bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Dlatego musimy dwumecze koniecznie rozstrzygać w regulaminowym czasie gry, ewentualnie w dogrywce, nie daj Boże w karnych, bo jak patrzę na to jak uderzali je piłkarze Atletico to mam poważne wątpliwości czy mielibyśmy z nimi jakiekolwiek szanse.
0
Zmieńcie trenera i zacznijcie liczyć się w walce o cokolwiek bo jak na razie co roku jest to samo: obietnice i nic więcej.
0
Ty tak na serio ? ;/
0
Ja nie pisałem, że chcę Bayern tylko jakby tak się zdarzyło ;)
0
Jakbyśmy w ćwierćfinale wylosowali Bayern to chyba chciałbym żeby tak jak rok temu pierwszy mecz odbył się na Camp Nou, jakoś lepiej moim zdaniem.
29
Kokosów ? :D To my zarabiamy g**no, a nie oni kokosy :)
0
Ceny widzę dosyć dobre. Wiadomo dla nas 240 euro to jest trochę pieniędzy, ale dla Hiszpanów to jak dla nas 200 zł albo i mniej.
0
Sprawią niespodziankę tak samo jak i Arsenal powalczy o awans...
0
Walczą o mistrzostwo Anglii, a ledwo zremisowali ważne derby z Tottenhamem, wcześniej przegrali u SIEBIE mecz ze Swansea, w ćwierćfinale FA CUP przegrali u SIEBIE z Watford i odpadli, w LM przegrali z Barceloną u siebie 0-2. Ktoś w ogóle ma jakąś złudną nadzieję, że są cokolwiek w stanie osiągnąć na Camp Nou, twierdzy w której nasi piłkarscy bogowie grają najlepiej i najefektywniej ? Skazuję Arsenal na totalne pożarcie w środę chyba, że Barcelonie średnio będzie się chciało wtedy wynik może być skromny (1 lub 2-0) dla nas, ale na pełnych obrotach Barca spokojnie jest im w stanie wcisnąć piątkę i nie to, że nie ma w mojej wypowiedzi pokory, tylko realnie patrzę na sprawę.
0
Ehh do tej pory boli mnie to, że kupon przegrałem przez mecz z Watford :/ Nigdy więcej nie obstawiam na Arsenal , moja nowa złota zasada.
2
https://web.facebook.com/Troll.Football/photos/a.345973325442890.83467.345971365443086/1739421959431346/?type=3&theater Hahah Pepe Guardiola :D
3
Od nowego sezonu zmiana: ter Stegen liga, Bravo LM, nie widzę innej opcji, a odejście Marca nie wchodzi w grę.
0
Ale za wygranie tego kuponu można urządzić sobie kilka wieczorów z Liga Mistrzów :) Wszystko ma dwie strony.
44
Brawo Leicester ! Znowu skromnie, ale 3 pkt są !
0
Moja skład Barcy zna na pamięć :D
0
No moim zdaniem Godin nr.1 na świecie razem z Kompanym.
0
Nieważne coś mi się pomyliło chyba :D
0
Zlatan grał już we Włoszech, Hiszpanii i Francji. Fajnie by było jakby teraz przeniósł się do Anglii :) Wiadomo do City nie, ale do Chelsea lub Man Utd czemu nie :D
1
Dzisiaj całym sercem za Leicester i Granada !!
11
Se nie możesz, a sobie i owszem.
0
Wiem wiem po prostu się pomyliłem :D
9
Czasami jestem niemal pewny, że CR wolałby taki mecz z Las Palmas przegrać i strzelić w nim np. 3 bramki i przegrać 4-3 niż wygrać 2-1 bez jego gola.
1
Wydaje się w porządku, ale ja osobiście uważam, że Arsenal strzeli. Nie na 0-1 ale, na 2-1 lub 3-1.
7
Gracze Real mają chyba w kontraktach taki zapis, żeby w każdym wywiadzie mówić, że Real jest najlepszą drużyną na świecie :D Szczerze mówiąc ja nie rozumiem jak można tak się ośmieszać bo to na prawdę jest żałosne totalnie. Nie widziałem jeszcze, żeby ktoś z zawodników z innych liczących się klubów wypowiadał się, że jego drużyna jest najlepsza. Jeszcze jakby naprawdę obecnie byli najlepsi to jeszcze bym zrozumiał bo pycha w Realu Madryt jest obecna od kilku lat i w sumie nie zdziwiłbym się gdyby się tak przechwalali (jak CR przecierał herb KMŚ lub wiele wiele innych sytuacji), ale oni nie są w TOP5 nawet, grają po prostu żenadę jak na taką kadrę i mam nadzieję, że ten ich sen pod tytułem Liga Mistrzów się skończy jak najszybciej bo po prostu już nie mogę patrzeć na ten klub. No i wytłumaczcie mi jak można ten klub szanować ? Już nie mówię nawet o sympatii. Słowa Casemiro proszę o cytat tygodnia na stronie, abyśmy uczyli się pokory i codziennie przekonywali się jak Real Madryt nisko upada z dnia na dzień co raz bardziej.
0
Panie Wenger nie ośmieszaj się już bardziej. Miej jaja i oddaj Arsenal w ręce jakiegoś trenera, który wygra coś z tymi chłopakami bo na to zasługują, a obecnie nie mogę patrzeć na ten klub jak co roku się mówi ile to teraz Arsenal nie osiągnie i jak to nie namiesza, a kończą jak zwykle przegrywając wszystko. W tym momencie Arsenal to zwykły średniak i nie będzie inaczej dopóki ten Pan nie odejdzie bo piłkarzy mają dobrych.
1
Falstart bardziej :) Lisy idą po kolejne 3 pkt.
26
Wtedy w Realu nie grali tacy jak Arbeloa, Pepe czy CR. Do tych zawodników nie da się mieć szacunku bo sami tego słowa nie znają.
11
Tak. 2 = ilość trenerów zmienianych przez Real Madryt w ciągu tego sezonu, 0 = ilość pucharów RM w tym sezonie, 14 = ilość rzutów karnych strzelonych przez CR w tym sezonie 20= ilość punktów straty RM do Barcy na koniec tego sezonu, 2=ilość przegranych klasyków przez RM w tym sezonie. Łącznie wychodzi 11 czyli twój wiek zgadłem ? :)
1
Sprytnie zakodowałeś swój wiek w nicku :)
1
Niech on się już bardziej nie ośmiesza. Szkoda mi kibiców Arsenalu bo co roku jest to samo, mydlenie im oczu, że teraz mają coś wygrać, a kończy się jak zwykle. Pisałem niżej już: Arsenal to słaby klub i taka jest prawda.