0

Czasem mu się zdarzy :D

13

Zwróćcie uwagę jeszcze na jedną rzecz:

Jak ogladasz mecz w którym gra Ronaldo to po spotkaniu zapadają Ci w pamięć jego gole/gol (często piękne, tego nie neguje), natomiast jak konczy się mecz w którym grał Leo to po spotkaniu czasem nie myślisz o jego strzelonych bramkach tylko np. "jak on minął tych 3 gośći ?" albo "jak on posłał to podanie ?" i to jest piękne w grze naszego lidera.

23

Piszecie ze występ Messiego nie ustępuje niczym Ronaldo ?!
Ja uważam że przebija występ Ronaldo ale ten gość jest tak hajpowany wszedzie że to szok. 2 bramki (1 z karnego) i 2 asysty + praktycznie caly mecz kreowanie gry + kilka wspanialych otwierających piłek + praca w defensywie (kilka świetnych odbiorow) vs 3 bramki w tym 2 z główki (jedna po genialnym dosrodkowaniu na nos) i jedna z rzutu karnego. Ranga rywala moze tutaj troche też wpływa na ocene obu Panow aczkolwiek w najgorszym razie postawilbym = przy wystepie Leo i CR a tymczasem o Leo cicho jak makiem zasial po takim meczu, a CR wygrał nim Złotą Piłkę jezeli Juve wygra Champions League (tak, naprawde tak uważam, ze Ronaldo moze już zadnej bramki nie zdobyc w LM, ale jak Juve zgarnie puchar to ZP powedruje do niego...)

0

Pamiętacie jak w ostatnim Gran Derbi Isco coś mówił do Leo po tym strzale Messiego delikatnie chybionym ? Podobno mówił: "Obysmy Ty i ja niedługo grali razem".

Ciekawe czy to plotka czy jest w tym ziarenko prawdy :D

0

I bedzie żył 100 lat xD

1

Ronaldo nie musi juz strzelać zadnych goli ani asystowac. Wystarczy ze Juve wygra LM i Złota Piłka jego, smutne ale na prawdziwe.

33

Jakby nie patrzeć to Juve gra dzisiaj o sezon. Mistrzostwo juz mają, z pucharu odpadli takze tylko LM im została która tak im się marzy. Oby Atletico nie wypuściło z rąk awansu.

6

Nie kracz :D Graczom Simeone nie tak łatwo strzelić 2 bramki, a poza tym jak Juve ruszy do ataku żeby odrabiać straty to sie odkryje, a jeden gol Atletico sprawi że Juve będzie potrzebowalo 4 bramek. Mam wielką nadzieję ze Juve odpadnie.

1

Dla mnie ogolnie porównywanie Gomesa i Coutinho to jakiś absurd totalny.

4

Nie rozumiem kompletnie ludzi piszących że trzeba sprzedać Coutinho bo juz nie odpali...

Gość jest genialnym pilkarzem i to chyba nie ulega wątpliwości, w reprezentacji Brazylii, w Liverpoolu czy nawet w Barcelonie grał bardzo dobrze. Ma teraz ewidentny dołek formy jak również psychika lekko szwankuje bo dolek ten trwa juz dosyć dlugo + jest w takim klubie jak Barca i presja transferu za tyle milionów również robi swoje, frustracja zapewne rośnie i robi sie większy problem, ale nie mam kompletnie zadnych wątpliwości ze Coutinho w końcu znowu zacznie grac genialnie i jeszcze będziemy mieli z niego duzo pociechy. Co Wy myślicie ze gość zapomniał jak się gra w pilke ? Że można od tak nagle oduczyć sie grania ? Czy może zabrali mu talent istoty z kosmosu jak w kosmicznym meczu i dlatego teraz jest tak zle ? Chłopak ma problem podejrzewam ze w 80% w glowie. Przełamie sie raz, a porzadnie (moze potrzebne beda 2-3 lepsze mecze) i nie mam wątpliwości ze znowu ujrzymy Coutinho grajacego genialnie.

14

No weźcie kogoś kupcie w końcu @realmadrid, bo kolejny sezon nie będzie miał sensu :D

Nieśmiertelny cytat :D

7

Oficjalnie: Juventus mistrzem Włoch !
18 punktów przewagi nad drugim zespołem, 11 kolejek do końca, co za ciekawa liga :D
Śmiałem sie Ligue 1, ale widzę że w Serie A jest to samo, 1 drużyna walcząca sama ze sobą o mistrzostwo.

