0

A Messi gdzie był w klasykach z Realem albo w LM z Atletico?

3

Jakby za finał miały być złote piłki to zdobywali by je tacy gracze jak Gattuso, Iker czy Götze

0

Zaraz, zaraz... Mówisz o sukcesie TEJ polskiej drużyny o której jest tu znikoma ilość komentarzy, bo większość śmieje się z stylu Realu i zastanawia się na kogo trafia w 1/8 LM?

0

A po co macie przeżywać mecz Realu., który jest jeszcze później?

0

A dwie ligi mistrzów albo 13 trofeów za zdobycie Premier League cię przekonują? Może tryplet z 99' cie przekona, co?

2

Autor ma racje ale ja chciałbym zwrócić uwagę na coś innego. Mianowicie od meczu z Valencią słyszymy o utarczkach słownych na linii klub-federacja. Nie mi oceniać kto ma rację, taka sytuacja jak z Vezo nie pomaga Dumie Katalonii, wręcz szkodzi. A skutkować może to banami, karami w przyszłości. Świat jest podły a ludzie nie zapominają-pamiętajmy

0

Ferguson zdobył w swojej karierze 49 pucharów, które czynią go najbardziej utytułowanym trenerem w piłce nożnej. A co do stronniczości to weź że przestań pisać głupoty-Realu bardziej nie trawię niż np. Barcy za ich politykę transferową. To oni rozpoczęli kupowanie na potęgę a nie Chelsea, PSG czy kluby z Manchesteru.

0

Wypowiedź Fergusona-najlepszego trenera w historii tego sportu powinna zakończyć tą dyskusję. Za ten rok Krisztiana a za następny to się przekonany. Logiczne

0

Gościu, wpisz komentarz cisnący po Cristiano (homo, żeluś arogant) a zbierzesz więcej lajkow niż za Messiego. Wspomnij o rzeźniku Pepe, starym Realu Mourinho, który się tylko kosił albo niedoświadczonym Zidanie i będziesz mieć tyle samo lajkow. Jako fan futbolu nie kibiującym żadnemu z tych klubów mogę ci zaręczyć ze nagonka jest bardzo zbliżona.

4

Nie rozumiem czego umniejszacie zwycięstwo Espanyolu... Dla nich to naprawdę dobry wynik porównując siłę obu ekip.

0

Albo inaczej: prawda, obiektywna, bo nie jestem fanbojem Messiego/Barcy ;)

0

Normalnie. Na przestrzenii kilku lat Jeden jest lepszy od drugiego i na zmiane. Proste

0

Sport oraz Mundo Deportivo to gazety piszące o regionie Katalonii czy bezpośrednio o FC Barcelonie?

0

Myśl co piszesz. Nie zwierzęta a człowiekow-zwierzęta często są bardziej ludzkie/przyjazne. Po drugie ich obrażasz. Nie wypada ;)

0

A dla mnie jest mega bo Real jako jedyny klub ma tylu zawodników, którzy strzelili przynajmniej jednego gola i jest to świetne odwzorowane (CR7 jak najczęściej strzelający na przestrzeni lat) ;)

0

to trochę pobożne życzenie, bo wiedza nigeryjskiego dajmy na to dziennikarza jest taka sama jak trenera/piłkarza z tego samego kraju. osobiste sympatie również występują u nich, niestety. ale fajnie ze można wymienić opinie z wami bez kłótni/trollowania etc. PJONA! ;)

0

To głupie rozwiązanie, bo dlaczego o wygraniu nagrody mają decydować (w większości przypadków) ludzie, którzy o futbolu maja mniejszą wiedzę niż piłkarze i trenerzy? Powie ktoś, że to konkurs sympatii to w taki sam sposób można przypisać to żurnalistom :/

0

To pokazuje jaką robotę wykonali Nawałka i spółka ^^

0

Ja tylko chciałbym wiedzieć co sobie myśli Pep o Busquetsie :) jak ten piłkarz u nigo ewoluował i stal się najlepszym DMF na świecie to jest szok. 2. Najważniejszy w Barcie moim zdaniem. Pozdrawiam ;)

0

Skoro jest z Man Utd to na pewno takiej perełki nie wypuszczą. Już prędzej zniszczą talent niż mieliby oddać go zespołowi pokroju Barcelony

0

Pycha to co najwyżej cechuje angielskich kibiców, tudzież Anglików. Angielskie zespoły rzadko grają na wynik. Im w głowie raczej spektakl co częstą jest ich zgubą, nie wiem jak to jest u was w Hiszpanii bo oglądam tylko Real i Barcę ;)

1

W Man Utd ustawiany jako środkowy pomocnik a w sumie DMF (choć z L'poolem grał wyjątkowo na 10-tce) a ty chcesz od niego 15 bramek i 15 asyst?? opamiętaj się...

2

aaaa, czyli Leo jest z innej planety, no tak...yhm. Piękne myślenie :D btw to jak to z tobą jest? twoim zdaniem "Ronaldo nigdy nie był, nie jest i nie będzie najlepszy" a teraz się okazuje, że jednak był lepszy od Messiego? zdecyduj się chłopie ;)

2

2008, 2013, 2014. to lata, w których "kryszczjano" był najlepszy ;)

0

Obstawiam, że Toledo będzie rywalem Barcy.

1

Tak jak napisał niżej Geble. Miał talent niebywały i w sumie skreślać go jeszcze nie można, ale miał być najlepszym z najlepszych a w jego wieku Portugalczyk odbierał ZP. Teraz grzeje ławę w Evertonie i nie zanosi sięna to, aby miał przebić się do pierwszego zespołu. Wielka szkoda, ale czasem pewnych barier nie przeskoczysz.

0

Moim zdaniem to nie przejdzie. Jaka jest różnica czy grają w środku sezonu czy pod koniec? Wydaje mi się, że zmęczenie jest bardziej odczuwalne pod koniec sezonu, a dodatkowo dochodzą turnieje reprezentacyjne, jak EURO czy MŚ. Gra przed tymi turniejami odpada, a po nich piłkarze muszą mieć urlopy, a przecież już teraz wracają zbyt późno, bo ich zespoły wcześniej rozpoczynają zmagania ligowe. Ważne jest też honorarium. Takiej Barcy czy Juvenusowi nie będzie się chciało grać za psie pieniądze. Wynagrodzenie powinno być niewiele mniejsze niż za wygranie Champions League a i opakować produkt jakoś trzeba.

1

światem rządzi pieniądz i to jest smutne... normalnie taki mecz powinien się odbyć o porze idealnej dla Hiszpana, potem Europejczyka a na końcu dla jakiegoś Azjaty. Zobaczycie, że Superpuchar Hiszpanii też niedługo będzie rozgrywany w Azji tak jak superpuchar Włoch

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?