beny007
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Recz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4-0, Robert Lewandowski
6
szybki wpierd*l i do domu, nie dojdą nawet do 1/4
0
2-1 dla Barcy :)
0
czegokolwiek nie zrobią, Barca nie powinna w 1. meczu zagrać tak jak zagrała, bo to przesądziło o braku trofeum, jak sądzę, że tak będzie
0
0
jedyne co mógł zrobić to chyba wpuścić Xaviego za Iniestę od początku meczu. Blada twarz nie dość że świeżo po kontuzji, to jest cieniem samego siebie z ostatnich lat, dlatego nie wiem czemu wpuścił go od początku w tym meczu
0
jest chłopak w gazie, mam nadzieję że utrzyma swoją obecną formę i wraz z Messim (i Suarezem, kiedy się odblokuje) poprowadzą Barcelonę w tym sezonie do zwycięstwa w lidze, a może i nawet w LM. poza tym, w takim tempie rozwoju jaki zaprezentował przez ostatni rok, nie zdziwię się jak za 3-4 lata będzie o nim mówiono jak teraz o Messim i Ronaldo :) życzę mu tego, Visca el Barca!
2
Ronaldo powinien wygrać i nie ma co tu dużo gadać, a redakcja takim artykułem tylko się pogrąża :P
0
BAN
0
Fabregas ma we krwi Barce i lekko by się zaklimatyzowal jak Alves.
0
jak barca nie kupi Cesca to bedzie glupia jak but. jestem fanem barcelony, ale nie popieram teraz tego co chca zrobic ://
0
Vanos
0
Vamos Pedro!!
0
Mi sie zaciął Iraqgoals i nie chce sie odciac :(( chodzil przez niecale 50 min
0
Ale brama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
A może Pep i Barca będą grali ustawieniem 5-3-2?? Bardzo możliwe.
0
Toure jest za wolny na Real i jest teraz w słabszej formie.
0
Przeed Messi-aszem trzeba tylko składać pokłon jak bogu!!
0
Ja też ich nienawidzę :pp
0
Mocne były te nagłównki gazet :ppp
0
Zasłużył sobie i dobrze ^^
0
Ja myślę, że dziś jest to samo co z Arsenalem. Nie grają na Messiego, lecz na Bojana. Uważam, że to dobra decyzja Pepa, ale musimy się postarać o złotą piłkę dal Leo.
0
sedzia sedziuje po ang.
0
No to szykuje sie nam wiele nowych talentów :) i teraz przy roznym Jezus strzelil ^^
0
Puyol w niektórych meczach zabija doświadczeniem :)
0
zasłużyli sobie. juz ich bardzo klepali i ladna akcja!!
0
iraizoz bez szans!!
0
gooooooooooooooooooool!!!!!!!!11
0
Ależ barca dominuje te spotkanie ^^
0
ale na lawce pojawil sie titi ^^