blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Oby się udało.
0
https://x.com/xoxsports/status/1707465514849546652
Drugi gol Szymańskiego.
https://x.com/xoxsports/status/1707460933864378487
I jego bardzo dobra interwencja w defensywie.
4
https://x.com/xoxsports/status/1707445823724757002
Gol Szymańskiego.
1
@Emhyr De Laurentiis nie doczyta umowy, gdzie zamiast €, będą kolumbijskie pesos.
0
@Emhyr Transfer kwestią czasu.
0
@FcPortoFan1999 Wiadomo. Ja sobie tylko śmieszkuję, bo większość klubów raczej ma wywalone na Carabao. Spoko puchar do domknięcia sextetu, ewentualnie dla mniejszych ekip.
4
@macio_944 Tych trofeów nie ma nawet legendarny Guardiola, czy Sir Alex Ferguson.
0
@FcPortoFan1999 Julian Alvarez, pomimo wygrania prawie wszystkiego, dalej nie ma Carabao Cup i Community Shield.
1
@FcPortoFan1999 Ciekawe na ilu dostarczonych pizzach stanęło Domino.
1
Gol Joty na 3-1.
0
@Kuba_1 Camavinga będzie szykowany na bojowe zadanie.
1
@Kidd Zawsze możesz mieć odpalony mecz Brighton na flashscorze i sobie przełączać, jak będzie padać gol.
0
@Kidd Man City - Newcastle.
0
@Rust_Cohle Testował różne i z odtworzenia wybierze sobie najlepszą.
0
@maroon Ciężko powiedzieć. Lubię Gattuso, ale przeczuwam, że to też może być krótka przygoda.
0
Jednak nie Lyon, a Marsylia prawdopodobnie będzie nowym klubem Gattuso.
3
@LM10GOAT Po tym się rozpoznaje wielkich zawodników.
1
Strata punktów na własne życzenie...
0
Ale mi Wolves zje... zepsuło kupon. Dałem x2 na nich, prowadzili 2-0, żeby przegrać ostatecznie 2-3...
1
Bardzo dobra próba. Tutaj propsy dla Rajkovicia za interwencję.
0
I o to chodzi. Na takie autobusy, warto próbować strzałów z daleka.
4
@FcPortoFan1999 Imo, finał Mundialu był pięknym zamknięciem kariery dziennikarskiej Pana Darka, w dodatku finał z tyloma emocjmi.
11
Imo skład idealny.
0
@escarabajo Zapomnieli o środkowych obrońcach?
2
@MesQueUnClub96 Co do Ojca Chrzestnego, to polecam filmik MafiaPL nt. historii powstania filmu.
2
@MesQueUnClub96 Big Lebowski imo.
4
Gamrot to też niezły kozak. Z soboty na niedzielę, walczył w UFC, a dzisiaj gra w meczu Pucharu Polski z Piastem.
https://prnt.sc/gxAqSGpyY_uN
3
@FcPortoFan1999 Na co dzień zawodnik Al-Nassr. W wolnych chwilach gra sobie w Koronie Kielce. Wielki zawodnik.
8
@Khajio Nie jestem fanem ich powrotu. Całkiem nowe lata miodowe były juz dla mnie słabe.
0
@MarcepanowyKsiaze Wysłałbym do klasztoru, żeby się nawróciło.