4



Czyli wiadomo, do czego będzie dążyło Atletico.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0

4



Klauzula Lukeby wynosi 70 mln €, ale realistyczna kwota transferu byłaby prawdopodobnie niższa, bo Lipsk (ponoć) musi przeprowadzić znaczną sprzedaż tego lata.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0

6



Tak.

4

@Lionel_Messi10 Oby ta saga skończyła się do tego czasu.

@Encore To swoją drogą.

7



Wściekły Alvarez.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0

3



Monga.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong

5



Plany Atletico.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0 @Eklerek @Czajka90 @Kessie

2

@ViscaelBarca2007 Gość chyba nawąchał się kleju.

0

@ViscaelBarca2007 Chyba, że ten podbity post ma podkreślać, że Barca jest nadal nim zainteresowana, co jest napisane w 2 akapicie postu.

1

@ViscaelBarca2007 Może coś w tym być. Ewentualnie, będą chcieli podbić znowu cenę.

10

@blakkudium



Hansi.

16



The Szwagers.





Alvarez.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0

10

0

@ViscaelBarca2007 Czyżby optymizm sięgnął poziomu zenitu?

7



Tutaj komentarz Soso.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0

12



Alvarez, część 2137.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0

2

@heniusss Bo tak hartujemy nasz charakter.

10



@Comentateiro Chyba już wiem, czemu jesteś fanem Brazylii.

@BulaKG @Kessie @Luciano99 @tomek8756 @Bocheno1 @macio_944 @Kozinho.

1

8



https://x.com/TrollFootball/status/2069154696808530034

@Popitek12 Opinia, Popczysław?

@mekston @Kessie @Lanosss

7



@Popitek12 Dobrze zrobiłeś, Popson. Po meczu, byłby duży tłok przy wyjściach.

@mekston @Kessie @Lanosss

5

@Comentateiro @Popitek12 Zgłaszasz tego niewdzięcznika, Popperino?

@mekston @Kessie @Lanosss

35



Tak.

6



Klopp z Messim.

7



@Popitek12 Podobnie zareagowałeś na gola GOATa, Lil Poptok?

@mekston @Kessie @Lanosss

4



Argentyna na 2-0.

3



Messi na 1-0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?