bienioo0700
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
*Messi
drugie s mi sie nie wpisalo
0
Mogl puscic Mesi ladnie sie przedzieral
0
haha
Villa za Bojana
0
Pedro :(((
0
Wreszcie Keita zszedl ufff...
0
Leo ;PP
0
No dobra Bojan i Keita out
Messi i Thiago in
0
Mam wrazenie ze on specjalnie mowi Alvis ;PP
0
Chcialbym Messiego w drugiej polowie
0
Lawka Barcy:
Valdés, Adriano, Puyol, Sergio, Thiago, Villa, Messi
0
Dobry ziomek mi sie podoba Dani Alvis ;PPPP
0
Niedlugo rocznica manity
0
Patrzylem na RM.pl boze sami zobaczcie co oni nawypisywali
0
Hmmm... dlaczego?...Moze dlatego ze dostana baty??
0
Ciekawe co powie The Special Five ;P
0
Ale ladnie sie zachowali
0
Jeszcze jeden !!! Jeszcze jeden !!! ;PPP
0
Villa i 5-1
0
Wreszcie Masche
0
sorry 4-1 ;PP
0
hehe 4-0 Villa
0
Gerard !!!
0
Szkoda ze Valdes o tak malo czasu pobil swoj rekord
0
3-0 Pedroooooo
0
Victor
0
hehehehe Xavi 2-0
0
Powinien byc rog
0
Pedroooo 1-0
0
Jaaaaa....
0
Zaczeli