blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Pewnie tygodniówka odpycha kluby z Europy.
7
@Luciano99 Chcą się wybić na Twoich plecach. Z takimi trzeba krótko.
1
@Mario96w Sam nie pijam, ale kumpel polecał Zatecky/Kozel.
1
Brighton co robi z Newcastle.
0
@FcPortoFan1999 A ja dałem x2 na Freiburg...
1
@Rl9k1nG Lech Pils (złoty, przeważnie dostępny w Wlkp), Perła Chmielowa, ŻuLbr też spoko (zwłaszcza na promce w Kaufie), Okocim ok, Kasztelan jasny.
1
@Kgorecki2500 No sam się zdziwiłem. Dawałem mu max 45 lat.
2
@Emhyr Pomimo, że go nie lubię, to chciałbym wyglądać jak Bordalas w wieku 59 lat.
1
@Medium Podobnie Barca z Lengletem. Chcieli 15 mln €, a skończyło się wypożyczeniem z częściowym opłaceniem pensji. Czasem tak bywa.
0
To Legia super trafiła...
1
Grupa B świetnie się zapowiada.
0
@MateuszGotowka99 Pewnie ten Felix, jak mówisz i katowanie 4 pomocnikami, żeby zniwelować braki w ataku.
3
@Keriox Wątpię, żeby Betis był w stanie wydać ok 15-20 mln € za transfer definitywny. Obstawiam, że albo wypo z opcją/obowiązkiem wykupu, albo jakiś manewr z 50% praw zawodnika za 10 mln €.
1
Jeśli dobrze wykminiłem tłumaczenie, to Cancelo musi obniżyć pensję o 20-25% i ponoć jest na to gotowy.
0
Legenda Lyonu, Juninho, dalej świetnie wykonuje SFG.
1
@abram3k Heh, dla Arabii 15 mln €, dla Barcy 20+ mln €.
0
@Cule1234 Chyba ich powaliło. Jeśli mają cokolwiek płacić, to max 3 mln €. Jak nie, to cześć.
0
@Emhyr Zapowiada się mocno.
0
@Emhyr Tragedii nie ma. Fati miał chyba 14 mln € brutto, więc 75%, pokrywane przez Brighton, to ok 10,5 mln €.
0
@Emhyr Stawiam, że 75%, jak w przypadku Lengleta.
EDIT: 70-75% według Toniego, jak wspomniał @Cule1234
0
@barcelonaLM Pozycja Dembele. Ciekawe...
2
@kubix05 Inspiracja dla Glovo.
1
Potwierdza się wersja Toniego.
0
@Sysia11 Mówiło się też o potencjalnym odejściu Acuni, ale w jego miejsce Sevilla chciała Borne Sosę ze Stuttgartu.
0
@Barcasub Sam fakt, że Aston Villa jest zainteresowana transferem, to dobra wiadomość, ale nie spodziewałbym się kokosów za niego.
3
Ponoć Aston Villa może zapłacić coś za Lengleta.
1
@PatrykBarcelona Koperta + jakaś zabawka/maskotka? Ewentualnie w sklepie z zabawkami spytaj się sprzedawczyni, co by ona poleciła, bo jesteś zielony w tym temacie.
2
@Marcin199310 Kwestia paru miesięcy, maksymalnie roku. To byłoby piękne zakończenie karier amigosów.
2
@escarabajo Pewnych rzeczy się nie zapomina. Dalej ma ten dryg.
7
https://x.com/KazuyaFist10/status/1695936157425516629
https://x.com/KazuyaFist10/status/1695939272577024258
Gol i asysta Suareza.