1

Aj, szkoda, że spalony, ale akcja ładna.

2

@takisobiektos Tebas musiał na czymś oszczędzić, żeby sobie dać podwyżkę.

1



W przyszłym sezonie w La Liga zostanie wprowadzony półautomatyczny spalony.

@relevo

3

@VeB 1899 RSSS oczywiście. Nie wiem, czemu Inter napisałem xpp

2

@Culer9002 Benfica - RSSS i w tle Sevilla - Arsenal.

1

@FcPortoFan1999 Po ludzku szkoda mi Galaty dzisiaj, pomimo, że Bayern mam na kuponie. Do 70 min zapierdzielali, jak bulteriery.

0

Salzburg wyrównuje z Interem.

1

@Derean Ja liczę, że Benfica - RSSS skradnie show.

1

@Lionel_Messi10 Z Acerbim będzie ciężko, więc pewnie nie nabije mi punktów.

1

@Lionel_Messi10 A ja mam Thurama i Acerbiego w UEFA Gaming...

4

0



Ciekawe, czy ktoś go kupi zimą.

0

@JarekS W przypadku słabej formy Oriola i dobrej Inigo, może warto spróbować Christensena na def pomocniku? Niekoniecznie w klasyku, czy przeciwko RSSS, ale np. w dwumeczu z Szachtarem?

0

@Aragorn33 Czyli Michał Żuk ma szansę debiutu w tym sezonie.

8



Wjeżdża powiększony zestaw w Maku.

0

@Rifek Godzinę temu miał 79k. Teraz ma 238k.

1

@Fantastyczny Chłopiec Też się cieszę, że Fermin dostał szansę od 1 min. Co do Araujo, to dołączył najpóźniej po przerwie reprezentacyjnej. Obstawiam, że Xavi dał mu odpocząć.

3



Skład.

0

@mkord Wstrzymałbym się jeszcze z porównaniem do legendarnego Puiga.

0

@Rust_Cohle U mnie też RSSS zawalił kupon.

https://prnt.sc/hFE8_1uEBvEx

1

https://x.com/vartatico/status/1716142356502552901

Gol Aston Villi, który nie został pokazany na Viaplay, bo zmienili stream meczu na tor F1.

9

7

1

@Encore Geniusz Rayi.

5

2

1

@VamosRakieta "Weź się tato..."

0

@Emhyr To już nie jest przypadek. Gość ma świetnie ułożoną lewą nogę. Oby spierniczył po sezonie do lepszej ligi.

1

@HighestInTheRoom Ja akurat rzadko oglądam Ekstraklasę. Jedynie czasem Lecha, jak ich mecz nie gryzie się z meczem Barcy lub hitem z innych lig. To oglądanie pod wpływem, to wiadomo, że z przymrużeniem oka trzeba traktować, ale jednak nasza liga jest dość oryginalna.

0

@FcPortoFan1999 Ja uważam, że ten spektakl w naszej lidze trzeba oglądać pod wpływem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?