blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Dodatkowo mecz Legii z ŁKS'em będzie transmitowany za darmo na Youtube Canal+.
0
@abram3k Pofolgował sobie chłop na wakacjach.
1
@Emhyr Wypożyczenie Riada do Osasuny byłoby dobrym pomysłem imo. David Garcia ponoć ma odejść, więc miejsce by się znalazło dla niego.
1
@Jackazz To chyba były problemy bardziej po stronie USA, niż Eleven, bo też pamiętam.
1
@mesi8191 Obstawiam, że info o transmisji może być podane na ostatnią chwilę. Rok temu chyba Eleven dzień przed 1 sparingiem w USA zapowiedziało transmisję.
1
@Kluivert_P Żona Aspinalla chyba też jest Polką.
2
@bartas97 Może jak uda CI się wyrwać Ariane Grande, to dorzuci coś na nowy stadion Rakowa.
1
@BordowyPtak Niby tak, ale mimo wszystko, mogliby spróbować pójść w wypożyczenie Romeu z opcją wykupu (nawet zapłacić 0,5-1 mln €, jak Real z Joselu) i wypożyczyć im Torre i Nico w celu uzupełnienia ich kadry. Jeśli Oriol by się sprawdził i w 2024 nie byłoby ciekawego pivota za rozsądną cenę, wtedy można byłoby go wykupić.
1
Nie przekonuje mnie ten transfer. Girona chce wypożyczyć Pablo Torre i Nico (gdzieś było wspominane), to nie można byłoby spróbować się dogadać i też wypożyczyć Romeu na 1 sezon (kontrakt do 2025 r.), skoro Xavi tak mocno go chce? Jeśli nie odpali, to gość będzie niesprzedawalny za rok.
2
@Gracek10 I tak długo wytrzymał. Kontrakt mu wygasł 2 tygodnie temu.
1
Estevao?
2
@Deviler Ja bym jej tutaj dał max 25.
1
@JarekS Lavia fajny zawodnik, ale z tego co ogarniałem, to Soton, pomimo spadku, nadal chce za niego 50-60~ mln €. Ponoć chce go Live, wspominało się coś o Arsenalu, więc wątpię, żeby Barca mogła rywalizować z nimi finansowo.
1
@bartas97 O ile w tym meczu mogą dociągnąć 1-0, tak w rewanżu u siebie raczej Karabach ugra awans.
1
@HighestInTheRoom
-------------- Ronaldinho (David Villa) - Henry (Eto'o) - Messi (Griezmann) --------------
------------------------------------ Kaka (Xavi) --- Iniesta (Juninho) ------------------------------------
---------------------------------------------- Pirlo (Xabi Alonso) ----------------------------------------------
Maldini (Roberto Carlos) - Araujo (Marquez) - Puyol (Mascherano) - Alves (Cafu)
------------------------------------------------ MATS (Buffon) ------------------------------------------------
0
@misieq96 Blind chyba był łączony z Gironą, zanim pojawiły się informacje nt. Romeu w Barcy.
1
@tristan87 Bo Lucho chciał wrócić do klubowej piłki. Z większych ekip zostało tylko PSG.
0
@Emhyr Milan nie miał czasem ściągać też Chukwueze?
1
Imo bardzo dobry deal za niecałe 40 mln €, zwłaszcza, że klauzula Pau Torresa wynosiła chyba 60 mln €.
2
@Emhyr Rok temu było coś o tym wspominane, że Alemany wolał działać w ciszy. Imo to dobrze, bo czasami tyle wycieków nt. kadry/transferów nie pomagały w negocjacjach.
1
@AmigoBlancos Nie wiem czemu, ale mocno mi się to kojarzy z Miodowymi latami.
0
@Emhyr Jeśli Gulerowi odpowiadałoby wypożyczenie do zespołu La Liga, przy ewentualnym przyjściu Oriola, to można byłoby się dogadać z Gironą, żeby go wypożyczyli. Może to też obniżyłoby trochę kwotę za Romeu.
1
@Emhyr Czytałem, że Sacha Boey (prawy obrońca Galaty) może odejść tego lata, więc Dest mógłby być jakimś wyjściem dla nich.
3
"Deco spotka się też w Turcji z prezydentem Galatasaray "
Czyżby jakieś transakcje wychodzące?
0
@Emhyr Chodziło mi bardziej o to, że pivot na "już", który wskakuje do 1 składu i gra, niż zawodnik do oszlifowania (np. Diaz). :P
0
@Emhyr Tylko pytanie, kogo mieliby ogarnąć w sensownych pieniądzach na już?
0
Dzisiaj Laporta ma urodziny.
Czego mu życzycie?
2
@Emhyr Chyba tak, bo Lens z kolei jest bliskie pozyskania Andyego Dioufa.
2
@Emhyr Dołączyliśmy do świata o którym nie mieliśmy pojęcia.
0
@HERORICH2 Ile Manu Sanchez jest warty? Na oko, to całość zamknie się w okolicach 15 mln.