blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Aj, szkoda, że spalony, ale akcja ładna.
2
@takisobiektos Tebas musiał na czymś oszczędzić, żeby sobie dać podwyżkę.
1
W przyszłym sezonie w La Liga zostanie wprowadzony półautomatyczny spalony.
@relevo
3
@VeB 1899 RSSS oczywiście. Nie wiem, czemu Inter napisałem xpp
2
@Culer9002 Benfica - RSSS i w tle Sevilla - Arsenal.
1
@FcPortoFan1999 Po ludzku szkoda mi Galaty dzisiaj, pomimo, że Bayern mam na kuponie. Do 70 min zapierdzielali, jak bulteriery.
0
Salzburg wyrównuje z Interem.
1
@Derean Ja liczę, że Benfica - RSSS skradnie show.
1
@Lionel_Messi10 Z Acerbim będzie ciężko, więc pewnie nie nabije mi punktów.
1
@Lionel_Messi10 A ja mam Thurama i Acerbiego w UEFA Gaming...
4
https://x.com/allworldgoal/status/1716531885050913035
Gol Gayi.
0
Ciekawe, czy ktoś go kupi zimą.
0
@JarekS W przypadku słabej formy Oriola i dobrej Inigo, może warto spróbować Christensena na def pomocniku? Niekoniecznie w klasyku, czy przeciwko RSSS, ale np. w dwumeczu z Szachtarem?
0
@Aragorn33 Czyli Michał Żuk ma szansę debiutu w tym sezonie.
8
Wjeżdża powiększony zestaw w Maku.
0
@Rifek Godzinę temu miał 79k. Teraz ma 238k.
1
@Fantastyczny Chłopiec Też się cieszę, że Fermin dostał szansę od 1 min. Co do Araujo, to dołączył najpóźniej po przerwie reprezentacyjnej. Obstawiam, że Xavi dał mu odpocząć.
3
Skład.
0
@mkord Wstrzymałbym się jeszcze z porównaniem do legendarnego Puiga.
0
@Rust_Cohle U mnie też RSSS zawalił kupon.
https://prnt.sc/hFE8_1uEBvEx
1
https://x.com/vartatico/status/1716142356502552901
Gol Aston Villi, który nie został pokazany na Viaplay, bo zmienili stream meczu na tor F1.
9
https://x.com/xoxsports/status/1716125472688369858
Gol Szymańskiego.
7
https://x.com/centregoals/status/1715830684219040162
Gol Dalota.
1
@Encore Geniusz Rayi.
5
https://x.com/centregoals/status/1715784389714489495
Gol Mudryka.
2
https://x.com/Jodajoseph1/status/1715731935090061496
Ładny gol Newcastle.
1
@VamosRakieta "Weź się tato..."
0
@Emhyr To już nie jest przypadek. Gość ma świetnie ułożoną lewą nogę. Oby spierniczył po sezonie do lepszej ligi.
1
@HighestInTheRoom Ja akurat rzadko oglądam Ekstraklasę. Jedynie czasem Lecha, jak ich mecz nie gryzie się z meczem Barcy lub hitem z innych lig. To oglądanie pod wpływem, to wiadomo, że z przymrużeniem oka trzeba traktować, ale jednak nasza liga jest dość oryginalna.
0
@FcPortoFan1999 Ja uważam, że ten spektakl w naszej lidze trzeba oglądać pod wpływem.