blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sergi Roberto wants to renew for 1 more year, but WITHOUT an optional year.
The optional year which Barça is offering is based on his performances, but the player feels that condition isn’t fair. @tjuanmarti
Więc chyba nie chodzi o kasę.
4
Strasznie szkoda tego samobója Kounde. Oby to nie był zapalnik dla Betisu, żeby wyrównać...
0
@Tomasson29 Dobrze, że nie doliczyli 10+ min, jak to się zdarza w Ekstraklasie :d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Oskar28 Osasuna ponoć nie chce skrócić wypożyczenia.
0
@Sewren122 Obstawiam, że oszczędza Christensena na Betis w tygodniu, zwłaszcza, że Duńczyk zszedł w 46 min z RSSS z urazem.
7
Dembele co dzisiaj robi. Gol, dryblingi, piękne, długie piłki. Nie mam słów.
1
Przejście na 3-4-3?
1
Teraz ogromne szczęście, że Sorloth nie trafił... Ostrzeżenie, żeby się za bardzo nie rozluźniać, bo RSSO nie ma nic do stracenia grając w 10.
2
Lewy, nie gadaj z tym typem...
0
@PatrykBarca Obstawiam, że chce pomóc RSSS dostać się do LM, po czym pewnie Arsenal wpłaci klauzulę, bo dla nich 60 mln to mały pieniądz.
1
Minusik do dzienniczka Pedriego, ale MATS na posterunku
1
@Dawidfcb1998 Gość mądrze wybrał. Wiadomo jaką opinię ma Salzburg i co oferuje.
1
Ponoć ma iść do RB Salzburg za ok 7 mln €.
0
@Magicc89PL Ewentualnie Ferran ma być drugą 9tką, wtedy Fati/Carrasco jako lewoskrzydłowy.
2
@Peciak Zawsze można zagrać 4 pomocników i Fatim na 9.
0
@xavi890 Dedra? :p (15 znaków)
0
@zabibarca Całkiem dobrze gra w tym sezonie. 15 mln € dla Spurs, więc pewnie się skuszą. A jak nie oni, to może inna ekipa z PL.
2
@zabibarca Lenglet jest wypożyczony na rok. Spurs mają chyba opcję wykupu za 15 mln € (jak dobrze pamiętam).
Jeszcze pominąłeś 7 mln € za Trincao (Sporting ma tyle zapłacić, jeśli się utrzymają w lidze), Umtitiego (nie wiem czy ktoś go weźmie, ale nieźle sobie radzi w Lecce). Nie wiem co klub planuje zrobić z Nico, Collado, Abde.
2
No i git. Teraz tylko strzelić 3 gola i kontrolować na spokojnie mecz do końca.
0
@xavi890 Jak na nasze bagno, to i tak nienajgorszy wybór. Zwłaszcza, że lepsi trenerzy raczej nie chcieliby się tutaj pchać :p
0
Kojarzy ktoś te źródła? Sprawdzeni są, czy poziom Marci/AS itp?
3
@JarekS Fakt, 15-20 mln € za Carrasco z rocznym kontraktem to raczej normalna cena, ale wcale bym się nie zdziwił, jakby jakaś ekipa z PL wyłożyła za niego ~25-30 mln €, wtedy 15 mln € (jak mówi Romero) nie wyglądałoby aż tak źle. Fajnie, jakby udało się zbić tę kwotę o parę mln, albo zaoferować im np. Lengleta (luźna myśl), bo Atletico trochę kuleje ze środkowymi obrońcami.
6
Szkoda straconego gola, bo 0-3 pięknie by wyglądało.
1
Już się bałem, że anulują...
4
Świetna akcja Balde!
5
I tutaj warto pochwalić Busquetsa też.
3
Pomimo spalonego Benzemy, to i tak duże propsy dla MATSa za zachowanie zimnej krwi do końca.
1
Ajjjjj, było blisko.
4
MATS tymi interwencjami zasłużył na MOTM.