0

@MesQueUnClub96 No też nie kminię kwoty transferu.

@mekston O Al-Ittihad coś ucichło właśnie.

@PatrykBarca Mini zoo i willę z 10 pokojami, żeby Neymar nie był zazdrosny.

2



Mitrović do Al-Hilal.

7

@KrwawiaceoczyVEB Niedługo w klubowych toaletach będzie szary papier, żeby ciąć koszty.

1

@Emhyr @bartas97 Bo Wojtek to oldschool.

0

@kynio302 Już to widzę, mecze o 2-6 godzinie (zależy od strefy czasowej), żeby Amerykańcom odpowiadało.

0

@JarekS Jedno jest pewne, Laporta znalazł partnera (Deco) do flaszki :D

0

@Encore Czyli Paqueta coraz bliżej City.

3

Lech na własne życzenie odpada. Szkoda, wielka szkoda...

0

@Kamiloza91 Dnipro.

2

Kod x-kom na -20 zł/MWZ 100 zł: IBIKYNCWFP

Ja nie skorzystam, a może komuś się przyda.

0

Lech strasznie ospale, niechlujnie dzisiaj gra.

0

@Pawci023x Wygrany Midtjylland/Omonia.

1

@michal26 Przegrany Slavia/Dnipro-1.

1

@karolup Strona/apka TVP Sport.

0

Pogoń robi comeback.

4



Mam nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie.

0

@Emhyr Jeśli tam się nie odbuduje w PSV, to pozostaje jedynie MLS/Arabia.

0

@PIWOSZ89 Sos majo-kepucz >>>>>>>>>>>>>>>>

0

@Sekstet2009 To odejście wydaje się być ostateczne.

1

@Sekstet2009 Wiadomo, że jest to luźna myśl, ale z drugiej strony osoba Carro była opisywana tutaj, przy pierwszym odejściu Alemany'ego.

0

@Encore Zgadza się. Sam strzelałem w okolice 3-4 meczów, więc do przeżycia.

0

1

@JarekS Carro wydawałby się idealnym gościem. Cule + doświadczenie w niemieckim klubie. Pytanie, czy chciałby przybyć do Barcy, bo ponoć nie jest fanem Superligi, w której Barca, formalnie, wciąż jest.


Co do dwójki Wirtz/Frimpong, to marzenie byłoby mieć obu. Pytanie, czy Xavi by ich zatwierdził, bo cały czas się czyta, że on chce kogoś z doświadczeniem (czyli ok. 30 lat). Plus koszt obu wynosiłby 100-130 mln €? Chyba, że Barca podziałałaby jakimś wypożyczeniem z obowiązkową klauzulą wykupu.


1

@DonCarletto Z resztą, nie wiem, czy Newcastle potrzebuje Fatiego. Mają Gordona, Barnesa, ewentualnie Howe może zagrać Isakiem na LS, a w ataku byłby Wilson (Newcastle stosowało taki patent w zeszłym sezonie).

0

@JarekS "na rynku niemieckim jest pewna postać, która by świetnie mogła zastąpić Alemany'ego, ale to nie Zorc."

Chodzi o Carro z Leverkusen, gdzie jego osoba była przedstawiana, jako ewentualnego następcę Alemany'ego?

1

@DonCarletto Na papierze, Newcastle brzmi fajnie, ale sami chyba mają już lekkie problemy z FFP, skoro postanowili sprzedać Saint-Maximina.

6



Gol Messiego.

1

@Michal03 Ogólnie RX 6600 brałbym w cenie 850-900 zł max. Powyżej raczej nie. Różnica, pomiędzy Sapphire i ASRock, to chłodzenie.

1

@Michal03 Standardowo, zależy od budżetu.

3

@AmigoBlancos Bardzo przeciętny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?