bienioo0700
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FatalHouseMusic mieszkasz w lbn ??
0
Z wypowiedzi Real Madryt1902 widac ze ma max 12 lat
0
Koniec 3-1
0
FatalHouseMusic
Mieszkasz w Lbn
0
A tak w ogole to wyp******** na strone Realu leczyc kompleksy
0
Boateng czerwo
0
Dokladnie zobaczymy w Gran Derbi
0
Bojan sie rozgrzewa
0
Niewiele zabraklo ;PP
0
Milito za Ville
0
ku*** gol
0
sorry Pedro ;PP
0
3-0 Villa!!!!
0
Lepiej sms bo tanszy ;PP
0
tak z innej beczki dzis Liverpool z Chelsea wygral 2 bramki Torresa
0
Ale ladnie graja
0
2-0 Villa
0
I znowu spalony
0
Fajnie by bylo gdybysmy go kupili
0
No niepokoja mnie te slowa, ale Messi nie odejdzie, przynajmniej nie teraz, ale tymi slowami wprowadzil wielu kibicow Barcy w przerazenie, panikę, ale spokojnie on zostanie
0
Catalunya2011
Mamy wychowankow ale to nie wszystko, mamy bardzo szczupla kadre jeszcze dojda do tego kontuzje to bedzie przypal, on nam sie przyda
0
Niech niektorzy poogladaja mecze PSV i sie mu poprzygladaja, mowicie ze przyjdzie i bedzie blokowac miejsce mlodziezy, ale mlodzieza sie nie da wygrywac co pokazuje przyklad Arsenalu maja bardzo dobra mlodziez, ale nic nie wygrywaja a poza tym affelay jest takze mlody i bardzo dobry, do tego ograny w lidze Holenderskiej, szybki, dobrze strzela z daleka, umie dobrze podac i do tego za darmo, ja jestem zdecydowanie na tak
0
Pinto jest super
0
Ja tez go nie chce ale obawiam sie ze my nie mamy zbyt duzo do powiedzenia, jesli Barca bedzie chciala go kupic w co watpie to nasze zdanie i tak sie nie bedzie liczyc
0
bassemaster
Jakze trafny felieton ;PP
0
wstyd mu bylo za to jak gra, a wogole niech oni skonczol bo to sie robi nudne, Ibra odszedl bo byl za slaby na Barce, po prostu.
0
No super mam nadzieje ze zagra nie od 1 minuty ale troche niech pogra
VeB
0
Ładna bramka Busquetsa, Bravo Barca
0
constantine16
Real to klub ktory moze w tej chwili noie tworzy historii ale m ja najbogatsza
0
Bravo Barca Bravo !!!!!!;PP