0

*Messi

drugie s mi sie nie wpisalo

0

Mogl puscic Mesi ladnie sie przedzieral

0

haha

Villa za Bojana

0

Pedro :(((

0

Wreszcie Keita zszedl ufff...

0

Leo ;PP

0

No dobra Bojan i Keita out

Messi i Thiago in

0

Mam wrazenie ze on specjalnie mowi Alvis ;PP

0

Chcialbym Messiego w drugiej polowie

0

Lawka Barcy:

Valdés, Adriano, Puyol, Sergio, Thiago, Villa, Messi

0

Dobry ziomek mi sie podoba Dani Alvis ;PPPP

0

Niedlugo rocznica manity

0

Patrzylem na RM.pl boze sami zobaczcie co oni nawypisywali

0

Hmmm... dlaczego?...Moze dlatego ze dostana baty??

0

Ciekawe co powie The Special Five ;P

0

Ale ladnie sie zachowali

0

Jeszcze jeden !!! Jeszcze jeden !!! ;PPP

0

Villa i 5-1

0

Wreszcie Masche

0

sorry 4-1 ;PP

0

hehe 4-0 Villa

0

Gerard !!!

0

Szkoda ze Valdes o tak malo czasu pobil swoj rekord

0

3-0 Pedroooooo

0

Victor

0

hehehehe Xavi 2-0

0

Powinien byc rog

0

Pedroooo 1-0

0

Jaaaaa....

0

Zaczeli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?