0

@mikokarla Co do Minguezy to pewnie tak się stanie, chociaż fajnie jakby też się rozwinął. Dziś pewnie będzie grał na PO, bo ostatnio Barcie leży ustawienie 4-3-3.

1

@mikokarla Stawiam 2-1 dla Barcy. Gdy widze Lengleta w tym sezonie to czuje, że coś odwali, dlatego po ostatnim meczu wolałbym Big Sama jako drugiego SO.

11

Koeman mógł dać Pedriemu odpocząć i wystawić Puiga od 1 min...

0

No i ch*j z Moriby...

3

Pochwalę dziś Busquetsa. Takiego Busiego chce oglądać, piękne, długie piłki to poezja.

0

Szkoda, ze nie Konrad, ale dobra decyzja Koemana, który daje odpocząć Leo.

9

W końcu z wolnego i to w jakim stylu! Brawo Leo!

3

No i o to chodzi. Cieszy asysta Grieza (szuka często gry) i kolejny gol Leo z gry.

3

Soldado piękna asysta... a tak szczerze to mam nadzieję, że Griez po tej bramce uwierzy w siebie.

0

To mi się podoba, o to chodzi.

1

Fantastycznie ogląda się kombinacje Leo i Pedriego.

0

Brawa dla de Jonga za walkę do końca i świetne dogranie do Pedriego.

1

Cieszą 3 punkty z POTĘŻNĄ Huescą...

16

Wielka szkoda, że bramkarz to wyciągnął, bo Messi mógłby się w końcu przełamać z wolnego.

9

I klasycznie Pan z nr 5 musiał coś odj*ebać

1

Ależ asysta Pedriego.

0

@wojtek_debiec4 w ataku każda ręka jest gwizdana akurat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?