3

@Simone W boksie z Furym nie miałby szans.

0

@DonCarletto Potwierdzam. Test jego ciosu można zobaczyć tutaj.


0

@Transu96 Tyle, że Polak serio odpłynął. Tutaj trochę śmierdziało fejkiem (chyba, że serio dostał tak mocno w tył głowy).

0

@Transu96 Jedna z dziwniejszych wygranych w historii. Znoszą Cię na noszach, a potem wygrywasz walkę.

0

@Ojciec5tkidzieci Najpewniejszy typ, to zakończenie walki przed czasem.

1

@Ojciec5tkidzieci Pewnie tak. Już przed walką, ludzie obstawiali, że Najman chce tego Ciosa.

0

@FrankliN7 A ja dałem na kuponie, że Juventus strzeli over 1,5 gola...

0

@Ojciec5tkidzieci Lizak jest zbyt mobilny, żeby Najman go złapał.

0

@KrychaFCB Ale Marcin wybronił każde duszenie.

2

@mekston W tym gol z połowy boiska.


2

Imo, zasłużenie dostał MOTM. Co do Barcy, to moja najlepsza trójka: 1. Gavi, 2. Araujo, 3. Gundo (może być Fermin ex-aequo).

2

Frajerska przegrana...

1

Ferran, widzę, że zapasy trenowane z Topurią.

1

@Blantozaur Na https://sweet.tv/ masz darmowe 7 dni. Jest Eleven 1, więc obejrzysz El Classico. WP Pilot też ma darmowy tydzień, ale tam chyba nie ma Eleven.

0

@AmigoBlancos F dla kolegi.

0

@FcPortoFan1999 Też chciałbym to wiedzieć, Stefan.


0

@escarabajo Jeszcze poprzeczka Malcoma z wolnego.

0

@DonMatteo901 Zimą transfer do Chelsea.

1



#ExclusivaAV | CTA wysyła De Burgos Bengoetxea do lodówki.

5

@jakub1906 Też byłbym za tym, żeby zagrać formacją 3-5-2/3-4-1-2

----------------Felix------Ferran----------------
----------------------Fermin----------------------
Balde------Gavi------Gundo------Cancelo
-----Inigo-----Christensen-----Araujo-----
------------------------MATS------------------------

Fajnie, jakby w fazie ataku, Christensen wychodził wyżej, jako defensywny pomocnik (coś jak Stones w City), wtedy byłoby to 4-4-2 (z diamentem w środku pola).

0

@Pedri16Future W końcu uczyłem się podstaw biznesu od najlepszych.

3

@SkN Gratki. Ładne wygrane.

0

@Transu96 Wardęga to jednak zwyrol.

Edit: jednak ja też jestem zwyrolem, chociaż tego nie wiedziałem.

https://prnt.sc/ax3cRr2H4hiH

1

@Yakoob To już jest pech. Praktycznie, wszystko zrobił perfekcyjnie.

0

1

0



Gol Fatiego.

0

Fati gol na 2-0.

3

@Emhyr Gol też niczego sobie.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?