blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Dla mnie git, bo dałem gol Panathinaikosu na kuponie.
4
Badania lekarskie Cancelo mają odbyć się w piątek.
2
@escarabajo Fakt. Ten, kto im ogarnia media społecznościowe, powinien dostać oskara za twórczość.
18
Ciekawe ogłoszenie Ramseya.
0
@Emhyr #BeastMode.
0
@Emhyr Ja sie zaskoczyłem, ze dostał powołanie na ten mecz, a tutaj 1 skład z bomby.
1
Arabia się nie zatrzymuje.
1
Ładna współpraca Gundo i Pedriego.
6
Zmiana Garcii i Roberto to jawne naplucie Ferranowi w twarz.
0
@Emhyr Pewnie będzie obserwować MATS'a.
2
@Emhyr Też bym chciał Wirtza w Barcelonie, ale finansowo wiesz, jak Barca wygląda przy City.
@DonCarletto @Khajio Pewnie ten sezon dogra w Bayerze. Potem Euro i transfer w przyszłe lato.
0
Man City interesuje się Wirtzem. Według Moretto, transfer wydaje się skomplikowany.
1
@ro3ak KSW zrobiło się dla niego za małe.
0
@Gaz Szkoda Roberta, ale to była totalna deklasacja. Liczę, że Parnasse niedługo przejdzie do UFC.
1
@Emhyr Oba są bardzo fajne, ale ja wybieram Brighton. To, ile zarobili na Cucurelli, Caicedo, to majstersztyk. Dodatkowo za fajne pieniądze kupili Estupiñána, Mitomę, którzy mogą zostać sprzedani za gruby hajs też.
2
Ale meczycho. Lipsk na 3-2.
3
Ładny gol Wirtza.
1
Mitoma super rajd i wykończenie.
0
@MesQueUnClub96 No też nie kminię kwoty transferu.
@mekston O Al-Ittihad coś ucichło właśnie.
@PatrykBarca Mini zoo i willę z 10 pokojami, żeby Neymar nie był zazdrosny.
2
Mitrović do Al-Hilal.
7
@KrwawiaceoczyVEB Niedługo w klubowych toaletach będzie szary papier, żeby ciąć koszty.
1
@Emhyr @bartas97 Bo Wojtek to oldschool.
0
@kynio302 Już to widzę, mecze o 2-6 godzinie (zależy od strefy czasowej), żeby Amerykańcom odpowiadało.
0
@JarekS Jedno jest pewne, Laporta znalazł partnera (Deco) do flaszki :D
0
@Encore Czyli Paqueta coraz bliżej City.
3
Lech na własne życzenie odpada. Szkoda, wielka szkoda...
0
@Kamiloza91 Dnipro.
2
Kod x-kom na -20 zł/MWZ 100 zł: IBIKYNCWFP
Ja nie skorzystam, a może komuś się przyda.
0
Lech strasznie ospale, niechlujnie dzisiaj gra.
0
@Pawci023x Wygrany Midtjylland/Omonia.