blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak procentowo typujecie awanse?
RB Lipsk - Manchester City -> 10/90
Club Brugge - Benfica -> 30/70
Liverpool - Real Madryt -> 35/65
Milan - Tottenham -> 55/45
Eintracht - Napoli -> 30/70
Borussia Dortmund - Chelsea -> 35/65
Inter - Porto -> 65/35
PSG - Bayern -> 45/55
0
Jedynie trafiłem parę PSG - Bayern.
0
@Shoxxu No u mnie śmiga elegancko na PC. Ewentualnie strims top https://strims.top/BarcelonaAlmeria.php?source=3
0
No teraz to Dembele przeszarżował...
1
Wykończenie? TOP
0
@Shoxxu https://www.vipleague.st/barcelona-vs-almeria-1-live-streaming
0
Link do meczu: https://www.vipleague.st/barcelona-vs-almeria-1-live-streaming
1
POLSKA GUROM (15 znaków)
1
Mam przeczucie, że to będzie Union albo Rennes.
0
Cieszy szybka reakcja na straconego gola.
2
Świetny zawodnik, ale nie ma szans, żeby go ściągnąć. Real ponoć go chciał kupić po sprzedaży Casemiro, no i dupa z tego wyszła.
0
@agaFCB Jeśli (odpukać) Kounde też będzie miał kontuzję, to Pique i Alonso...
4
Robert, jesteś piękny, ale Raphinha też super piłeczka. Oby ta asysta dodała mu skrzydeł.
0
Ferran, Ferran, Ferran...
1
No jeszcze tego brakowało, żeby Kounde miał kontuzję...
0
Link, jakby ktoś chciał: https://www.vipleague.st/valencia-vs-barcelona-1-live-streaming
0
@Fanas7 https://www.vipleague.st/valencia-vs-barcelona-1-live-streaming
2
@Ksavix Obstawiam Balde.
0
@heniek1981 Prawdopodobnie będzie, tak jak mówisz, że Balde na prawą stronę.
0
Tylko kto miałby być tym prawym obrońcą? Już pomijam abstrakcyjne nazwiska jak TAA, James itd. Arnau Martinez? Malo Gusto? Pedro Porro? Czy może znowu ruszą po Foytha? Kogo byście chcieli/widzieli w składzie?
0
Podobnie mówił też Gerard Romero, więc jest/bylo coś na rzeczy:
"Barcelona w zimowym okienku transferowym chciała przeprowadzić trzy transfery do klubu: dwóch pomocników i prawy obrońca. Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów będzie to trudne do sfinalizowania i potrzeba odejścia piłkarzy by móc liczyć na wzmocnienia. [@gerardromero] (1️⃣)"
6
Idealne podsumowanie występu Barcy.
0
@th@les Kupili go z akademii Chelsea za 200 tys. € w 2019. Potem grał w młodzikach Bayernu i teraz w dorosłym zespole.
0
0
Ibra jak Ibisz, on z czasem tylko młodnieje.
0
@Lukas82 Jeśli zagrają systemem 4-3-3, to wciąż Ferran, według mnie, powinien być starterem, no chyba, że Xavi wykorzysta znowu myk z fałszywym skrzydłowym jak dziś. Tak jak pisałem wyżej, to raczej moja luźna myśl z tym Ferranem :)
0
@Lukas82 Z Villarreal zagrał całkiem fajnie. Wiadomo, że grał wtedy na PS, a Bayern to przeciwnik z najwyższej półki, ale na ten moment Ferran, według mnie, powinien być starterem z Bayernem.
1
@xavi890 @LatajacyHolender Wiem, że mecz z Bayernem jest o pietruszkę. Po prostu doceniłbym Ferrana po fajnym meczu dzisiaj i dał mu szansę z Bayernem, zwłaszcza, że Fati dziś nie dał super zmiany, a Raphinha jest bez formy. Taka luźna myśl.
4
@Wilku151 Chyba jednak bardziej służy mu prawe skrzydło. W 2 połowie zeszłego sezonu też latał na PS i wykręcał asysty, aż miło.
4
Ansu dzisiaj strasznie zagubiony. Na Bayern typowałbym Ferrana na lewej i Dembele na prawej.