blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 Świat nie jest na to gotowy.
0
@Robert_Kubica Dodatkowo Walukiewicz spowodował karnego w 1 min, a Bereszyński nabił kolegę, po czym padł gol samobójczy.
9
https://x.com/xoxsports/status/1703435793551774012
Gol Szymańskiego.
1
@FcPortoFan1999 Jak utrzyma taką formę, to śmiało można dać Buksie szansę.
4
https://x.com/xoxsports/status/1703432187914154325
Drugi gol Buksy.
1
https://x.com/xoxsports/status/1703417839787381138
Gol Buksy.
0
Cieszy pozytywny akcent Rekina. Jeszcze z wolnego.
1
MATS klasa interwencja. Brawo.
2
Gavi świetne podanie do Felixa.
0
@Encore Coś pomiędzy, bo Onana jednak ładnie obronił.
0
https://x.com/vartatico/status/1703074128314486979
Gol Durana.
4
https://x.com/vartatico/status/1703062793828667628
Gol Doku.
0
@Criss18Barca Prędzej spodziewałbym się że Borek odejdzie jako pierwszy.
1
@RivaldoVitorBorba Araujo. Uwielbiam gościa.
1
@FcPortoFan1999 Z jego pensją, to jedynie Arabia/Katar go może przygarnąć.
2
@Lionel_Messi10 @JimMorrisonFCB Też spoko opcje. Ja nie dałem Raphinhi, ponieważ, według Sportu, Raphinha miałby być rozważany do gry w LM, ze względu na późny mecz Brazylii.
@Transu96 Bardziej chodziło mi o jakąkolwiek rotację na jego pozycji. To wciąż dziecko, które zagrało 234 min na 360 możliwych minut w klubie + 107 min na 180 min możliwych w kadrze. Więc tak, uważam, że w meczu z Betisem może wejść z ławki :)
3
Jaki skład chcielibyście na Betis?
Moja propozycja:
Felix --------------- Lewy --------------- Ferran*
-------- Gavi** ----------------- de Jong --------
------------------------ Oriol ------------------------
Balde - Christensen - Kounde - Cancelo
------------------------ MATS ------------------------
* - Yamal w końcu musi trochę odpocząć.
** - Gundo odpoczynek po stłuczeniu. Byłby gotów na 1 mecz LM.
3
@Deviler Co by nie mówić o PZPN, to podkładki muszą mieć pierwsza klasa, skoro Arabia nie mogła zaoferować lepszej jakościowo.
1
0
@Faro Nie winię Man City za interesowanie się Yamalem/Balde. Po prostu potwierdza się info sprzed kilkunastu dni, że takie zainteresowanie serio istniało.
1
@Cule1234
Tutaj wzory, jakby to mogło wyglądać.
2
Enric Masip: „Jest klub (czyt. Man City), który chciał Lamine’a Yamala i Balde’a. Nie zdradzę nazwisk, ale istniało poważne niebezpieczeństwo.”
0
Wchodzi Balde i Rekin.
1
@don'T.R.I.P.e W naszych sekcjach młodzieżowych, trenerzy zakazaliby takiemu Yamalowi dryblować.
1
@Tasde Chroni jego ucho, które zostało rozcięte w meczu z Osasuną.
1
@Emhyr Lepiej nie, bo odbije się od niego, jak od Lukaku w finale LM.
2
@Kubox W tym sezonie nie wiem, ale ogólnie mocno się rozwinął w Nicei.
0
Skład Niemiec i Francji:
1
@Herato Dimitri Payet?
0
@Emhyr Przeczytałem to głosem Kowala.