0

@xavi890 Dedra? :p (15 znaków)

0

@zabibarca Całkiem dobrze gra w tym sezonie. 15 mln € dla Spurs, więc pewnie się skuszą. A jak nie oni, to może inna ekipa z PL.

2

@zabibarca Lenglet jest wypożyczony na rok. Spurs mają chyba opcję wykupu za 15 mln € (jak dobrze pamiętam).

Jeszcze pominąłeś 7 mln € za Trincao (Sporting ma tyle zapłacić, jeśli się utrzymają w lidze), Umtitiego (nie wiem czy ktoś go weźmie, ale nieźle sobie radzi w Lecce). Nie wiem co klub planuje zrobić z Nico, Collado, Abde.

2

No i git. Teraz tylko strzelić 3 gola i kontrolować na spokojnie mecz do końca.

0

@xavi890 Jak na nasze bagno, to i tak nienajgorszy wybór. Zwłaszcza, że lepsi trenerzy raczej nie chcieliby się tutaj pchać :p

0

Kojarzy ktoś te źródła? Sprawdzeni są, czy poziom Marci/AS itp?

3

@JarekS Fakt, 15-20 mln € za Carrasco z rocznym kontraktem to raczej normalna cena, ale wcale bym się nie zdziwił, jakby jakaś ekipa z PL wyłożyła za niego ~25-30 mln €, wtedy 15 mln € (jak mówi Romero) nie wyglądałoby aż tak źle. Fajnie, jakby udało się zbić tę kwotę o parę mln, albo zaoferować im np. Lengleta (luźna myśl), bo Atletico trochę kuleje ze środkowymi obrońcami.

6

Szkoda straconego gola, bo 0-3 pięknie by wyglądało.

1

Już się bałem, że anulują...

4

Świetna akcja Balde!

5

I tutaj warto pochwalić Busquetsa też.

3

Pomimo spalonego Benzemy, to i tak duże propsy dla MATSa za zachowanie zimnej krwi do końca.

1

Ajjjjj, było blisko.

4

MATS tymi interwencjami zasłużył na MOTM.

0

Teraz poczekałem na uznanie gola... Co za strzał Fatiego. Palce lizać.

0

@blakkudium No k*rwa mać...

2

Teraz należą się propsy Ferranowi, bo ładnie poszedł i dograł do Lewego.

0

@JarekS Raphinhia też całkiem spoko na prawym skrzydle dzisiaj chodzi. Wielka szkoda tego minimalnego spalonego, bo też miałby asystę.

4

MATS to GIGACHAD

2

MATS klasa interwencja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dembele na LS??

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Wcale się mu nie dziwię, że polubił Barcelonę. Miasto fajniejsze do życia niż deszczowy Londyn. Dodatkowo grał z Dembele, czyli swoim przyjacielem.

1

@JarekS Znając Atletico, to pewnie będą chcieć go za darmo...

3

Tak jak pisałem wcześniej, wolałbym oddać Depaya do Man Utd za free, niż Atletico... Pozycja negocjacyjna Atletico, po oddaniu Felixa i Cunhii, też nie jest taka super, więc jeśli miałoby coś być z nimi grane, to Barca powinna nalegać na jakiekolwiek pieniądze za Depaya, zwłaszcza, że jego odejście nie zmieniłoby chyba nic w FFP (chyba, że się mylę)? Sama Barca, na ten moment, również nie ma wielu opcji w ataku, przy zawieszeniach Lewego, Ferrana, czy nierównym Fatim.

5

Już wolałbym oddać Depaya do Man Utd za free, niż Atletico...

2

Czekam na info, ile Saviciowi grozi.

1

@JUNIORcom Araujo/Christensen moim zdaniem, ale MATS po strzale Grieza też pokazał klasę.

23

Araujo, jesteś piękny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?