12



Oby się udało.

0

https://x.com/xoxsports/status/1707465514849546652

Drugi gol Szymańskiego.

https://x.com/xoxsports/status/1707460933864378487

I jego bardzo dobra interwencja w defensywie.

4

1

@Emhyr De Laurentiis nie doczyta umowy, gdzie zamiast €, będą kolumbijskie pesos.

0

@Emhyr Transfer kwestią czasu.

0

@FcPortoFan1999 Wiadomo. Ja sobie tylko śmieszkuję, bo większość klubów raczej ma wywalone na Carabao. Spoko puchar do domknięcia sextetu, ewentualnie dla mniejszych ekip.

4

@macio_944 Tych trofeów nie ma nawet legendarny Guardiola, czy Sir Alex Ferguson.

0

@FcPortoFan1999 Julian Alvarez, pomimo wygrania prawie wszystkiego, dalej nie ma Carabao Cup i Community Shield.

1

@FcPortoFan1999 Ciekawe na ilu dostarczonych pizzach stanęło Domino.

1



Gol Joty na 3-1.

0

@Kuba_1 Camavinga będzie szykowany na bojowe zadanie.

1

@Kidd Zawsze możesz mieć odpalony mecz Brighton na flashscorze i sobie przełączać, jak będzie padać gol.

0

@Kidd Man City - Newcastle.

0

@Rust_Cohle Testował różne i z odtworzenia wybierze sobie najlepszą.

0

@maroon Ciężko powiedzieć. Lubię Gattuso, ale przeczuwam, że to też może być krótka przygoda.

0



Jednak nie Lyon, a Marsylia prawdopodobnie będzie nowym klubem Gattuso.

3

@LM10GOAT Po tym się rozpoznaje wielkich zawodników.

1

Strata punktów na własne życzenie...

0

Ale mi Wolves zje... zepsuło kupon. Dałem x2 na nich, prowadzili 2-0, żeby przegrać ostatecznie 2-3...

1

Bardzo dobra próba. Tutaj propsy dla Rajkovicia za interwencję.

0

I o to chodzi. Na takie autobusy, warto próbować strzałów z daleka.

4

@FcPortoFan1999 Imo, finał Mundialu był pięknym zamknięciem kariery dziennikarskiej Pana Darka, w dodatku finał z tyloma emocjmi.

11



Imo skład idealny.

0

@escarabajo Zapomnieli o środkowych obrońcach?

2

@MesQueUnClub96 Co do Ojca Chrzestnego, to polecam filmik MafiaPL nt. historii powstania filmu.


2

@MesQueUnClub96 Big Lebowski imo.

4

Gamrot to też niezły kozak. Z soboty na niedzielę, walczył w UFC, a dzisiaj gra w meczu Pucharu Polski z Piastem.

https://prnt.sc/gxAqSGpyY_uN

3

@FcPortoFan1999 Na co dzień zawodnik Al-Nassr. W wolnych chwilach gra sobie w Koronie Kielce. Wielki zawodnik.

8

@Khajio Nie jestem fanem ich powrotu. Całkiem nowe lata miodowe były juz dla mnie słabe.

0

@MarcepanowyKsiaze Wysłałbym do klasztoru, żeby się nawróciło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?