0

Fantastycznie. Teraz tylko się nie rozluźnić i kontrolować spotkanie.

4

W końcu. Brawo za determinację.

1

W końcu to co działało z RSSS, czyli strzał z daleka i okazuje się, że to najlepsza okazja.

1

Fantastycznie się ogląda tak grającą Barcę.

1

Cmon Joan. Wierzę w Ciebie.

1

@Rogo123 Racja, ale fajnie, że to kolejny strzał z dystansu. Proste i skuteczne :)

3

Kolejny fantastyczny gol. Może ten mecz zachęci chłopaków do częstszego strzelania z dystansu.

0

No i super. Teraz dograć na spokojnie mecz.

15

A ja głupi sądziłem, że karny na Icardim w rewanżu był już sędziowskim majstersztykiem, a tu proszę taka perełka.

1

Griez widać, że nie chciał być gorszy od Leo pod względem urody bramki.

3

Co za gol Leo. Świetne uderzenie.

0

Messi w Realu? W żadnym wypadku. Komu to potrzebne? A dlaczego?

0

Szkoda, bo wynik mógłby być znacznie lepszy, ale ja i tak jestem zadowolony z tego, że tak cisnęli PSG (zwłaszcza w 1 połowie).

4

Brak kartki dla Kurzawy? No majstersztyk w wykonaniu sędziego.

0

Ale Leo prz*jebał. Fantastyczny gol.

0

No to już jest jakiś żart. Ile razy Lenglet ma jeszcze sprowokować rzut karny, żeby w końcu Koeman posadził go na ławkę rezerwowych? Fakt, że Umtiti również formą nie grzeszy, ale z dwojga złego wolę go niż Lengleta na ten moment.

1

Ciekawe czy Mbappe za te 2 faule Minguezy będzie go chciał zabić na ulicy jak Albę.

2

Dest super początek. Szkoda bardzo tej poprzeczki.

2

Gratulacje Ilaix :)

0

@tomasz.s94 Też jestem fanem pomysłu Fatiego na 9. Już latem, gdy Suarez odchodził to chciałem, żeby spróbowano Ansu na jego pozycji.

0

No i elegancko. Oby dostawał jeszcze minuty i się rozwijał.

0

I znowu nerwówka...

8

NO I O TO CHODZI! ZAANGAŻOWANIE I BYCIE DRUŻYNĄ!

0

@pepulinho Jak przewidział. To ja poproszę jeszcze o przepowiednie 2 brameczek dla Barcy.

0

Ale strzał Alby, pięknie się złożył do strzału.

0

No k*rwa mać, ale szkoda.

1

No i o to chodzi Dembuś. Tak masz strzelać.

6

No i elegancko. Cieszy mnie bardzo pozytywna zmiana Moriby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?