bezelek25
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mrągowo
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valencia gra dziś znakomity mecz,a Barcelona no cóż jak na razie słabiutko.VAMOS BARCA!
0
można dopisać 3 pkt.!!
0
Commandos.Jeżeli masz antene naziemną skieruj ją w kierunku marsa i wtedy będziesz miał odkodowaną TVP2!
0
Mecz będzie na TVP2!
0
absolutnie nie jest nam potrzebny!
0
Wracaj jak naj szybciej do zdrowia!
0
brawo
0
optymalny skład na tą chwile
0
By Mod: BAN
0
By Mod: BAN
0
zasłurzyli chłopaki z doniecka
0
i 3 punkty na camp nou są nasze!!VIVA LA BARCA!
0
bocian whay?
0
JAK WIDAĆ WIEKSZOŚĆ " KRYTYKÓW" ZNÓW "KOCHA" BARCE.
0
ICE MAN GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
CZY BĘDZIE PIERWSZE ZWYCIĘSTWO W LA LIGA NA WŁASNYM STADIONIE?
0
"BRAWO"
0
to jest to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
piękna bramka eto!!!!!!!!!!!!!!!1
0
Dzisiaj GolTV śmiga pięknie!
0
to prawda w tym sezonie na GolTV nie da się oglądać transmisji Barcelony
0
gol iniesta
0
bojan wchodzi nareszcie
0
czerwo brawo
0
ale naciskaja
0
niestety jest cienizna jak w poprzednim sezonie