beny007
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Recz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To chyba będzie wyglądać tak:
Valdes
Puyol-Pique-Jezus-Abidal
---Toure-Sergio---
Messi-Ibra-Jeffren
0
Thx
0
O kim mowicie Jezus? A po za tym 3:1 dla barcy!! Vamos!!
0
vitja79:
Po 1: 007 to se wymyslilem.
Po 2:Ibra jest cienki jak bolka trampki.
Po 3:Jesteś poje.....ny.
0
Moim zdaniem Zlatan nie sprawdza się.Ma słaby bilans. Porównajcie go z Rooney'em. Zobaczycie różnice. Nie sprawdza się i tyle! Głupi jesteście, bo myślicie, że będzie jeszcze w dobrej formie, a on najlepsze lat ma za sobą.Wy tylko zaślepieni jesteście tą bramką z Realem.Gówno prawda, że on jest dobry.