0

Stawianie na wychowanków to też bardzo ważna rzecz dla takiego klubu jak FCB, wręcz tradycja, zdobywanie pucharów to można powiedzieć obowiązek = muszą stawiać na młodych, grać pięknie niemal w każdym meczu i wygrywać puchary bo inaczej kibic będzie niezadowolony ? :D

60

Jak skończy się luty i Barca będzie w finale CDR, w 1/4 LM i będzie miała 8 punktów przewagi nad drugim zespołem w lidze (co jest bardzo prawdopodobne) to będzie wręcz cudownie !
W ogóle jesteśmy tak rozpieszczani jako kibice przez Barcelonę, że aż nie wierzę w te ciągłe narzekania niektórych co im nie odpowiada, a to styl gry, a to powołania na mecz, wyjściowy skład, brak wdrażania do pierwszego składu wychowanków itd.

0

Ktoś ma raka, jedyną szansą jest jakas mega droga operacja/kuracja (nie daje 100% szans na wyleczenie ale jakies szanse daje względem braku tej operacji/kuracji). Bogaty zwiększa szanse ta operacją, biedny nie, takich sytuacji są setki, tysiące wystarczy ? :D

0

Zna się ktoś tutaj dobrze na słuchawkach ? :D
Cale życie prawie słucham muzyki na sluchawkach dousznych (Panasonic za 60 zł) lub z laptopa i słyszałem ze jak kupię dobre sluchawki to dopiero poczuje różnice. Mam niezbyt duzy budżet (tak do 350) i mam pytanie czy w tej cenie znajde juz cos dobrego (jakies nauszne) i czy rzeczywiście jest taka kolosalna różnica ?

6

No raczej nie...

3

Dla Leo zmienią przepisy :D

3

Widzę, że Nantes zastrzeglo nr. 9 z którym grał Sala i juz nikt nie bedzie występował z tym numerem. Niektórzy piszą ze tragedia tragedią ale ze bez sensu pomysł bo Sala nie był żadna legendą klubu itp. i tak myślę sobie, że przecież nie bedzie innej opcji niz to samo zrobić z "10" jak Leo skończy u nas grać :D

1

*trenuje :P

0

Są jakieś info nowe o stanie zdrowia Leo i czy jutro ma zagrać ? Kurczę jutro wbrew pozorom bardzo ważny mecz na trudnyn terenie i wygrana tego spotkania bardzo przybliży nas do tytułu tym bardziej ze dzisiaj derby Madrytu, a po jutrzejszym meczu prawie tydzień do kolejnego spotkania i to na Camp Nou.

1

Bzdura...

4

Messi, Dembele, Malcom - w tym momencie ta trójka ofensywna to nasi najlepsi gracze i to oni powinni grać najczęściej.
Arthur to jakiś profesor doktor habilitowany środka pola, to co gość gra przechodzi moje pojęcie...
Semedo w tym momencie 2x lepszy niż Roberto a mam wrażenie ze mógł by byc 5x lepszy z jego potencjałem, tylko dać mu regularną grę.

5

Dawajcie zabawimy się w eksperta La Rambli od El Clasico :D (klasyfikacja obejmie najblizsze 3 mecze z Realem).

Typujemy:

1. Dokladny wynik spotkania: punktacja tak jak w Lidze Typerów.
2. Strzelca pierwszej bramki: 2 punkty.
3. Minutę w ktorej padnie pierwsza bramka: 4 punkty.
4. Srzelców bramek: 1 pkt za poprawnie trafionego (typujemy maksymalnie trzech).
5. Wyjściowy skład obu drużyn: 2 pkt za każdą drużynę poprawnie wytypowana (nie może być żadnego błędu w składzie danej druzyny).
6. Liczba żółtych kartek w meczu: 3 punkty.

Typujemy do momentu pojawienia sie oficjalnych składów :D

Ja zacznę :D

1: 3:1 dla Barcy.
2: Coutinho.
3: 28'.
4: Coutinho, Messi, Benzema.
5: Barca: ter Stegen, Roberto, Pique, Lenglet, Alba, Rakitic, Busquets, Arthur, Messi, Suarez, Coutinho.
Real: Navas, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Casemiro, Modric, Kroos, Vasquez, Benzema, Vinicius.
6: 4.

6

Obudziłem sie z myślą ze jakby Suareza trochę "podrasować" to by wyglądał jak Freddie Mercury :D
Chyba jeszcze śpię xD

0

Wydaje mi sie ze trochę źle sformulowane tłumaczenie albo ja zle to rozumiem :D Powolany ale nie zagra w ogole ? Czy nie zagra pełnych 90 minut ? Bo powyższe tlumaczenie mówi ze nie zagra w ogole w meczu chyba ze w dogrywce a jak wiem nie moze jej byc xd

0

? Chyba w USA, a nie na świecie kolego. Widziałeś ilu ludzi ogląda Super Bowl a ilu finał MŚ w piłce nożnej ? Różnica jest kolosalna na korzyści MŚ.

