4

@Wilku151 Chyba jednak bardziej służy mu prawe skrzydło. W 2 połowie zeszłego sezonu też latał na PS i wykręcał asysty, aż miło.

4

Ansu dzisiaj strasznie zagubiony. Na Bayern typowałbym Ferrana na lewej i Dembele na prawej.

16

Brawo Ferran. Mam nadzieję, że się odbuduje.

2

Bellerin za Pedriego i Roberto do środka, lub Torre za Pedriego. Chłopak serio nie musi grać 90 min, zwłaszcza, że wynik jest korzystny.

1

@DickSet Chyba Gavi na skrzydle, tak jak grał parę razy w zeszłym sezonie.

1

Moja 11:

-- Ferran/Fati - Lewy - Dembele --

---------- Gavi --------- Kessie ----------
---------------- de Jong ----------------

Alba - Alonso - Kounde - Bellerin

----------------- MATS -----------------

4

Szczerze, wpuściłbym też Kessiego lub Torre zamiast Pedriego. Chłopak praktycznie gra wszystko.

4

@LatajacyHolender Pewnie będą takie głosy, ale nawet jeśli by mu nie poszło (odpukać) z Bayernem, to dalej konsekwentnie Xavi powinien na niego stawiać jako DP. Z resztą, mecz z Bayernem pewnie będzie o pietruszkę, bo Inter na 99,9% wygra z Pilznem.

6

Tutaj warto docenić Ferrana. Ładnie poszedł z akcją.

5

Brawo Lewy. Piękne wykończenie.

4

Kto by się spodziewał, że akurat Ferran strzeli.

2

@Magicc89PL A nie czasem do 1/4 Ligi Mistrzów?

2

Klątwa Drake'a znów nadchodzi.

1

@Gallaret Bayern nawet nie musi się im podkładać. Wystarczy, że Inter za 2 tygodnie wygra u siebie z Viktorią Pilzno, co nie powinno być dla nich problemem.

3

Szanse są, ale tylko matematyczne. Wystarczy, że Inter wygra u siebie z Pilznem, a nie oszukujmy się, że to zrobi. Z kolei Barca dodatkowo musi wygrać z Bayernem i Pilznem.... Musieli dziś wygrać za wszelką cenę, ale tego nie zrobili. Ligo Europy, witamy ponownie.

0

@JackSpaniels Fakt :D trochę się zamotałem :)

2

Dziękuję, dobranoc...

1

No co to było...

1

@JackSpaniels Fakt, ale poszedł do końca i dograł bardzo dobrze do Roberto, więc plusik się należy.

2

Tutaj warto akurat Raphinhe pochwalić.

6

"W obu przypadkach wpływ na decyzję miał VAR, a po meczu okazało się, że zza monitorów arbitra głównego wspierał ten sam sędzia, który nie podyktował ewidentnej jedenastki po faulu na Dembélé w meczu z Bayernem…"


0

Bez jaj k***a...

1

No co zrobić. Była ręka, słusznie nieuznany gol. Trzeba cisnąć dalej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sami się o to prosili. Inter już wcześniej 2x zagroził, mimo, że byli ostatecznie na spalonym.

1

@Mavcin1980 Jak wcześniej to wyglądało jak fart, tak tutaj przyznam, że to wyglądało jak przygotowana pułapka offside-owa.

1

O k***a, ale fart...

0

@Jarek_psikuta W meczu z Polską złapał kontuzję. Jak dobrze pamiętam, to wypadł na miesiąc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?