blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Simone W boksie z Furym nie miałby szans.
0
@DonCarletto Potwierdzam. Test jego ciosu można zobaczyć tutaj.
0
@Transu96 Tyle, że Polak serio odpłynął. Tutaj trochę śmierdziało fejkiem (chyba, że serio dostał tak mocno w tył głowy).
0
@Transu96 Jedna z dziwniejszych wygranych w historii. Znoszą Cię na noszach, a potem wygrywasz walkę.
0
@Ojciec5tkidzieci Najpewniejszy typ, to zakończenie walki przed czasem.
1
@Ojciec5tkidzieci Pewnie tak. Już przed walką, ludzie obstawiali, że Najman chce tego Ciosa.
0
@FrankliN7 A ja dałem na kuponie, że Juventus strzeli over 1,5 gola...
0
@Ojciec5tkidzieci Lizak jest zbyt mobilny, żeby Najman go złapał.
0
@KrychaFCB Ale Marcin wybronił każde duszenie.
2
@mekston W tym gol z połowy boiska.
2
Imo, zasłużenie dostał MOTM. Co do Barcy, to moja najlepsza trójka: 1. Gavi, 2. Araujo, 3. Gundo (może być Fermin ex-aequo).
2
Frajerska przegrana...
1
Ferran, widzę, że zapasy trenowane z Topurią.
1
@Blantozaur Na https://sweet.tv/ masz darmowe 7 dni. Jest Eleven 1, więc obejrzysz El Classico. WP Pilot też ma darmowy tydzień, ale tam chyba nie ma Eleven.
0
@AmigoBlancos F dla kolegi.
0
@FcPortoFan1999 Też chciałbym to wiedzieć, Stefan.
0
@escarabajo Jeszcze poprzeczka Malcoma z wolnego.
0
@DonMatteo901 Zimą transfer do Chelsea.
1
#ExclusivaAV | CTA wysyła De Burgos Bengoetxea do lodówki.
5
@jakub1906 Też byłbym za tym, żeby zagrać formacją 3-5-2/3-4-1-2
----------------Felix------Ferran----------------
----------------------Fermin----------------------
Balde------Gavi------Gundo------Cancelo
-----Inigo-----Christensen-----Araujo-----
------------------------MATS------------------------
Fajnie, jakby w fazie ataku, Christensen wychodził wyżej, jako defensywny pomocnik (coś jak Stones w City), wtedy byłoby to 4-4-2 (z diamentem w środku pola).
0
@Pedri16Future W końcu uczyłem się podstaw biznesu od najlepszych.
3
@SkN Gratki. Ładne wygrane.
0
@Transu96 Wardęga to jednak zwyrol.
Edit: jednak ja też jestem zwyrolem, chociaż tego nie wiedziałem.
https://prnt.sc/ax3cRr2H4hiH
1
@Yakoob To już jest pech. Praktycznie, wszystko zrobił perfekcyjnie.
0
https://x.com/FootColic/status/1717638681387814925
Gol Live na 4-1.
1
https://x.com/FootColic/status/1717635811305238603
Grimaldo z drugim trafieniem
0
Gol Fatiego.
0
Fati gol na 2-0.
3
@Emhyr Gol też niczego sobie.
1
@FrankliN7 Owszem. Szybka akcja Tuluzy.
https://x.com/allworldgoal/status/1717621725544825088