blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antajbandaj Przecież nawet komentator wspomniał, że Union to 4ta ekipa z najmniejszym posiadaniem piłki w Bundeslidze. Wiadome było, jak zagrają.
1
@LM10GOAT Bez szału, Union dobrze się broni.
1
@Herato Wu Lei?
@Danny Gaucho jednak był szybszy o parę sek.
3
Następny do kolekcji.
1
@Deviler I z każdym flaszeczkę by obalił.
0
@Cukson Stawiam 2-0/3-1 dla Bayernu.
0
Porto prowadzi 3-1.
2
Ładnie pograne. Felix zasługuje na ksywę Rekin v2.
2
https://x.com/vartatico/status/1704198870480138370
Gol Lipska.
0
Nie wiedziałem, że Dembele gra w Milanie. Dodatkowo też ma nr 10.
0
@Criss18Barca Ciekawe, gdzie ostatecznie trafi Premier League i inne ligi, jak Bundesliga, Liga Europy, Liga Konferencji.
16
Gol Odoia.
1
@Kgorecki2500 Ja rozważam gola Celticu. Kurs ok 1,50, a Feye traci gość sporo goli.
0
@Cule1234 Świat nie jest na to gotowy.
0
@Robert_Kubica Dodatkowo Walukiewicz spowodował karnego w 1 min, a Bereszyński nabił kolegę, po czym padł gol samobójczy.
9
https://x.com/xoxsports/status/1703435793551774012
Gol Szymańskiego.
1
@FcPortoFan1999 Jak utrzyma taką formę, to śmiało można dać Buksie szansę.
4
https://x.com/xoxsports/status/1703432187914154325
Drugi gol Buksy.
1
https://x.com/xoxsports/status/1703417839787381138
Gol Buksy.
0
Cieszy pozytywny akcent Rekina. Jeszcze z wolnego.
1
MATS klasa interwencja. Brawo.
2
Gavi świetne podanie do Felixa.
0
@Encore Coś pomiędzy, bo Onana jednak ładnie obronił.
0
https://x.com/vartatico/status/1703074128314486979
Gol Durana.
4
https://x.com/vartatico/status/1703062793828667628
Gol Doku.
0
@Criss18Barca Prędzej spodziewałbym się że Borek odejdzie jako pierwszy.
1
@RivaldoVitorBorba Araujo. Uwielbiam gościa.
1
@FcPortoFan1999 Z jego pensją, to jedynie Arabia/Katar go może przygarnąć.
2
@Lionel_Messi10 @JimMorrisonFCB Też spoko opcje. Ja nie dałem Raphinhi, ponieważ, według Sportu, Raphinha miałby być rozważany do gry w LM, ze względu na późny mecz Brazylii.
@Transu96 Bardziej chodziło mi o jakąkolwiek rotację na jego pozycji. To wciąż dziecko, które zagrało 234 min na 360 możliwych minut w klubie + 107 min na 180 min możliwych w kadrze. Więc tak, uważam, że w meczu z Betisem może wejść z ławki :)
3
Jaki skład chcielibyście na Betis?
Moja propozycja:
Felix --------------- Lewy --------------- Ferran*
-------- Gavi** ----------------- de Jong --------
------------------------ Oriol ------------------------
Balde - Christensen - Kounde - Cancelo
------------------------ MATS ------------------------
* - Yamal w końcu musi trochę odpocząć.
** - Gundo odpoczynek po stłuczeniu. Byłby gotów na 1 mecz LM.