blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Brawo. Cieszy przełamanie Lewego.
1
Powodzenia i oby bez kontuzji.
0
@JarekS Co do Brerentona Diaza, to zimą Fab Romano pisał, że Villarreal ma porozumienie z nim.
0
@JarekS "Z tego też względu uważam, że tacy zawodnicy, którym kończą się kontrakty po sezonie jak Ndicka, Kamada, Zaha czy Diaz by idealnie pasowali do Barcelony i jeśli kogokolwiek z nich klub zakontraktuje to będzie wielkie wzmocnienie."
Póki co, to chyba żaden z tej listy nie trafi do Barcy. Pewnie sam widziałeś, że z darmowych transferów, najprawdopodoniej dołączą Gundogan i Inigo. Diaz (jeśli chodziło Ci o Fabricio Diaza) chce zostać jeszcze w Ameryce Płd i najpewniej trafi do Flamengo :/
2
Josep "Nie wiem" Bartomeu.
8
Niefortunny gol. Szkoda, ale trzeba teraz odrabiać straty.
0
Jakby ktoś chciał sobie zerknąć, jak te raporty wyglądają, to podsyłam link:
2
@Herbert Ja też tęsknię za "w klubie panuje optymizm" :(
2
Więc te 60% można traktować z przymrużeniem oka.
2
@JarekS Xavi po dziewiątym zwycięstwie 1-0 w tym sezonie ligowym https://prnt.sc/S4sRGaNAJ29t
0
Koszmary z meczu z Espanyolem wracają...
0
Już się bałem, że anulują gola...
0
@Ja Cule Napoli nie jest klubem nastawionym na sprzedaż najlepszych zawodników. Nie zdziwiłbym się, jakby krzyknęli 300 mln € za komplet Osimhen + Kvara. Wystarczy zobaczyć, że przez x lat nie sprzedawali K2, gdzie, jak dobrze pamiętam Man Utd był gotów w przeszłości wyłożyć większy hajs, niż Chelsea w zeszłe lato. Higuaina też sprzedawali za 90 mln €, gdzie jego ówczesna "wycena" wynosiła 65 mln €.
1
@ViscaelBarca2007 Calhanoglu bardzo dobrze zastąpił Brozovicia, gdy ten miał kontuzję + wysoka forma Mkhitaryana jako uzupełnienie pomocy.
2
Straszne męczarnie, dodatkowo ten kwas z karnym. Pomimo "wygranej", to Xavi powinien ochrzanić drużynę za niewykorzystane sytuacje (karny Ferrana, słupek Fatiego).
0
Teraz to był w ch*j, mega fart, że to się nie skończyło karnym, bo mimo wszystko to był faul...
1
Tak się właśnie sypią mecze...
0
Teraz duże szczęście, że Lino zmarnował okazję...
0
Podanie Busquetsa palce lizać.
0
@Azi "Były sprzeczne informacje ale z tego co teraz mówią to kartki się resetują więc Vinicius będzie mógł zagrać w rewanżu. [@Polyccio8] #ElClasico #CopaDelRey" @_BarcaInfo
2
@JarekS Jak pisałem wcześniej, jakoś ta wygrana w cierpieniach bardziej mnie satysfakcjonuje, niż klepanie i bronienie się przed ewentualnymi kontrami Realu. Szkoda tylko sytuacji Kessiego (Kessie?), gdzie Fati wybronił jego strzał, bo to mogło być 2-0.
6
Mecz strasznie słaby do oglądania, ale szczerze? Jakoś mam dużą satysfakcję, że z takimi brakami kadrowymi, naprawdę tym razem cierpiąc i głęboko się broniąc, Barca wygrała.
1
Ansu, co to było...
0
@Jeydy Araujo ma być planem anty Vinicius. Od kilku El Classico, Araujo jest wystawiany na PO. Jeśli chodzi o Alonso, to albo on, albo Garcia, bo Christensen ma uraz, który uniemożliwia mu grę od 1 min.
2
@R_da_Souza_Faria TVP Sport.
5
Przy urazie Christensena, chyba najbardziej optymalny skład.
22
Javier Tebas: "Nie mam obsesji na punkcie Barcelony."
2
@The Game 10 Artykuł na jego temat: https://www.fcbarca.com/108614-jak-gra-vitor-roque.html
0
@waletpl W zasadzie, to Trincao został wypożyczony za 3 mln, z obowiązkiem wykupu za 7 mln, jeśli Sporting się utrzyma w lidze (banalny zapis, ale już spełniony).
6
@pacior95 Jak dobrze pamiętam, to przeważnie pojawiała się informacja z opcją wykupu Desta.