1

150 zł na Granadę = szczęśliwie 322 wygrane. Kusi postawić 322 na +2,5 bramek w derbach Madrytu po kursie 2,07. Co myślicie ? Ja uważam, że jak w masło over 2,5 wejdzie.

Ps. Tak to ja co ostatnio poległem na Valencii, Spal i Genoi :D

0

@marcin000019 Każdy po nim jedzie jak po burej su*e :D

0

@michal26 Przedwczoraj*

0

@Danny Gaucho Bardzo możliwe ;)

0

Kurczę tak czytam tutaj czasem, że niektórym już oglądanie Barcy nie sprawia takiej przyjemności jak kiedyś itp. i powiem Wam, że chyba dopada mnie to samo.
Ogólnie kiedyś oglądałem mecze w lidze angielskiej (City, Man Utd, Chelsea, Liverpool nieważne z kim grali) no i oczywiście każdy mecz Barcy (bez wyjątku) oraz bardzo często również mecze Realu, a teraz ?
Teraz jest tak, że oglądam na TVN7 "Mroczny Rycerz powstaje" zamiast meczu Barcy. Ligi angielskiej praktycznie nie oglądam w ogóle (chyba, że te największe hity), ale to też włączony mecz, a i tak robię coś na kompie czy na telefonie i tylko w sumie słucham komentarza i patrzę w TV praktycznie jedynie jak padnie bramka.
Czym to jest spowodowane ? Na pewno nie Valverde jak tutaj niektórzy piszą :D
Może trochę futbol mi się nudzi ? Nie wiem, ale to dosyć dziwne, kiedyś bym w życiu nie przypuszczał, że włączę film (który widziałem kilkanaście razy) zamiast meczu Barcy, choć tutaj też myślę, że gdyby grał Leo to włączyłbym jednak Barcę (tak przyznam szczerze, że gdy Leo jest na boisku to mam + 100 do chęci oglądania, w skali 1-100) :D

1

@xVENUMx Tak to jest jak strzelasz słabszą nogą ;D Nie wiem czemu prawą nie uderzał, myślę, że Robert też tego nie wie :D

3

Mężczyzna został spalony żywcem przez tłum po tym, jak został oskarżony o gwałt na niepełnosprawnej dziewczynie. Policja potępiła brutalny lincz, do którego doszło w Republice Południowej Afryki.

Niby Afryka, a jednak potrafią w cywilizowany i odpowiedni sposób postąpić z takimi "zwierzętami".

0

@Volk Drama xd ale 100.wplacilem a 200 to bonus ten ktory musze obrócić ale obroce go w okragle 0 podejrzewam xD

0

@damianex10 Lekko ponad 200 z każdego bo kursy po 2,2 -2,3.

6

@Mns21 Złamał twarz xDD Nie no wiadomo nie jest to śmieszne, ale śmiesznie brzmi xD

1

Postawiłem 100 na Valencię, 100 na Spal i 100 na Genuę. Zobaczymy jak wyjdzie, Valencia myślę, że da rade choć po golu Getafe było przykro :D

0

Ktoś zakładał konto ostatnio na ETOTO moze ? Mogłby ktos mi wytlumaczyc na czym ten bonus polega ?

"W ramach prowadzonej akcji promocyjnej „200% DO 200” za dokonanie pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 1 zł na koncie ETOTO (po udanej rejestracji konta ETOTO oraz pozytywne przejście weryfikacji tożsamości na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość czyli dowodu osobistego lub paszportu), Klient otrzyma bonus w wysokości 200% wpłaty do depozytu do maksymalnej kwoty 200 zł przy pierwszej wpłacie (wpłacając 100 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 200 zł bonusu) (sprzedaż premiowa).
Gracz musi wykonać obrót w ciągu 30 dni, kwotą równą czterokrotności sumy wpłaconego depozytu i otrzymanego bonusu (łącznie: depozyt + bonus). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, Klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży obrócić sumą bonusu i/lub depozytu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej akcji promocyjnej przepadnie. "

Chcę wpłacić 100 zł, otrzymam 200 bonus czyli 300 będę miał na koncie. 100 chciałbym od razu wypłacić i za te 200 pograć. 4x 300 (100 depozyt + 2-- bonus) = 1200 czyli muszę postawić zakłady za 1200 zł w ciągu 30 dni żeby móc wypłacić zgadza się ?

4

@MarioVeB! Karta walk ciekawsza niż na ostatnim KSW.

0

@MESSIah16 Henry.

0

@JohnA Ja nigdzie nie napisałem, że to jest złe tylko, że to dowodzi temu, że indywidualne rekordy i nagrody mają dla niego duże znaczenie.

