blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Wilku151 Chyba jednak bardziej służy mu prawe skrzydło. W 2 połowie zeszłego sezonu też latał na PS i wykręcał asysty, aż miło.
4
Ansu dzisiaj strasznie zagubiony. Na Bayern typowałbym Ferrana na lewej i Dembele na prawej.
16
Brawo Ferran. Mam nadzieję, że się odbuduje.
2
Bellerin za Pedriego i Roberto do środka, lub Torre za Pedriego. Chłopak serio nie musi grać 90 min, zwłaszcza, że wynik jest korzystny.
1
@DickSet Chyba Gavi na skrzydle, tak jak grał parę razy w zeszłym sezonie.
1
Moja 11:
-- Ferran/Fati - Lewy - Dembele --
---------- Gavi --------- Kessie ----------
---------------- de Jong ----------------
Alba - Alonso - Kounde - Bellerin
----------------- MATS -----------------
4
Szczerze, wpuściłbym też Kessiego lub Torre zamiast Pedriego. Chłopak praktycznie gra wszystko.
4
@LatajacyHolender Pewnie będą takie głosy, ale nawet jeśli by mu nie poszło (odpukać) z Bayernem, to dalej konsekwentnie Xavi powinien na niego stawiać jako DP. Z resztą, mecz z Bayernem pewnie będzie o pietruszkę, bo Inter na 99,9% wygra z Pilznem.
6
Tutaj warto docenić Ferrana. Ładnie poszedł z akcją.
5
Brawo Lewy. Piękne wykończenie.
0
Jak ktoś chce link: http://streamers.watch/c/football/spain-primera-division/20-10-2022/barcelona-vs-villarreal/1/
1
@kamapl85 @Barca6 http://streamers.watch/c/football/spain-primera-division/20-10-2022/barcelona-vs-villarreal/1/
4
Kto by się spodziewał, że akurat Ferran strzeli.
2
@Magicc89PL A nie czasem do 1/4 Ligi Mistrzów?
2
Klątwa Drake'a znów nadchodzi.
1
@Gallaret Bayern nawet nie musi się im podkładać. Wystarczy, że Inter za 2 tygodnie wygra u siebie z Viktorią Pilzno, co nie powinno być dla nich problemem.
3
Szanse są, ale tylko matematyczne. Wystarczy, że Inter wygra u siebie z Pilznem, a nie oszukujmy się, że to zrobi. Z kolei Barca dodatkowo musi wygrać z Bayernem i Pilznem.... Musieli dziś wygrać za wszelką cenę, ale tego nie zrobili. Ligo Europy, witamy ponownie.
0
@JackSpaniels Fakt :D trochę się zamotałem :)
2
Dziękuję, dobranoc...
1
No co to było...
1
@JackSpaniels Fakt, ale poszedł do końca i dograł bardzo dobrze do Roberto, więc plusik się należy.
2
Tutaj warto akurat Raphinhe pochwalić.
6
"W obu przypadkach wpływ na decyzję miał VAR, a po meczu okazało się, że zza monitorów arbitra głównego wspierał ten sam sędzia, który nie podyktował ewidentnej jedenastki po faulu na Dembélé w meczu z Bayernem…"
0
Bez jaj k***a...
1
No co zrobić. Była ręka, słusznie nieuznany gol. Trzeba cisnąć dalej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Sami się o to prosili. Inter już wcześniej 2x zagroził, mimo, że byli ostatecznie na spalonym.
1
@Mavcin1980 Jak wcześniej to wyglądało jak fart, tak tutaj przyznam, że to wyglądało jak przygotowana pułapka offside-owa.
1
O k***a, ale fart...
0
@Jarek_psikuta W meczu z Polską złapał kontuzję. Jak dobrze pamiętam, to wypadł na miesiąc.