blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już się bałem, że anulują...
4
Świetna akcja Balde!
5
I tutaj warto pochwalić Busquetsa też.
3
Pomimo spalonego Benzemy, to i tak duże propsy dla MATSa za zachowanie zimnej krwi do końca.
1
Ajjjjj, było blisko.
4
MATS tymi interwencjami zasłużył na MOTM.
0
Teraz poczekałem na uznanie gola... Co za strzał Fatiego. Palce lizać.
0
@blakkudium No k*rwa mać...
2
Teraz należą się propsy Ferranowi, bo ładnie poszedł i dograł do Lewego.
0
@JarekS Raphinhia też całkiem spoko na prawym skrzydle dzisiaj chodzi. Wielka szkoda tego minimalnego spalonego, bo też miałby asystę.
4
MATS to GIGACHAD
2
MATS klasa interwencja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
https://strims.top/RealBetisBarcelona.php
0
Dembele na LS??
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Wcale się mu nie dziwię, że polubił Barcelonę. Miasto fajniejsze do życia niż deszczowy Londyn. Dodatkowo grał z Dembele, czyli swoim przyjacielem.
1
@JarekS Znając Atletico, to pewnie będą chcieć go za darmo...
3
Tak jak pisałem wcześniej, wolałbym oddać Depaya do Man Utd za free, niż Atletico... Pozycja negocjacyjna Atletico, po oddaniu Felixa i Cunhii, też nie jest taka super, więc jeśli miałoby coś być z nimi grane, to Barca powinna nalegać na jakiekolwiek pieniądze za Depaya, zwłaszcza, że jego odejście nie zmieniłoby chyba nic w FFP (chyba, że się mylę)? Sama Barca, na ten moment, również nie ma wielu opcji w ataku, przy zawieszeniach Lewego, Ferrana, czy nierównym Fatim.
5
Już wolałbym oddać Depaya do Man Utd za free, niż Atletico...
2
Czekam na info, ile Saviciowi grozi.
1
@JUNIORcom Araujo/Christensen moim zdaniem, ale MATS po strzale Grieza też pokazał klasę.
23
Araujo, jesteś piękny.
5
Savic po karierze piłkarskiej może spróbować sił w MMA.
1
@enz1ce Ferran lub Depay jedynie.
2
Teraz propsy dla MATSa za tę interwencję.
0
https://strims.top/AtleticoMadrytBarcelona.php
0
Pytanie brzmi, czy Pavard będzie chciał dalej grać jako prawy obrońca? Z Bayernu chce odejść, bo nie gra jako środkowy obrońca.
2
@LewoSkrzydlowy11 Ma też mniej niż 30 lat, więc bardzo możliwe...
0
@JarekS A co sądzisz o Maximo Perrone? Ma ponoć iść do Man City za małe pieniądze, bo czytałem gdzieś o kwocie 8-9 mln.
0
@JarekS Danilo czy Alan Varela, który też się pojawiał w "kręgu zainteresowań"? Cena podobna, warunki fizyczne też, pozycja ta sama.