoals i nie chce sie odciac :(( chodzil przez niecale 50 min

0

Ale brama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

A może Pep i Barca będą grali ustawieniem 5-3-2?? Bardzo możliwe.

0

Toure jest za wolny na Real i jest teraz w słabszej formie.

0

Przeed Messi-aszem trzeba tylko składać pokłon jak bogu!!

0

Ja też ich nienawidzę :pp

0

Mocne były te nagłównki gazet :ppp

0

Zasłużył sobie i dobrze ^^

0

Ja myślę, że dziś jest to samo co z Arsenalem. Nie grają na Messiego, lecz na Bojana. Uważam, że to dobra decyzja Pepa, ale musimy się postarać o złotą piłkę dal Leo.

0

sedzia sedziuje po ang.

0

No to szykuje sie nam wiele nowych talentów :) i teraz przy roznym Jezus strzelil ^^

0

Puyol w niektórych meczach zabija doświadczeniem :)

0

zasłużyli sobie. juz ich bardzo klepali i ladna akcja!!

0

iraizoz bez szans!!

0

gooooooooooooooooooool!!!!!!!!11

0

Ależ barca dominuje te spotkanie ^^

0

ale na lawce pojawil sie titi ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?