blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 No też nie kminię kwoty transferu.
@mekston O Al-Ittihad coś ucichło właśnie.
@PatrykBarca Mini zoo i willę z 10 pokojami, żeby Neymar nie był zazdrosny.
2
Mitrović do Al-Hilal.
7
@KrwawiaceoczyVEB Niedługo w klubowych toaletach będzie szary papier, żeby ciąć koszty.
1
@Emhyr @bartas97 Bo Wojtek to oldschool.
0
@kynio302 Już to widzę, mecze o 2-6 godzinie (zależy od strefy czasowej), żeby Amerykańcom odpowiadało.
0
@JarekS Jedno jest pewne, Laporta znalazł partnera (Deco) do flaszki :D
0
@Encore Czyli Paqueta coraz bliżej City.
3
Lech na własne życzenie odpada. Szkoda, wielka szkoda...
0
@Kamiloza91 Dnipro.
2
Kod x-kom na -20 zł/MWZ 100 zł: IBIKYNCWFP
Ja nie skorzystam, a może komuś się przyda.
0
Lech strasznie ospale, niechlujnie dzisiaj gra.
0
@Pawci023x Wygrany Midtjylland/Omonia.
1
@michal26 Przegrany Slavia/Dnipro-1.
1
@karolup Strona/apka TVP Sport.
0
Pogoń robi comeback.
4
Mam nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie.
0
@Emhyr Jeśli tam się nie odbuduje w PSV, to pozostaje jedynie MLS/Arabia.
0
@PIWOSZ89 Sos majo-kepucz >>>>>>>>>>>>>>>>
0
@Sekstet2009 To odejście wydaje się być ostateczne.
1
@Sekstet2009 Wiadomo, że jest to luźna myśl, ale z drugiej strony osoba Carro była opisywana tutaj, przy pierwszym odejściu Alemany'ego.
0
@Encore Zgadza się. Sam strzelałem w okolice 3-4 meczów, więc do przeżycia.
0
1
@JarekS Carro wydawałby się idealnym gościem. Cule + doświadczenie w niemieckim klubie. Pytanie, czy chciałby przybyć do Barcy, bo ponoć nie jest fanem Superligi, w której Barca, formalnie, wciąż jest.
Co do dwójki Wirtz/Frimpong, to marzenie byłoby mieć obu. Pytanie, czy Xavi by ich zatwierdził, bo cały czas się czyta, że on chce kogoś z doświadczeniem (czyli ok. 30 lat). Plus koszt obu wynosiłby 100-130 mln €? Chyba, że Barca podziałałaby jakimś wypożyczeniem z obowiązkową klauzulą wykupu.
1
@DonCarletto Z resztą, nie wiem, czy Newcastle potrzebuje Fatiego. Mają Gordona, Barnesa, ewentualnie Howe może zagrać Isakiem na LS, a w ataku byłby Wilson (Newcastle stosowało taki patent w zeszłym sezonie).
0
@JarekS "na rynku niemieckim jest pewna postać, która by świetnie mogła zastąpić Alemany'ego, ale to nie Zorc."
Chodzi o Carro z Leverkusen, gdzie jego osoba była przedstawiana, jako ewentualnego następcę Alemany'ego?
1
@DonCarletto Na papierze, Newcastle brzmi fajnie, ale sami chyba mają już lekkie problemy z FFP, skoro postanowili sprzedać Saint-Maximina.
6
Gol Messiego.
1
@Michal03 Ogólnie RX 6600 brałbym w cenie 850-900 zł max. Powyżej raczej nie. Różnica, pomiędzy Sapphire i ASRock, to chłodzenie.
1
@Michal03 Standardowo, zależy od budżetu.
3
@AmigoBlancos Bardzo przeciętny.