blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chociaż to zauważył.
0
@TR3YWAY Felix miał jeden zza pola karnego.
0
Ale fart, że Samu tego nie wykorzystał...
1
No to niezła wymiana chipu...
2
Barça wysoko ceni Gabriela Moscardo, pivota Corinthians, ale nie jest w stanie zapłacić za niego ok. 25 milionów w styczniu.
6
@hayek Dla mnie, to tym bardziej jest dziwne, bo Anglia ma już zapewniony awans.
3
Ostatnio Lamine z kontuzją leciał na kadrę, żeby sprawdzić, czy serio ją ma, a teraz to samo czeka Bellinghama.
1
@TR3YWAY Araujo.
2
Álvaro García, najlepszy strzelec Rayo będzie pauzować w meczu z Barcą za żółte kartki.
0
Getafe szybko wychodzi na prowadzenie z Granadą. Asysta Greenwooda.
5
https://x.com/justintvyayin10/status/1723371134580670694
PSG wychodzi na prowadzenie. Gol Mbappe i asysta kapitana.
1
@AmigoBlancos Ja tak miałem jakiś czas temu z Frosinone w meczu z Cagliari. Dałem x2 na Frosinone, prowadzili 3-0, żeby Cagliari zrobiło comeback na 4-3.
0
Ładny xG Girony, 4,18. Rayo z kolei 2 słupki?
0
@Toretto Już jest ok. 20k. Nadal jest to stosunkowo mało, ale jednak pewna część odeszła od nich. Również łapki pod wczorajszym livem pozostawiają wiele do życzenia (4,5k w górę i aż 17k w dół).
5
Kanał Sportowy stracił dzisiaj ok. 10k subów.
https://prnt.sc/PnN1vEux_ykx
Po filmie Stana, WeszłoTV zyskało ok. 22k subów.
https://prnt.sc/gq-2tXAG1WlR
Kanał Zero zyskał ok. 37k subów dzisiaj.
https://prnt.sc/h5ggvuMv9WMn
2
Villarreal jest pewny podpisania umowy z Marcelino.
1
Obaj Joao z powołaniem.
0
@Rl9k1nG Stacjonarnie, to głównie Kaufland. Czasami Lidl/Biedra/Żabka.
8
Trzecia bramka Luisa.
3
https://x.com/MagodaBolaa/status/1722770214079639612
https://x.com/MagodaBolaa/status/1722771068694208857
Gole Suareza.
2
Suarez z dubletem.
2
Luis Suarez z golem.
2
Fati schodzi. Dobry mecz w jego wykonaniu.
0
@PIWOSZ89 Nie mam pojęcia, ale mógł z buta uderzyć, mimo wszystko, podał Adingrze.
2
https://x.com/_Foot_ball_10_/status/1722690089027772662
Asysta Ansu.
0
Fati dokłada jeszcze asystę.
3
Ładny wylew Villarreal. Nietrafione 2 karne.
6
https://x.com/_Foot_ball_10_/status/1722675826129330259
Fati z golem!!!!
0
Fati od 1 min dzisiaj.
1
@maroon Również wolałbym, żeby obaj zostali, ale z dwojga złego, lepiej, żeby w chwili obecnej, Fermin pojechał na kadrę, niż Pedri.