blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mikokarla Co do Minguezy to pewnie tak się stanie, chociaż fajnie jakby też się rozwinął. Dziś pewnie będzie grał na PO, bo ostatnio Barcie leży ustawienie 4-3-3.
1
@mikokarla Stawiam 2-1 dla Barcy. Gdy widze Lengleta w tym sezonie to czuje, że coś odwali, dlatego po ostatnim meczu wolałbym Big Sama jako drugiego SO.
11
Koeman mógł dać Pedriemu odpocząć i wystawić Puiga od 1 min...
0
No i ch*j z Moriby...
3
Pochwalę dziś Busquetsa. Takiego Busiego chce oglądać, piękne, długie piłki to poezja.
0
Szkoda, ze nie Konrad, ale dobra decyzja Koemana, który daje odpocząć Leo.
9
W końcu z wolnego i to w jakim stylu! Brawo Leo!
3
No i o to chodzi. Cieszy asysta Grieza (szuka często gry) i kolejny gol Leo z gry.
3
Soldado piękna asysta... a tak szczerze to mam nadzieję, że Griez po tej bramce uwierzy w siebie.
0
To mi się podoba, o to chodzi.
1
Fantastycznie ogląda się kombinacje Leo i Pedriego.
0
Brawa dla de Jonga za walkę do końca i świetne dogranie do Pedriego.
1
Cieszą 3 punkty z POTĘŻNĄ Huescą...
16
Wielka szkoda, że bramkarz to wyciągnął, bo Messi mógłby się w końcu przełamać z wolnego.
9
I klasycznie Pan z nr 5 musiał coś odj*ebać
1
Ależ asysta Pedriego.
0
@wojtek_debiec4 w ataku każda ręka jest gwizdana akurat