0

@Emhyr Pewnie tygodniówka odpycha kluby z Europy.

7

@Luciano99 Chcą się wybić na Twoich plecach. Z takimi trzeba krótko.

1

@Mario96w Sam nie pijam, ale kumpel polecał Zatecky/Kozel.

1

Brighton co robi z Newcastle.

0

@FcPortoFan1999 A ja dałem x2 na Freiburg...

1

@Rl9k1nG Lech Pils (złoty, przeważnie dostępny w Wlkp), Perła Chmielowa, ŻuLbr też spoko (zwłaszcza na promce w Kaufie), Okocim ok, Kasztelan jasny.

1

@Kgorecki2500 No sam się zdziwiłem. Dawałem mu max 45 lat.

2

@Emhyr Pomimo, że go nie lubię, to chciałbym wyglądać jak Bordalas w wieku 59 lat.

1

@Medium Podobnie Barca z Lengletem. Chcieli 15 mln €, a skończyło się wypożyczeniem z częściowym opłaceniem pensji. Czasem tak bywa.

0

To Legia super trafiła...

1

Grupa B świetnie się zapowiada.

0

@MateuszGotowka99 Pewnie ten Felix, jak mówisz i katowanie 4 pomocnikami, żeby zniwelować braki w ataku.

3

@Keriox Wątpię, żeby Betis był w stanie wydać ok 15-20 mln € za transfer definitywny. Obstawiam, że albo wypo z opcją/obowiązkiem wykupu, albo jakiś manewr z 50% praw zawodnika za 10 mln €.

1





Jeśli dobrze wykminiłem tłumaczenie, to Cancelo musi obniżyć pensję o 20-25% i ponoć jest na to gotowy.

0

Legenda Lyonu, Juninho, dalej świetnie wykonuje SFG.

1

@abram3k Heh, dla Arabii 15 mln €, dla Barcy 20+ mln €.

0

@Cule1234 Chyba ich powaliło. Jeśli mają cokolwiek płacić, to max 3 mln €. Jak nie, to cześć.

0

@Emhyr Zapowiada się mocno.

0

@Emhyr Tragedii nie ma. Fati miał chyba 14 mln € brutto, więc 75%, pokrywane przez Brighton, to ok 10,5 mln €.

0

@Emhyr Stawiam, że 75%, jak w przypadku Lengleta.

EDIT: 70-75% według Toniego, jak wspomniał @Cule1234


0

@barcelonaLM Pozycja Dembele. Ciekawe...

2

@kubix05 Inspiracja dla Glovo.

1



Potwierdza się wersja Toniego.

0

@Sysia11 Mówiło się też o potencjalnym odejściu Acuni, ale w jego miejsce Sevilla chciała Borne Sosę ze Stuttgartu.

0

@Barcasub Sam fakt, że Aston Villa jest zainteresowana transferem, to dobra wiadomość, ale nie spodziewałbym się kokosów za niego.

3



Ponoć Aston Villa może zapłacić coś za Lengleta.

1

@PatrykBarcelona Koperta + jakaś zabawka/maskotka? Ewentualnie w sklepie z zabawkami spytaj się sprzedawczyni, co by ona poleciła, bo jesteś zielony w tym temacie.

2

@Marcin199310 Kwestia paru miesięcy, maksymalnie roku. To byłoby piękne zakończenie karier amigosów.

2

@escarabajo Pewnych rzeczy się nie zapomina. Dalej ma ten dryg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?