2

Fajnie, że Mingueza pokazał się z fajnej strony. Oby tak dalej!

7

Leo jak Ty żeś mi teraz zaymponował.

19

Frankie kolejny raz pokazuje, że na ten moment jest najlepszym zawodnikiem Barcy.

1

W końcu fajny akcent ze strony Trincao.

1

K*rwa, ale niefart.

10

Puig w nagrodę, że zdobył gola to zagra najpewniej w Maju...

0

@dariooo Chyba tak, bo na Livescore zmienili samobója na gola Frankiego.

4

Konrad fantastyczny drybling. Serio Koeman powinien mu dawać minuty kosztem Trincao.

1

Wow, świetna robota Griez! Oby tak dalej!

0

@blakkudium No i był... dla Athleticu....

0

Po takich 40 minutach szczerze jestem zaskoczony, że Barca strzeliła gola, ale może to będzie jakiś sygnał do lepszej gry w tym spotkaniu.

6

MATS'a powinni na rękach do szatni zanieść za to jak dupę drużynie ratuje...

0

No i się zaczyna...

10

Może Frankie na 9 od następnego meczu?

4

Araujo i ten sprint... Niby taka prosta rzecz, a cieszy.

0

@mikokarla Co do Minguezy to pewnie tak się stanie, chociaż fajnie jakby też się rozwinął. Dziś pewnie będzie grał na PO, bo ostatnio Barcie leży ustawienie 4-3-3.

1

@mikokarla Stawiam 2-1 dla Barcy. Gdy widze Lengleta w tym sezonie to czuje, że coś odwali, dlatego po ostatnim meczu wolałbym Big Sama jako drugiego SO.

11

Koeman mógł dać Pedriemu odpocząć i wystawić Puiga od 1 min...

0

No i ch*j z Moriby...

3

Pochwalę dziś Busquetsa. Takiego Busiego chce oglądać, piękne, długie piłki to poezja.

0

Szkoda, ze nie Konrad, ale dobra decyzja Koemana, który daje odpocząć Leo.

9

W końcu z wolnego i to w jakim stylu! Brawo Leo!

3

No i o to chodzi. Cieszy asysta Grieza (szuka często gry) i kolejny gol Leo z gry.

3

Soldado piękna asysta... a tak szczerze to mam nadzieję, że Griez po tej bramce uwierzy w siebie.

0

To mi się podoba, o to chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?