0

Valencia gra dziś znakomity mecz,a Barcelona no cóż jak na razie słabiutko.VAMOS BARCA!

0

można dopisać 3 pkt.!!

0

Commandos.Jeżeli masz antene naziemną skieruj ją w kierunku marsa i wtedy będziesz miał odkodowaną TVP2!

0

Mecz będzie na TVP2!

0

absolutnie nie jest nam potrzebny!

0

Wracaj jak naj szybciej do zdrowia!

0

brawo

0

optymalny skład na tą chwile

0

By Mod: BAN

0

By Mod: BAN

0

zasłurzyli chłopaki z doniecka

0

i 3 punkty na camp nou są nasze!!VIVA LA BARCA!

0

bocian whay?

0

JAK WIDAĆ WIEKSZOŚĆ " KRYTYKÓW" ZNÓW "KOCHA" BARCE.

0

ICE MAN GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

CZY BĘDZIE PIERWSZE ZWYCIĘSTWO W LA LIGA NA WŁASNYM STADIONIE?

0

"BRAWO"

0

to jest to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

piękna bramka eto!!!!!!!!!!!!!!!1

0

Dzisiaj GolTV śmiga pięknie!

0

to prawda w tym sezonie na GolTV nie da się oglądać transmisji Barcelony

0

gol iniesta

0

bojan wchodzi nareszcie

0

czerwo brawo

0

ale naciskaja

0

niestety jest cienizna jak w poprzednim sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?