9

To jest właśnie piłka nożna: United gra bardzo slaby mecz w Champions League na wyjeździe z PSG i wygrywaja to spotkanie 3:1. Dzisiaj United gra dużo lepiej niz w środę i przegrywaja 0:2 :D

8

Jak moze VARu nie być w Premier League...
Ten karny to po prostu żart :D

2

On sobie lezy na nawierzchni, zdjecie aby robione z innej perspektywy xD A tak serio to mam lek wysokości i ogarnia mnie strach jak patrze na to zdjęcie :D

4

Jezeli Barca przejdzie Lyon to z kim chcielibyście dwumecz w 1/4 ?
Mimo że Porto to bedzie według mnie zdecydowanie najslabsza z tych 8 druzyn ktorej pozostaną w Champions League to ja chcialbym zebysmy wylosowali Man Utd :) Myślę ze byloby to bardzo ciekawe i prestizowe zestawienie z którego wyszlibysmy zwycięsko bez jakiś powaznych problemów.
Unikać jak ognia na pewno Atletico (mam nadzieje ze Juve nie odrobi strat z Madrytu) bo uważam ze to bylby najbardziej niewygodny dla nas rywal nawet bardziej niz City czy Liverpool (o ile te drużyny awansuja oczywiście).

0

Myślicie ze są jakies szanse na Isco w Barcelonie ? Niby są ciągle jakieś plotki ze prosi o możliwość odejścia z Realu itp. ale kto wie, może jak przyjdzie nowy terener to Isco znowu zacznie odgrywać w Realu znacząca rolę. Tak bym go chciał zobaczyć u nas, ale kurczę to bylaby ciężka misja aczkolwiek wierzę ze ciągle jest to mozliwe do zrealizowania. Tylko gdzie go zmieścić na boisku ? :/

11

Pytanie kto uwaza francuską za lepszą od Bundesligi i Serie A...

34

To jest jedna z najsłynniejszych fotografii związanych z Polską, z naszą historią i z rozwojem światowej medycyny. Niesie ze sobą przygnębiającą atmosferę sali operacyjnej szpitala z późnych lat 80. Przemawia milcząco do widza, wyjaśniając ogrom pracy, jaki włożyli lekarze widniejący na zdjęciu. Niesie też nieprawdziwą informację, o czym prawie nikt nie wie.

A jaka jest prawda? Tej doby w szpitalu w Zabrzu odbyły się dwie operacje przeszczepu serca. W chwili, w której zrobiono to zdjęcie, z drugiej sali był przewożony na oddział pooperacyjny Tadeusz Żytkiewicz. 61-letni pacjent kliniki z nowym sercem żyje aż do dziś. Widniejący na fotografii pacjent, to Tadeusz G., lat 63. Pacjent nie przeżył operacji. Na zdjęciu więc widzimy nie tylko zmarłego pacjenta, ale też przygnębionego Religę, który ratował życie tego człowieka przez dobę, a teraz już nic nie może zrobić.

0

Oglądał ktoś w nocy NBA lub wie coś na temat meczu Philadelphia 76ers vs Chicago Bulls ?

Oglądam Basket + i gość coś mówił o ile dobrze zrozumiałem, że Bulls mieli ostatnią akcję i spartolili to, ale ktoś tam niedługo później ogarnął, że syrena za wcześnie się włączyła czy tam czas za szybko ruszył przy tej ostatniej akcji i gracze wracali z szatni żeby jeszcze raz zagrać tą akcję ? :D Albo coś źle usłyszałem xD

2

Ty wolisz, ja wolę Atletico. A do Juve mam tyle ze gra tam ten zarozumialy, narcystyczny symulant który jeszcze pewnie dostalby Złota Piłkę jakby Juve wygralo LM nawet jakby gral przeciętnie w tej Champions League takze Juve jak najszybciej niech odpada.

67

Jeszcze niech Juve wyleci i będzie idealnie. Wtedy juz obojętne kto wygra LM jezeli nie uda sie to Barcelonie, ważne ze nie Real i Juventus.

16

VAR - Video Anti Real.

2

"Ekspert" w studiu Polsatu o De Jongu: Defensywny ofensywny pomocnik xD

6

Absolutnie nic do nich nie mam, zespół jak zespół.

3

To co, jeszcze tylko wpie**ol od Ajaxu i wakacje ? :D

2

Tylko za przeproszeniem półmózgi takie jak Ramos mogą twierdzić, że to nie było celowe, nie ma nawet nad czym dyskutować i rozmyślać bo to strata czasu.

1

"FCBarca.com - Centrum kibica FC Barcelony" widzę zmiana lekka :D

4

Bardziej przeboleję 1 ZP dla Modricia niż szóstą dla Ronaldo.

1

Messi nie jeździł na kadrę dłuższy czas, a teraz kiedy wchodzimy w najważniejszą część sezonu miałby jechać ? Dla mnie totalnie bez sensu jak tak się stanie. Rozumiem ze w tym roku CA ale myślę ze zdąży jeszcze zagrać mecz czy dwa w kadrze przed CA w innym dogodniejszym terminie (nie wiem jak to dokladnie wyglada czasowo ale czy zagra 1 spotkanie towarzyskie czy 3 w Argentynie to moim zdaniem nie bedzie miało większej różnicy) ale naprawdę przed 1/4 LM (zakladam ze Lyon przejdziemy) i przed starciem z ATM w lidze które może przypieczetowac tytuł dla Barcy jechac na kadre to moim zdaniem nie bedzie dobry pomysl delikatnie mówiąc :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?