0

@JohnA "karnego chyba też nie oddał nigdy dobrowolnie"
Słowo chyba jest kluczowe w moim wpisie kolego, a po drugie co to za argument, że inni też coś pokazują na palcach ?? :D On pokazywał konkretną ilość bramek jakie zdobył, chwalił się tym, chciał pokazać całemu światu jaki to on nie jest wspaniały strzelając 15 bramek, chciał pokazać wszystkim, że ustanowił rekord (musiało mu to w głowie siedzieć ta szansa na indywidualny rekord) to chyba różnica między np. pokazywaniem na palach serduszka (jak Di Maria) czy dwóch palców na dwóch skrzyżowanych rękach jak Pique po bramce ? Chyba, że nie widzisz w tym różnicy, to już twoja indywidualna sprawa ;)

4

Pamiętam jak CR pokazywał na palcach (to chyba w meczu LM z Bayernem) po strzelonej bramce ze ma już 15 goli i ustanowił rekord, kilka sytuacji z brakiem radości (w jednej to wręcz widać było złość xd ) po bramkach kolegów z drużyny (bo on przecież bardzo chciał strzelić), karnego chyba też nie oddał nigdy dobrowolnie (widzialem filmik jak Xabi Alonso jak jeszcze w Realu grał chciał strzelic na przelamanie czy cos i Ronaldo miał juz wtedy bramkę czy dwie na koncie i nie chciał oddac jedenastki, ale Alonso ostatecznie zabrał piłkę) = to tylko kilka przykładów na to że Ronaldo bardzo ale to bardzo obchodzą indywidualne rekordy i trofea, a Ci co twierdzą inaczej to oszukują sami siebie lub po prostu są ślepi :D
Nie napisałem oczywiście nigdzie ze to coś złego, ze chce byc najlepszy we wszystkim i zdobywać ciagle nagrody indywidualne, ale wyobrażacie sobie Messiego pokazujacego na palcach światu, że strzelił juz rekordowe 15 bramek w LM ? :D Albo Leo który odmawia oddania karnego koledze z drużyny gdy ten o to prosi ? :D Leo sam z siebie oddawał karne i Ci obaj Panowie ogromnie sie różnią w kwestii podejścia do nagród i statystyk indywidualnych, a caly moj wpis dotyczy wcześniejszych komentarzy gdzie tam sie ktoś spierał czy Ronaldo zamienilby trofea druzynowe na indywidualne i odwrotnie. Ja uważam ze na pewno wolalby wygrac MŚ czy LM niż Złotą Pilkę (na dobrą sprawę LM czy MŚ i ZP się łączą w wiadomy sposób) ale jezeli chodzi np. o puchar Włoch czy wczesniej CDR to nie bylbym tego taki pewien, myślę ze bez murgniecia okiem zamienilby puchar Włoch nawet na Złotego Buta (o ZP juz nawet nie mówię), a Messi calkowicie odwrotnie, ale wiadomo to tylko moje przemyślenia :D

1

@Barca_Big_Moment CR za MS czy LM oddalby ZP wiadomo, ale czy np. za Puchar Włoch ? W to bardzo wątpię :D

2

@NeroTFP Michał mógł mu odpisać (tak wiem, że odpisywanie takim ludziom to jedna z najgorszych rzeczy): "A ja jestem Michał" :D

13

W glosowaniu dziennikarzy wygrał VvD czyli Złota Piłkę (w której głosują dziennikarze) wygra zapewne również ten gracz :/ Zastanawia nnie tylko czy Ci sami dziennikarze wybieraja ZP czy inni, czy może więcej dziennikarzy wybiera ZP, ktoś to ogarnia ? :D

0

@Chwytliwy Co.powiedziala bo nie ogladalem ?

0

Ktoś jeszcze dostał owacje na stojąco czy tylko Leo ? Czy co roku tak jest ? :D

0

@NeroTFP Jakie koszmary ?

0

@MateuszJrk czemu ??

0

2 szybkie pytanka:
Ile druzyna ma challengow na set ?
Dlaczego nie ma przerw technicznych teraz ? Kiedys przy 8 i 16 byly :D

1

@KamQiX Też chceeee zagrac :D Ktory jestem na liscie rezerwowej (i czy w ogole jestem) ? :D

0

@koksik2700 Ja tez mam kilka dziar, ale zastanawia mnie jedna kwestia: wspominasz o tym oddaniu krwi przed zrobieniem tatuaży, ale przecież dziara nie dyskwalifikuje oddawania krwi na zawsze. Pół roku po zrobieniu mozesz normalnie oddawać dalej krew :)

1

@KamQiX no trudno, moze na 2 edycję się złapie :D

7

Insygnia Śmierci cz.1 na TVN jakby co :D

1

@KamQiX Okoń :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?