0

Urzędnik ;)

0

Ile pkt przewagi Barca roztrwoniła bodajże rok czy dwa lata temu kiedy to prowadziliśmy z dużą różnicą punktową, a skończyło się małą przewagą ? :D

1

Pamięta się ;D

0

Wygramy na SB, przegramy z Atletico i Sevillą, Real wygra z Atletico, złapiemy remis z Betisem i Real 3 pkt za nami ;)

Oczywiście nie jest powiedziane, że Real nie straci żadnych punktów oprócz pojedynku z nami na SB (tak samo nie jest powiedziane, że Barca straci pkt z tymi drużynami co napisałem, może z innymi, a może w ogóle nie stracimy), ale takie gadanie, że jak wygramy na SB w La Liga to zamkniemy ich udział w walce o ligę jest dla mnie śmieszne ;)

1

Dokładnie. Ojj pamięta się te nazwiska :D
Roar Ljøkelsøy, Martin Höllwarth, Jakub Janda :D

0

Atletico 6 punktów za nami czyli tak naprawdę całkiem niedużo, a Real jak dzisiaj wygra to będzie 2 pkt za Atletico (8 pkt za nami). Futbol już nie takie rzeczy widział (chodzi mi o ewentualne mistrzostwo dla Realu), nawet sami byliśmy świadkami jak Barca miała dużo przewagi nad Realem, a tydzień po tygodniu ta przewaga systematycznie topniała także trzeba do końca sezonu utrzymać koncentrację i konsekwentnie punktować bo jeszcze naprawdę może być bardzo gorąco jeżeli chodzi o tytuł mistrza w Hiszpanii.

1

Nie mów, że w ogóle porównujesz Schlirenzauera, Morgensterna i Ammanna z czasów rywalizacji z Małyszem, i z czasów rywalizacji ze Stochem :D Jak Stoch wygrywał to oni byli już praktycznie cieniem skoczków sprzed kilku lat.

0

Masz rację, ich też można dorzucić ;)

8

Uwielbiam Kamila Stocha i absolutnie nic mu nie umniejszam bo jest genialnym skoczkiem i wygrał w swojej karierze wszystko (Adamowi jednak złota olimpijskiego zabrakło co by nie mówić), aczkolwiek tak jak ktoś kiedyś pisał, że jednak Małysz rywalizował w skokach moim zdaniem z lepszymi zawodnikami niż teraz Kamil.

Lista skoczków którzy mają najwięcej zwycięstw i miejsc na podium w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i najwięcej zwycięstw w konkursach PŚ dobitnie pokazuje, że takie nazwiska jak Ahonen, Goldberger (Goldi, alez go lubiłem ;D), Schlierenzauer, Morgenstern, Schmitt, Ammann, Hannawald, Hautamaeki i można tak jeszcze trochę powyliczać to jednak całkowicie inna klasa niż większość obecnych skoczków (bez urazy dla nich). Stoch i Kraft - ich bym jeszcze podłączył pod tych skoczków których wymieniłem wcześniej, a reszta według mnie to naprawdę troszkę słabsi skoczkowie niż te legendy z którymi rywalizował nasz Orzeł z Wisły, aczkolwiek tak jak mówię nikomu nic nie umniejszam, po prostu taka rozkminka ;D

8

Remisując z Valencia prawdopodobnie powiekszymy przewage o 1 punkt nad Atletico, cudo :D

0

Mindhunter jeszcze nie oglądałem ale gdzies coś natknąłem sie na ten tytuł przy czytaniu komentarzy odnosnie "Taśm Bundyego" ale czy podobne to nie wiem.
W tym co ja polecam mamy autentyczne nagrania z rozmów z Bundym (130h nagranych na dyktafon z czego wybrane sa najistotniejsze fragmenty) który zabil ponad 30 kobiet (potwierdzono ponad 30, mówi sie że mogło być nawet kolo 100) i wywiady z policjantami, swiadkami, niedoszla ofiara i innymi ludzi którzy mieli z nim stycznośc.

1

"Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy'ego"
Nowość na Netflixie, dokumentalny (no juz ma z tydzień, ale można powiedzieć że nowe). Polecam gorąco szczególnie fanom takiej tematyki jak seryjni mordercy, dla mnie bardzo dobry.

0

Dlatego uwazam ze Dembele > Mbappe. Szybkość maja zabójcza obaj, ale Dembele do tego ma świetny drybling i u niego czy prawa noga czy lewa to praktycznie nie robi mu różnicy, a Mbappe lewa bardzo cieniutko.

1

Nie wiem, rzadko oglądam United ale Rashford to mi się kojarzy raczej z takim zawodnikiem który musi mieć duzo przestrzeni i który w grze kombinacyjnej takiej jaką gra Barca się nie odnajdzie. Sprinter dla którego najlepsza taktyką jest długie podanie od kolegów z drużyny i wyścig z obrońcą rywala ale tak jak mówię rzadko ogladam United, moge się mylić :D

0

Aż ? :D 114 goli to 3 sezony + prawie połówka tego = myślę, że Leo da radę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?