bezelek25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mrągowo
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak sama sytuacja jest z NEYMAREM to on prowokuje swoja grą ,by go sfaulować, do kont podąża fudbol?
0
Ma całkowita rację!
0
gczoo77
na jakim nr.odkodowali ci niby n premium?
0
tu jest podane jaki będzie mecz http://ncplus.pl/program-tv
0
Panowie spokojnie wygrali tylko bitwę ,ale żeby wygrać wojnę trzeba być lepszym w 38 meczach !Wtedy bedzie wiadomo kto jest mistrzem .
Pozdrawiam.
0
na c+ na 201
0
cooen
jaki Ty mecz oglądałeś po za dwoma strzałami z wolnego w prost bramkarza to nażelowany majtoch nic nie pokazał.
0
seba 75
nie ma takiego adresu
0
jest Mascherano?
0
Messi101,radeksc-dzieciaki po co te wyzwiska
0
ozil raczej będzie razem z jurkiem lakiernikiem
0
"serek" Fetta
jesteś żałosny!!
0
Ibra musi zostać
0
tu można oglądnąć meczyk tvp sport www.pliptv.pl
0
niby czemu skreślił?
0
http://www.iraqgoals.net/11323-fc-sevilla-vs-fc-barcelona-.html
0
David Villa(Barcelona)
0
Poczekajcie z tymi negatywami.
0
http://www.iraqgoals.net/
0
Ja stawiam 2-0
0
beznadziejna pora 15 ,może o 11?
0
Jest świetny!
0
wspaniały gol!!!!
0
GRATULACJE! DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
u mnie też jest rts
0
ludzie troszke spokoju!!
0
100 lat Danii!!!
0
krystianos
frajerow szukaj na innym forum!
0
http://neptyktv.unl.pl/