blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Czyli wiadomo, do czego będzie dążyło Atletico.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0
4
Klauzula Lukeby wynosi 70 mln €, ale realistyczna kwota transferu byłaby prawdopodobnie niższa, bo Lipsk (ponoć) musi przeprowadzić znaczną sprzedaż tego lata.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0
6
Tak.
4
@Lionel_Messi10 Oby ta saga skończyła się do tego czasu.
@Encore To swoją drogą.
7
Wściekły Alvarez.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0
3
Monga.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong
5
Plany Atletico.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0 @Eklerek @Czajka90 @Kessie
2
@ViscaelBarca2007 Gość chyba nawąchał się kleju.
0
@ViscaelBarca2007 Chyba, że ten podbity post ma podkreślać, że Barca jest nadal nim zainteresowana, co jest napisane w 2 akapicie postu.
1
@ViscaelBarca2007 Może coś w tym być. Ewentualnie, będą chcieli podbić znowu cenę.
10
@blakkudium
Hansi.
16
The Szwagers.
Alvarez.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0
10
@Comentateiro nienawódniony*
@Kessie @Luciano99
0
@ViscaelBarca2007 Czyżby optymizm sięgnął poziomu zenitu?
7
Tutaj komentarz Soso.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0
12
Alvarez, część 2137.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0
5
@ViscaelBarca2007 Opinia @Kessie, @Czajka90, @Eklerek?
@BORO_12
2
@heniusss Bo tak hartujemy nasz charakter.
10
@Comentateiro Chyba już wiem, czemu jesteś fanem Brazylii.
@BulaKG @Kessie @Luciano99 @tomek8756 @Bocheno1 @macio_944 @Kozinho.
1
@Roobo Opinia @BulaKG, @Kessie?
8
https://x.com/TrollFootball/status/2069154696808530034
@Popitek12 Opinia, Popczysław?
@mekston @Kessie @Lanosss
7
@Popitek12 Dobrze zrobiłeś, Popson. Po meczu, byłby duży tłok przy wyjściach.
@mekston @Kessie @Lanosss
6
https://x.com/nocontextfooty/status/2069141140813611117
Gol Messiego.
@mekston @Popitek12 @LAMC_10 @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @Sysia11
5
@Comentateiro @Popitek12 Zgłaszasz tego niewdzięcznika, Popperino?
@mekston @Kessie @Lanosss
17
Tak.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0
35
Tak.
6
Klopp z Messim.
7
@Popitek12 Podobnie zareagowałeś na gola GOATa, Lil Poptok?
@mekston @Kessie @Lanosss
4
Argentyna na 2-0.
3
Messi na 1-0.