0

@Rl9k1nG Stacjonarnie, to głównie Kaufland. Czasami Lidl/Biedra/Żabka.

8



Trzecia bramka Luisa.

2

Suarez z dubletem.

2

Luis Suarez z golem.

2

Fati schodzi. Dobry mecz w jego wykonaniu.

0

@PIWOSZ89 Nie mam pojęcia, ale mógł z buta uderzyć, mimo wszystko, podał Adingrze.

2

0

Fati dokłada jeszcze asystę.

3

Ładny wylew Villarreal. Nietrafione 2 karne.

6

0



Fati od 1 min dzisiaj.

1

@maroon Również wolałbym, żeby obaj zostali, ale z dwojga złego, lepiej, żeby w chwili obecnej, Fermin pojechał na kadrę, niż Pedri.

20



Oby się to potwierdziło.

0

@AFA90 Na pewno, miliony wrzutek w meczach Barcy miałyby więcej sensu, gdyby grał Luuk w polu karnym.

4

0

Potężny Luuk z golem.

0

@kkbarca Koń z Valony.

0

@katalonczyk987 Arsenal - Sevilla i w tle Bayern - Galata.

0

@tbas Mieli taką intensywność w 1 połowie. Zabrakło im sił w 2 połowie.

1

Brawo Sociedad!

1

Brak słów na tak żałosną grę...

0

To niezły Joao Cancelo z nr 14.

0

Wstyd, żenada, kompromitacja.

https://pbs.twimg.com/media/FTcLZhVWYAAu22i.png

0



Christensen z powołaniem.

0

@takisobiektos Nie oglądam Benfici, żeby stwierdzić, czy jest wart 40 mln € czy nie.

0

@DonCarletto Chyba nie ten kaliber, co Felix. 24 lata i raczej zbyt wiele ekip nie jest nim zainteresowane.

2





Ma klauzulę w wysokości 120 mln €, ale Barça uważa, że ​​może wynegocjować kwotę około 40 mln €.

5

@Maker0 @stickie Póki co, nieźle punktują przy takim terminarzu. 2 remisy z RSSS i Realem.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?