1

Już się bałem, że anulują...

4

Świetna akcja Balde!

5

I tutaj warto pochwalić Busquetsa też.

3

Pomimo spalonego Benzemy, to i tak duże propsy dla MATSa za zachowanie zimnej krwi do końca.

1

Ajjjjj, było blisko.

4

MATS tymi interwencjami zasłużył na MOTM.

0

Teraz poczekałem na uznanie gola... Co za strzał Fatiego. Palce lizać.

0

@blakkudium No k*rwa mać...

2

Teraz należą się propsy Ferranowi, bo ładnie poszedł i dograł do Lewego.

0

@JarekS Raphinhia też całkiem spoko na prawym skrzydle dzisiaj chodzi. Wielka szkoda tego minimalnego spalonego, bo też miałby asystę.

4

MATS to GIGACHAD

2

MATS klasa interwencja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dembele na LS??

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Wcale się mu nie dziwię, że polubił Barcelonę. Miasto fajniejsze do życia niż deszczowy Londyn. Dodatkowo grał z Dembele, czyli swoim przyjacielem.

1

@JarekS Znając Atletico, to pewnie będą chcieć go za darmo...

3

Tak jak pisałem wcześniej, wolałbym oddać Depaya do Man Utd za free, niż Atletico... Pozycja negocjacyjna Atletico, po oddaniu Felixa i Cunhii, też nie jest taka super, więc jeśli miałoby coś być z nimi grane, to Barca powinna nalegać na jakiekolwiek pieniądze za Depaya, zwłaszcza, że jego odejście nie zmieniłoby chyba nic w FFP (chyba, że się mylę)? Sama Barca, na ten moment, również nie ma wielu opcji w ataku, przy zawieszeniach Lewego, Ferrana, czy nierównym Fatim.

5

Już wolałbym oddać Depaya do Man Utd za free, niż Atletico...

2

Czekam na info, ile Saviciowi grozi.

1

@JUNIORcom Araujo/Christensen moim zdaniem, ale MATS po strzale Grieza też pokazał klasę.

23

Araujo, jesteś piękny.

5

Savic po karierze piłkarskiej może spróbować sił w MMA.

1

@enz1ce Ferran lub Depay jedynie.

2

Teraz propsy dla MATSa za tę interwencję.

0

Pytanie brzmi, czy Pavard będzie chciał dalej grać jako prawy obrońca? Z Bayernu chce odejść, bo nie gra jako środkowy obrońca.

2

@LewoSkrzydlowy11 Ma też mniej niż 30 lat, więc bardzo możliwe...

0

@JarekS A co sądzisz o Maximo Perrone? Ma ponoć iść do Man City za małe pieniądze, bo czytałem gdzieś o kwocie 8-9 mln.

0

@JarekS Danilo czy Alan Varela, który też się pojawiał w "kręgu zainteresowań"? Cena podobna, warunki fizyczne też, pozycja ta sama.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?