blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wielka szkoda Lamine, bo strzał ładny. Co do Roberto brak słów...
1
https://x.com/Peru_Joz/status/1735031932432384451
Sule piękna obrona.
1
@Pressinho Dla mnie to jest dość dziwne, że ktokolwiek z dowołanych, startuje od 1 min. Rozumiem, że Lewy chce mieć te 100 bramek w LM, ale osobiście wolałbbym, żeby był bardziej wypoczęty na ważniejsze mecze z Valencią i Almerią. Dolicz jeszcze ten sparing.
0
@MesQueUnClub96 Obaj są z Polski.
0
7
Technologia półautomatycznego spalonego zostanie wdrożona w La Liga i innych hiszpańskich rozgrywkach od przyszłego sezonu.
0
@Pedri16Future No sam się zdziwię, jeśli zagra od 1 min, pomimo, że mam go w UEFA Gaming.
2
Cancelo może jutro odpocząć.
5
https://x.com/FootColic/status/1734677058918244861
https://x.com/FootColic/status/1734676948457029677
Nietrafiony karny Modricia i gol Unionu.
6
https://x.com/FootColic/status/1734672927642022321
Di Maria gol z rożnego.
0
Oficjalnie: Javier Tebas będzie prezydentem La Liga przez kolejne 4 lata.
1
@hayek Sam się boję, co może się wydarzyć, jeśli serio odpadliby z Lazio/PSV w 1/8.
1
Bayern rzeczywiście skontaktował się z obozem Ronalda Araujo i wyraził zainteresowanie, ale ma też świadomość, że taki ruch jest bardzo nierealistyczny, dlatego rozważa dalsze opcje. Araujo był zaszczycony kontaktem Bayernu; wysłuchał tego, co Tuchel miał do powiedzenia wyłącznie z szacunku, grzeczności i rozwagi, ale czuje się dobrze w Barcelonie i nie ma poważnych zamiarów opuszczania klubu. Celowanie w Araujo dowodzi, że Bayern wykazuje ambicje i że Tuchel potrzebuje czołowego zawodnika na tę pozycję (CB/RB). Drzwi do Araujo są obecnie zamknięte, ale Bayern byłby gotowy sięgnąć głęboko do kieszeni, jeśli kiedykolwiek się otworzą.
0
Barça i Girona prowadzą rozmowy w sprawie powrotu Oriola Romeu na Montilivi.
5
https://x.com/FootColic/status/1734328058956423479
Gol Pavoletti'ego na 2-1.
0
@GeraltzKatalonii Tutaj bardziej chciałem podkreślić, że nawet Romero zaczął powątpiewać w Xaviego. Co do Vitora, to sam uważam, że te pół roku powinien dostać na zapoznanie się z ligą i wdrożenie się do ekipy.
4
Nawet Romero ma wątpliwości.
0
@JarekS Dla mnie MVP jest Girona, jako monolit.
0
@Emhyr Zapomniałeś dodać, że tylko kibice Barcy w Polsce krytykują Lewego.
10
Szacunek dla Girony. Piękna gra z ich strony i zasłużona wygrana.
2
Xavi ma już update chipu? I brawa dla Peni, bo mogło być 4-1, nawet powinno być.
1
@Sergio_Devils No właśnie też zauważyłem, bo pisałem Ci od razu po zmianach. W takim razie, mój błąd.
0
@Sergio_Devils Araujo i Kounde na środku, Balde na LO, Cancelo na PO.
1
W końcu strzał z dystansu.
0
https://x.com/JacquiBoon88015/status/1733946909318885694
Drugi gol Auby.
0
https://x.com/JacquiBoon88015/status/1733938501387702691
Auba z bramką.
0
@stone80 Dokładnie ten sam.
21
FC Barcelona składa najszczersze kondolencje bliskim kibica, który zmarł podczas meczu pomiędzy Granadą a Athletic Club. Spoczywaj w pokoju.
0
@Allbi No, to jeszcze 2 walki i może uzbiera minutę.
1
Fabijański przewalczył chociaż minutę w 3 walkach?