0

Sergi Roberto wants to renew for 1 more year, but WITHOUT an optional year.
The optional year which Barça is offering is based on his performances, but the player feels that condition isn’t fair. @tjuanmarti

Więc chyba nie chodzi o kasę.

4

Strasznie szkoda tego samobója Kounde. Oby to nie był zapalnik dla Betisu, żeby wyrównać...

0

@Tomasson29 Dobrze, że nie doliczyli 10+ min, jak to się zdarza w Ekstraklasie :d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Oskar28 Osasuna ponoć nie chce skrócić wypożyczenia.

0

@Sewren122 Obstawiam, że oszczędza Christensena na Betis w tygodniu, zwłaszcza, że Duńczyk zszedł w 46 min z RSSS z urazem.

7

Dembele co dzisiaj robi. Gol, dryblingi, piękne, długie piłki. Nie mam słów.

1

Przejście na 3-4-3?

1

Teraz ogromne szczęście, że Sorloth nie trafił... Ostrzeżenie, żeby się za bardzo nie rozluźniać, bo RSSO nie ma nic do stracenia grając w 10.

2

Lewy, nie gadaj z tym typem...

0

@PatrykBarca Obstawiam, że chce pomóc RSSS dostać się do LM, po czym pewnie Arsenal wpłaci klauzulę, bo dla nich 60 mln to mały pieniądz.

1

Minusik do dzienniczka Pedriego, ale MATS na posterunku

1

@Dawidfcb1998 Gość mądrze wybrał. Wiadomo jaką opinię ma Salzburg i co oferuje.

1

Ponoć ma iść do RB Salzburg za ok 7 mln €.

0

@Magicc89PL Ewentualnie Ferran ma być drugą 9tką, wtedy Fati/Carrasco jako lewoskrzydłowy.

2

@Peciak Zawsze można zagrać 4 pomocników i Fatim na 9.

0

@xavi890 Dedra? :p (15 znaków)

0

@zabibarca Całkiem dobrze gra w tym sezonie. 15 mln € dla Spurs, więc pewnie się skuszą. A jak nie oni, to może inna ekipa z PL.

2

@zabibarca Lenglet jest wypożyczony na rok. Spurs mają chyba opcję wykupu za 15 mln € (jak dobrze pamiętam).

Jeszcze pominąłeś 7 mln € za Trincao (Sporting ma tyle zapłacić, jeśli się utrzymają w lidze), Umtitiego (nie wiem czy ktoś go weźmie, ale nieźle sobie radzi w Lecce). Nie wiem co klub planuje zrobić z Nico, Collado, Abde.

2

No i git. Teraz tylko strzelić 3 gola i kontrolować na spokojnie mecz do końca.

0

@xavi890 Jak na nasze bagno, to i tak nienajgorszy wybór. Zwłaszcza, że lepsi trenerzy raczej nie chcieliby się tutaj pchać :p

0

Kojarzy ktoś te źródła? Sprawdzeni są, czy poziom Marci/AS itp?

3

@JarekS Fakt, 15-20 mln € za Carrasco z rocznym kontraktem to raczej normalna cena, ale wcale bym się nie zdziwił, jakby jakaś ekipa z PL wyłożyła za niego ~25-30 mln €, wtedy 15 mln € (jak mówi Romero) nie wyglądałoby aż tak źle. Fajnie, jakby udało się zbić tę kwotę o parę mln, albo zaoferować im np. Lengleta (luźna myśl), bo Atletico trochę kuleje ze środkowymi obrońcami.

6

Szkoda straconego gola, bo 0-3 pięknie by wyglądało.

1

Już się bałem, że anulują...

4

Świetna akcja Balde!

5

I tutaj warto pochwalić Busquetsa też.

3

Pomimo spalonego Benzemy, to i tak duże propsy dla MATSa za zachowanie zimnej krwi do końca.

1

Ajjjjj, było blisko.

4

MATS tymi interwencjami zasłużył na MOTM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?