0

0

@Kuba_1 Laporta robi formę na Sopot w przyszłe lato.

0

@Nefir Roberto to legenda klubu, ale, brzydko mówiąc, "zapchajdziura". Myślę, że Santos w obecnej Barcie by pograł, chociażby, dlatego, że obrona jest papierowa (Araujo/Christensen często łapią kontuzje, Kounde też miewa urazy), więc de Jong mógłby być czasem ustawiony niżej, jako ŚO (jak z Cadiz), lub częściej odpoczywać, co dawałoby ewentualne miejsce Santosowi. W Nottingham też jest ścisk w środku pomocy, bo na jego pozycji gra jego rodak Danilo.

0

@Nefir WIem, ale czy potencjalne wypożyczenie Santosa byłoby złym posunięciem? Pozwoliłoby to na rotację FdJ/Romeu z Santosem, dzięki temu, Gundo/Gavi/Fermin (Pedriego nie liczę, bo wiadomo) mogliby być wyżej ustawieni w formacji z 4 pomocnikami. Wiadomo, że to tylko gdybanie, ale jakiś pomysł by był, zwłaszcza, że Andrey był łączony z Barcą.

0



Tak, jak napisał Toni, szkoda, że Barca się nie zainteresowała poważniej jego wypożyczeniem, skoro wypożyczenie do Forest jest darmowe (przynajmniej na tę chwilę), a Xavi chciał pomocnika.

7



Gol Szymańskiego.

2

@FcPortoFan1999 W obronie legendarny Juninho. Niesamowite, że w wieku 48 lat dalej gra.

2

@Encore Jeszcze Laporte ma iść do Al-Nassr za 30 mln €.

1

@Medium Dzisiaj było info, że są zainteresowani Azmounem z Bayeru.

2

@tbas Albo robią taki sam myk, jak z Destem, gdzie jego rejestracja i późniejsze wypożyczenie pozwoliło na oszczędności w FFP.

2

0

@LukaszFan Osobiście nie wierzę w jego transfer, ale skoro mocne źródło, jak Moretto, przedstawił takie info, to pomyślałem, że warto tutaj to wkleić. Alvarez niżej jest wklejony, bo jako pierwszy chyba, zwrócił uwagę na tę klauzulę.

0





Moretto potwierdza klauzulę Bernardo Silvy, wynoszącą 50 mln € (pewnie w przyszłym sezonie, jak napisał Jose Alvarez).

1

@FcPortoFan1999 Spoko, najwyżej dam coś na Bragę w przyszłym tygodniu.

0

@FcPortoFan1999 Dla mnie git, bo dałem gol Panathinaikosu na kuponie.

4



Badania lekarskie Cancelo mają odbyć się w piątek.

2

@escarabajo Fakt. Ten, kto im ogarnia media społecznościowe, powinien dostać oskara za twórczość.

18



Ciekawe ogłoszenie Ramseya.

0

@Emhyr #BeastMode.

0

@Emhyr Ja sie zaskoczyłem, ze dostał powołanie na ten mecz, a tutaj 1 skład z bomby.

1



Arabia się nie zatrzymuje.

1

Ładna współpraca Gundo i Pedriego.

6

Zmiana Garcii i Roberto to jawne naplucie Ferranowi w twarz.

0

@Emhyr Pewnie będzie obserwować MATS'a.

2

@Emhyr Też bym chciał Wirtza w Barcelonie, ale finansowo wiesz, jak Barca wygląda przy City.

@DonCarletto @Khajio Pewnie ten sezon dogra w Bayerze. Potem Euro i transfer w przyszłe lato.

0



Man City interesuje się Wirtzem. Według Moretto, transfer wydaje się skomplikowany.

1

@ro3ak KSW zrobiło się dla niego za małe.

0

@Gaz Szkoda Roberta, ale to była totalna deklasacja. Liczę, że Parnasse niedługo przejdzie do UFC.

1

@Emhyr Oba są bardzo fajne, ale ja wybieram Brighton. To, ile zarobili na Cucurelli, Caicedo, to majstersztyk. Dodatkowo za fajne pieniądze kupili Estupiñána, Mitomę, którzy mogą zostać sprzedani za gruby hajs też.

2

Ale meczycho. Lipsk na 3-2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?