blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xavi890 Dedra? :p (15 znaków)
0
@zabibarca Całkiem dobrze gra w tym sezonie. 15 mln € dla Spurs, więc pewnie się skuszą. A jak nie oni, to może inna ekipa z PL.
2
@zabibarca Lenglet jest wypożyczony na rok. Spurs mają chyba opcję wykupu za 15 mln € (jak dobrze pamiętam).
Jeszcze pominąłeś 7 mln € za Trincao (Sporting ma tyle zapłacić, jeśli się utrzymają w lidze), Umtitiego (nie wiem czy ktoś go weźmie, ale nieźle sobie radzi w Lecce). Nie wiem co klub planuje zrobić z Nico, Collado, Abde.
2
No i git. Teraz tylko strzelić 3 gola i kontrolować na spokojnie mecz do końca.
0
@xavi890 Jak na nasze bagno, to i tak nienajgorszy wybór. Zwłaszcza, że lepsi trenerzy raczej nie chcieliby się tutaj pchać :p
0
Kojarzy ktoś te źródła? Sprawdzeni są, czy poziom Marci/AS itp?
3
@JarekS Fakt, 15-20 mln € za Carrasco z rocznym kontraktem to raczej normalna cena, ale wcale bym się nie zdziwił, jakby jakaś ekipa z PL wyłożyła za niego ~25-30 mln €, wtedy 15 mln € (jak mówi Romero) nie wyglądałoby aż tak źle. Fajnie, jakby udało się zbić tę kwotę o parę mln, albo zaoferować im np. Lengleta (luźna myśl), bo Atletico trochę kuleje ze środkowymi obrońcami.
6
Szkoda straconego gola, bo 0-3 pięknie by wyglądało.
1
Już się bałem, że anulują...
4
Świetna akcja Balde!
5
I tutaj warto pochwalić Busquetsa też.
3
Pomimo spalonego Benzemy, to i tak duże propsy dla MATSa za zachowanie zimnej krwi do końca.
1
Ajjjjj, było blisko.
4
MATS tymi interwencjami zasłużył na MOTM.
0
Teraz poczekałem na uznanie gola... Co za strzał Fatiego. Palce lizać.
0
@blakkudium No k*rwa mać...
2
Teraz należą się propsy Ferranowi, bo ładnie poszedł i dograł do Lewego.
0
@JarekS Raphinhia też całkiem spoko na prawym skrzydle dzisiaj chodzi. Wielka szkoda tego minimalnego spalonego, bo też miałby asystę.
4
MATS to GIGACHAD
2
MATS klasa interwencja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://strims.top/RealBetisBarcelona.php
0
Dembele na LS??
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Wcale się mu nie dziwię, że polubił Barcelonę. Miasto fajniejsze do życia niż deszczowy Londyn. Dodatkowo grał z Dembele, czyli swoim przyjacielem.
1
@JarekS Znając Atletico, to pewnie będą chcieć go za darmo...
3
Tak jak pisałem wcześniej, wolałbym oddać Depaya do Man Utd za free, niż Atletico... Pozycja negocjacyjna Atletico, po oddaniu Felixa i Cunhii, też nie jest taka super, więc jeśli miałoby coś być z nimi grane, to Barca powinna nalegać na jakiekolwiek pieniądze za Depaya, zwłaszcza, że jego odejście nie zmieniłoby chyba nic w FFP (chyba, że się mylę)? Sama Barca, na ten moment, również nie ma wielu opcji w ataku, przy zawieszeniach Lewego, Ferrana, czy nierównym Fatim.
5
Już wolałbym oddać Depaya do Man Utd za free, niż Atletico...
2
Czekam na info, ile Saviciowi grozi.
1
@JUNIORcom Araujo/Christensen moim zdaniem, ale MATS po strzale Grieza też pokazał klasę.
23
Araujo, jesteś piękny.