blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fantastycznie. Teraz tylko się nie rozluźnić i kontrolować spotkanie.
4
W końcu. Brawo za determinację.
1
W końcu to co działało z RSSS, czyli strzał z daleka i okazuje się, że to najlepsza okazja.
1
Fantastycznie się ogląda tak grającą Barcę.
1
Cmon Joan. Wierzę w Ciebie.
1
@Rogo123 Racja, ale fajnie, że to kolejny strzał z dystansu. Proste i skuteczne :)
3
Kolejny fantastyczny gol. Może ten mecz zachęci chłopaków do częstszego strzelania z dystansu.
0
No i super. Teraz dograć na spokojnie mecz.
15
A ja głupi sądziłem, że karny na Icardim w rewanżu był już sędziowskim majstersztykiem, a tu proszę taka perełka.
1
Griez widać, że nie chciał być gorszy od Leo pod względem urody bramki.
3
Co za gol Leo. Świetne uderzenie.
1
@Owen1994 https://pbs.twimg.com/ad_img/1370694460007444483/oshDX_at?format=jpg&name=900x900
0
Messi w Realu? W żadnym wypadku. Komu to potrzebne? A dlaczego?
0
Szkoda, bo wynik mógłby być znacznie lepszy, ale ja i tak jestem zadowolony z tego, że tak cisnęli PSG (zwłaszcza w 1 połowie).
4
Brak kartki dla Kurzawy? No majstersztyk w wykonaniu sędziego.
0
Ale Leo prz*jebał. Fantastyczny gol.
0
No to już jest jakiś żart. Ile razy Lenglet ma jeszcze sprowokować rzut karny, żeby w końcu Koeman posadził go na ławkę rezerwowych? Fakt, że Umtiti również formą nie grzeszy, ale z dwojga złego wolę go niż Lengleta na ten moment.
1
Ciekawe czy Mbappe za te 2 faule Minguezy będzie go chciał zabić na ulicy jak Albę.
2
Dest super początek. Szkoda bardzo tej poprzeczki.
2
Gratulacje Ilaix :)
0
@tomasz.s94 Też jestem fanem pomysłu Fatiego na 9. Już latem, gdy Suarez odchodził to chciałem, żeby spróbowano Ansu na jego pozycji.
0
No i elegancko. Oby dostawał jeszcze minuty i się rozwijał.
0
I znowu nerwówka...
0
@wolny99991 https://sport.tvp.pl/52545635/fc-barcelona-sevilla-fc-mecz-pucharu-krola-transmisja-na-zywo-tv-i-online-live-stream-gdzie-ogladac-03032021
8
NO I O TO CHODZI! ZAANGAŻOWANIE I BYCIE DRUŻYNĄ!
0
@pepulinho Jak przewidział. To ja poproszę jeszcze o przepowiednie 2 brameczek dla Barcy.
0
Ale strzał Alby, pięknie się złożył do strzału.
0
No k*rwa mać, ale szkoda.
1
No i o to chodzi Dembuś. Tak masz strzelać.
6
No i elegancko. Cieszy mnie bardzo pozytywna zmiana Moriby.