0

To chyba będzie wyglądać tak:

Valdes

Puyol-Pique-Jezus-Abidal

---Toure-Sergio---

Messi-Ibra-Jeffren

0

Thx

0

O kim mowicie Jezus? A po za tym 3:1 dla barcy!! Vamos!!

0

vitja79:

Po 1: 007 to se wymyslilem.

Po 2:Ibra jest cienki jak bolka trampki.

Po 3:Jesteś poje.....ny.

0

Moim zdaniem Zlatan nie sprawdza się.Ma słaby bilans. Porównajcie go z Rooney'em. Zobaczycie różnice. Nie sprawdza się i tyle! Głupi jesteście, bo myślicie, że będzie jeszcze w dobrej formie, a on najlepsze lat ma za sobą.Wy tylko zaślepieni jesteście tą bramką z Realem.Gówno prawda, że on jest dobry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?