3

@Emhyr Gol też niczego sobie.

1

1



Live 1-0. Bardzo ładna akcja Joty.

1

Roma prowadzi już 1-0.

1

@FcPortoFan1999 I mają realną szansę na awans z grupy. Lubię takie historie.

0

@HighestInTheRoom Dałem x2 na Legię. Czyli pewnie nie wejdzie...

0

Aston Villa bawi się w najlepsze.

0

@Faro W LE akurat gra w podstawie.

1

@tbas Sam uważam, że głupotą byłoby wystawienie go od 1 min. Jakbym miał się bawić w Xaviego, to dałbym Cancelo wyżej (zamiast Yamala), Araujo na PO, a Inigo z Christensenem na środku obrony. Może trochę eksperymentalnie, ale nie mam innego pomysłu.

@stone80 Jestem podobnego zdania, że jeśli miałby już grać, to od 60-70 min (zależy od wyniku).

5



Ciekawe.

2

5

3

0

@insp1re Zgodzę się, ale mocno się rozwinął w PSV i teraz w Lipsku. Ciekawe, co będzie latem, bo w PSG raczej ławka/częsta rotacja.

5

https://x.com/FootColic/status/1717274997067055442

Bardzo ładny gol Lipska, a właściwie Simonsa.

1

@Sulimo Niech Porto chociaż remis wyciągnie, bo dałem na kuponie, że remis=zwrot.

8

2

0

1



Wyrównanie Atletico.



I wyjście Celticu na prowadzenie, 2-1.

1

@Kuba_1 Szkoda ich kartek z Feyenoordem, bo grupa byłaby ciekawsza.

0

14

2

Tak się mszczą niewykorzystane okazje...

1

Aj, szkoda, że spalony, ale akcja ładna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?