0

Szkoda, ze nie Konrad, ale dobra decyzja Koemana, który daje odpocząć Leo.

9

W końcu z wolnego i to w jakim stylu! Brawo Leo!

3

No i o to chodzi. Cieszy asysta Grieza (szuka często gry) i kolejny gol Leo z gry.

3

Soldado piękna asysta... a tak szczerze to mam nadzieję, że Griez po tej bramce uwierzy w siebie.

0

To mi się podoba, o to chodzi.

1

Fantastycznie ogląda się kombinacje Leo i Pedriego.

0

Brawa dla de Jonga za walkę do końca i świetne dogranie do Pedriego.

1

Cieszą 3 punkty z POTĘŻNĄ Huescą...

16

Wielka szkoda, że bramkarz to wyciągnął, bo Messi mógłby się w końcu przełamać z wolnego.

9

I klasycznie Pan z nr 5 musiał coś odj*ebać

1

Ależ asysta Pedriego.

0

@wojtek_debiec4 w ataku każda ręka jest gwizdana akurat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?