blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Aż się prosiło, żeby podać do Lewego...
3
Brawo Robert! Ale warto pochwalić Kounde. Cóż to było za podanie :)
2
Co tu się odpie... z Albą? :D
0
@Magicc89PL Z 4 koszyka typowałeś Pilzno? Czy jednak skończyło się na 66%? :D
1
@RanDiFCB Głównie przez to, że mecze Szachtara będą rozgrywane w Waszawie.
0
@Magicc89PL I wykrakałeś
0
@MichalVamos Nadawał mecz na Twitchu.
0
Coś się dzieje.
0
Ale, że Gerard Romero dostał bana na Twitchu?
2
Piękny prezent sobie Lewy sprawił.
0
Coś się dzieje.
0
Pokazał się z fajnej strony podczas presezonu. Ja osobiście uważam, żeby dostawał szansę jako zawodnik Barcy B, aby nie było sytuacji jak z Demirem.
0
Spodziewałem się, że Barca będzie w tym "rankingu" na 1 miejscu, ale trochę dziwnie widzieć tutaj Bayern na 2 miejscu.
1
Nie ma tragedii z ceną. Ciekawi mnie natomiast, ile by np. Club Brugge za niego zaoferowało?
1
@creativeopinion Planem awaryjnym na rejestrację ma być kolejna dźwignia, ale wiadomo, że sprzedaż zawodników i redukcja niektórych pensji to priorytet.
0
@LatajacyHolender Juve płaciło za Bremera 41 mln podstawy + bodajże 7 lub 9 mln w bonusach.
0
@GrzegorzCabaj Fakt, Diaz tam gra w kratkę. Krunic to raczej gość, który może obskoczyć parę pozycji w razie potrzeby, więc Depay mógłby być dla nich fajnym, niekoniecznie drogim rozwiązaniem.
0
@GrzegorzCabaj Czy ja wiem. Za De Ketelaere oferowali ok 30 mln + bonusy, więc w razie, gdyby transfer upadł, to myślę, że ok 20 mln za Depaya byłoby spokojnie w ich zasięgu.
3
Spoko opcja. Juve często gra 4-2-3-1/4-4-2. Depay mógłby tam grać jako 10, lub drugi napastnik obok Vlahovicia. Moim zdaniem Milan też nie były dla niego złym wyborem, bo grają praktycznie cały czas 4-2-3-1, więc też mógłby grać za plecami Girouda. Sam Depay mógłby być dla Milanu fajną alternatywą na 10, gdyby wysypał im się transfer De Ketelaere (bo chyba na tę pozycję chcą go ściągnąć).
3
@Magicc89PL Skriniar to kawał obrońcy, ale z tego co wiem Inter chciał za niego ok 70 mln. Osobiście podoba mi się pomysł z Gvardiolem.
0
Wygląda całkiem spoko.
0
@Frugo100100 I mam nadzieję, że rozmawiali o jego odejściu :)
0
Czyżby mogło chodzić o Reguilona (Kia Joorabchian) i/lub Danilo/Dodo (Giuliano Bertolucci)?
0
@Aragorn33 Ten bieg Mateo mistrzowski :D
24
I niech mu się wiedzie.
3
Fajnie, jakby GIGAChadi Riad dostał minuty. Ciekaw jestem tego chłopaka.
11
Mały błąd, powinno być: osiemdziesiąt milionów euro.
0
@Qaz123 Richarlison przechodzi do Spurs za 50 mln funtów + dodatki według Fabrizio Romano.
0
Tottehnamku kochany, już pakujemy.
0
Nie no, tyle to nie.