blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Defensywny pomocnik. Ponoć duży talent. Parę razy łączony z Barcą (Deco ponoć go chciał).
3
PSG osiągnęło porozumienie z Moscardo.
6
Żaden zawodnik z pięciu najlepszych lig Europy nie ma większej celności podań niż Andreas Christensen (95,7 %).
7
https://x.com/xoxsports/status/1731725066285502823
Gol Szymańśkiego.
11
Kounde z nowym głośnikiem.
0
@udarpawarotam No z twarzy też mi wygląda na 25+.
0
Ponoć Barca go śledzi.
0
Jeśli nie będzie żadnej niespodzianki, Javier Tebas PONOWNIE BĘDZIE prezesem LaLigi przez następne cztery lata.
0
@Criss18Barca Dlatego nie traktowałbym poważnie letnich konkursów.
1
@Emhyr Ja bym pochwalił Andreasa dzisiaj też. Wszedł praktycznie z bomby do składu i tradycyjnie, robił swoje w tle.
0
Bayer Leverkusen zwraca uwagę na Arnau Martineza.
9
@Lionel_Messi10 Pewnych rzeczy się nie zapomina. Luis dalej ma to coś.
3
Pena na posterunku. Bardzo ładna interwencja.
0
Memphis stylówka, jakby wczoraj grał koncert.
1
Aj... Szkoda, że nie weszło.
5
Fajny faul taktyczny Sancheza.
2
Szału nie ma.
3
https://x.com/vartatico/status/1731341546090533209
Ładne trafienie Endo.
1
Piękny comeback Live.
7
https://x.com/FootColic/status/1731322343220293640
Kolejny piękny gol Live.
6
https://x.com/FootColic/status/1731318425274716213
Bramka Violi też niczego sobie.
6
https://x.com/FootColic/status/1731317729997517251
Co za trafienie TAA.
2
https://x.com/FootColic/status/1731051315516624970
Gol Sadiqa.
1
@Emhyr Kulesza pewnie małpkę przechylił po losowaniu.
0
@Kamiloza91 Najprędzej grałbym btts, ale sam ominąłem to spotkanie.
7
@AFA90 Musi być: Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You
1
@Lionel_Messi10 Przeważnie tak, ale koszulki Milanu z zeszłego sezonu kompletnie mi nie podeszły.
0
@Emhyr Jordan byłby też ciekawą opcją. Zgodzę, że PSG ma fajne stroje dla zwykłego klienta, który chce mieć ładny ciuch. Ewentualnie pójść w jakiegoś giganta odzieżowego, który nie ma klubu piłkarskiego, jak Balenciaga (wiem, że @JarekS pisał kiedyś o tym i ten pomysł też mi się podobał).
1
@Lionel_Messi10 Mi się podobały strasznie numery na plecach w motywie liczb cyfrowych, bodajże sprzed 2 sezonów.
https://img.freepik.com/premium-wektory/liczby-cyfrowe-liczby-kalkulatora-czcionka-cyfrowa-rozne-rodzaje-cyfr_570901-73.jpg?w=2000
https://files.ekmcdn.com/bbed27/images/2021-22-manchester-city-ucl-fa-cup-home-third-shirt-rodrigo-16-official-football-name-6573-p.jpg
0
@Emhyr Obecny deal tak. Pytanie, ile Nike proponowało w nowej umowie. Co do koszulek, to też dodam, że koszulki Nike, od jakiegoś czasu, są jednowymiarowe. Jeden krój, gdzie tylko uwzględniane są kolory klubów, bez takiego pier*olnięcia.